Українські вчителі можуть взяти участь у премії ЮНЕСКО

Розмір премії складає 300 тисяч доларів, що будуть розподілені між трьома призерами

Українські вчителі можуть взяти участь у премії ЮНЕСКО

Українським педагогам пропонують взяти участь у конкурсі на здобуття премії ЮНЕСКО імені Хамдан бін Рашід Аль-Мактум. Премію присуджують вчителям за видатну практику та діяльність.

Загальний розмір премії складає 300 тисяч доларів США, які будуть розподілені у рівних частинах між трьома призерами.

Окрім того, вони отримують свідоцтва та почесні кубки.

Термін прийому заявок - до 1 жовтня 2019 року.

Претендувати на отримання премії можуть представники інститутів чи організацій, міжнародні чи національні урядові або неурядові організації, а також представники освітніх або дослідницьких інститутів та місцеві/національні/регіональні спільноти.

Остаточний список номінантів затверджуватиме Міністерство освіти і науки та узгоджуватиме його з Національною комісією України у справах ЮНЕСКО та неурядовими організаціями, які діють у сфері компетенції організації.

Планується, що нагородження відбудеться у жовтні 2020 року.

Заявки потрібно надсилати на електронну адресу stratdg@mon.gov.ua.

Дізнатись більше

Освіта.ua
06.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Укр Хотком
Кращим сервісом який допомагає збільшити свої знання є сайт https://ukrerudyt.com/ Він дає змого кожному бажаючому пройти цікаві тести різноманітні тематичні вікторини на будь яку тематику Користуйтесь із задоволенням
Людмила
А коли ж уроки проводити? То кількість годин набирати на атестацію, то книжки писати, то курсові робити, ЗНО здавати.Коли ж уроки готувати та проводити?
Л.В.В.
Цитую: "Претендувати на отримання премії можуть представники інститутів чи організацій, міжнародні чи національні урядові або неурядові організації, а також представники освітніх або дослідницьких інститутів та місцеві/національні/регіональні спільноти." Підкажіть, будь ласка, до якої категорії претендентів належать вчителі загальноосвітніх шкіл, адже, як я розумію, саме про них йдеться у заголовку публікації?