Більшість учителів потребує допомоги психолога, - експерт

За даними проекту Pro.Школу, 88% вчителів ніколи не звертались за допомогою психолога

Більшість учителів потребує допомоги психолога, - експерт

За даними опитування, проведеного експертами проекту з юридичної та психологічної допомоги вчителів Pro.Школу, понад 88% вчителів ніколи не звертались за допомогою психолога.

91% вчителів потребує безкоштовної юридичної допомоги, а 68% хотіли б знати, як вирішувати конфліктні ситуації з батьками та учнями.

«Ми опитали 2200 вчителів – чи потрібна їм юридична та психологічна підтримка? І 96% відповіли «так». Якщо світ швидко підлаштовується під технології та зміни, то школа – поки ні», – говорить керівник проекту Pro.Школу Юлія Пилипко.

За її словами, реформа НУШ стала першим кроком до нової освіти, до кращого діалогу вчителя з учнями.

«Але все одно наші вчителі потребують психологічної підтримки, вони слабо обізнаними щодо своїх прав та не вміють їх захищати»,- сказала Пилипко.

Вона також висловила впевненість, що вчитель має зосереджуватись на потребах дітей, а не конфліктах у школі.

«Вчитель, який отримує задоволення від своєї роботи, є найкращим провідником реформи, якщо він страждає на роботі, то не може реалізувати свій потенціал, якісно вчити дітей та змінювати систему», – додала експерт.

Освіта.ua
21.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вован
В нашій системі освіти виходить навпаки. Із досвіду знаю, що 99,9% так званих Психологів потребують допомоги вчителів. Психологічну службу в школах потрібно ліквідувати, як таку, що не виконує покладених на неї функцій.
вчитель
Для Вован: згодний
Коментувати
Эксперимент
Предлагаю эксперимент. Убрать на месяц психологов из школ. Спорим,что никто не заметит их отсутствия??
мама
Для Эксперимент: абсолютні рудименти, які паразитують на тих хто працює і стравлюють між собою людей.
учитель
Що робить психолог у школі? Виховує замість вас ваших дітей, шановні батьки. Вчить поваги, самоконтролю, ввічливості, самостійності. І врешті психолог теж людина. Йому теж потрібен відпочинок від "хороших" батьків, які у всьому "обізнані". Працюючи з такими батьками і їх дітками найбільший стрес отримують психологи, тому що ввесь бруд пропускають через себе саме вони.
Коментувати
ну-ну
Дивно. 96% потребують допомоги психолога. При цьому майже у всіх школах є психологічна служба. От і оцінка діяльності дармоїдів. Нічого не роблять, лише отримують гроші і пхають свої носи куди не потрібно
ну-ну
Для ну-ну: цікаво чому мій допис неактивний?
Коментувати
Сочувствующий
Такой жуткий рассказ Натальи. Материал для " тижня права". Не страна,а ужас. Человек вообще НИКТО!!! Сколько нервов потрачено!!!
наталья
Про юридичну підтримку- за !!! Звільнена з багаточисельними порушеннями за ст 47 КзПп,ст 110,ст.116 КзПп, інструкції№58 з трудових книжок,та інші статті!!! Звілнена 11.05.2018р , розрахункові 31.05.2018р,, трудова 04.07.2018р, Атестаційний лист , копію наказу про звільнення ,грамоту Р.В.О. видано 04.07.2018р після скарги до Р.В.О. Медичну книжку "вигризла" 08.08.2019р. !!! Вже більше року намагаюсь поновитися через суд! Пройшло 12 засідань ! Суддя навить не намагається розібратися у проблемах! На районному рівні всі держслужбовці підтримують один одного! Як здолати правовий безпредел звільненому вчителю?! Мені люди говорять : ти камікадзе! Де взяти стільки грошей , щоб визначити порушника серед директора школи,завуча,секретаря школи ,начальника Р.В.О.,менеджера з кадрів та інших ! Адвокатів не можна "потягнути" матеріально за такою кількісттю засідань! Профспілка не захищає - тому що ,якщо звільнена ,то не маю права на захист та підтримку від профспілки! На що тоді я платила всі роки (34 роки) профспілкові ? Юриста мені Р.В.О. не надає,тому що звільнена! Юрист працює на боці винних від райдерадміністрації! Хто повинен захистити вчителя ? Державні службовці накоіли чисельні правові порушення ,а розгрібає це все людина ,яка звільнена ! Може хтось підкаже ,до кого необхідно звернутися про допомогу! Може є громадьска організація ? А може можна розраховувати і на державну підтримку у розгляді такого питання? Про псіхологію окремо!
Сочувствующий
Для наталья: Сочувствую. У нас в ОТГ почти так же. Некомпетентность,непрофессионализм чиновников рождают попрание прав и свобод граждан.
Коментувати
Я
Усі працівники школи відчувають стрес . Хтось вимірював рівень децибел під час перерви, від шкільного дзвоника електричного, галасу дітей? Потрібно, щоб оцінка учню за поведінку також була вагомою. Дзвоник буває приємним?