МОН шукає експертів у команду підтримки реформ

Оголошено конкурс на посади 22 експертів, які увійдуть до складу Команди підтримки реформ МОН

МОН шукає експертів у команду підтримки реформ

Міністерство освіти і науки України шукає експертів для підтримки реформи професійної (професійно-технічної) освіти та реалізації концепції Нової Української школи:

 • Директора/ку Команди підтримки реформ (вимоги)

Експертів/ок за напрямком реформи професійної (професійно-технічної освіти).

 • Експерта/ку з питань управління та фінансування (розробка планів імплементації рамкових документів політики у сфері, інших нормативно-правових документів, координація їх імплементації; експертиза з питань фінансування сфери, децентралізації управління) (вимоги)
 • Експерта/ку з питань модернізації інфраструктури (питання розробки необхідної документації для створення центрів професійної досконалості, комунікація з регіонами щодо потреб у модернізації закладів професійної освіти) (вимоги)

Експертів/ок за напрямком реалізації концепції Нової української школи.

 • Експерта/ку з питань розробки змісту освіти (створення е-конструктору – інструменту для створення освітніх програм) (вимоги);
 • Експерта/ку з питань змісту освіти (математична компетентність) (вимоги);
 • Експерта/ку з питань змісту освіти (компетентність у галузі природничих наук, технологій; екологічна компетентність) (вимоги);
 • Експерта/ку з питань змісту освіти (культурна компетентність) (вимоги);
 • Експерта/ку з питань моніторингу ефективності впровадження реформи НУШ (вимоги);
 • Експерта/ку з питань комунікацій (вимоги);

Команда підтримки реформ (англійською Reform Support Team – RST) Міністерства освіти і науки – це група українських фахівців, які не є державними службовцями. Їх робота на тимчасовій основі фінансується донорами. Ці фахівці надають цільову підтримку Міністерству у розробці та реалізації пріоритетних реформ. Консультанти RST надають допомогу під час розробки та реалізації пріоритетних стратегій і програм реформування у відповідній сфері, одночасно зміцнюючи зв'язки та партнерство між пріоритетами Міністерства та підтримкою донорів.

Команда підтримки реформ МОН працює з червня 2019 року. RST складатиметься з 22 експертів, які працюватимуть за напрямками впровадження концепції Нової української школи та здійснення реформи професійної (професійно-технічної) освіти.

Для участі в конкурсі потрібно подати наступні документи англійською мовою:

 • заповнена аплікаційна форма – завантажити можна тут;
 • CV англійською мовою;
 • щонайменше одна професійна рекомендація англійською мовою або українською мовою з перекладом англійською мовою.

Кінцевий термін подання документів – 23 год. 59 хв. (за київським часом) 05 серпня 2019 року. Документи приймаються на електронну пошту: rst@mon.gov.ua.

Важлива інформація: чинні державні службовці або особи, які звільнились з посади державної служби менше, ніж за шість місяців до моменту подачі документів на роботу в Команді, до конкурсу не допускаються. Зазначені посади передбачають повну зайнятість і фізичну присутність у робочий час в офісі у м. Києві.

Освіта.ua
18.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алексей Поляков
Алексей Поляков Про скасування ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО) для вступу до магістратури як таке, що обмежує право громадян на освіту. Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/2421 Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Для Алексей Поляков:
Та пролетів ти в цьому році, дурню. І ніяка петиція тобі не допоможе. Пора вже це зрозуміти.
Коментувати
Алексей Поляков
Алексей Поляков Про скасування ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО) для вступу до магістратури як таке, що обмежує право громадян на освіту. Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/2421 Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Teacher
Цікаво, а серед кого МОН шукає зазначених експертів? Йдеться про те, що робота проектна, тобто тимчасова, але передбачає ПОВНУ зайнятість і фізичну присутність в офісі у робочий час... Виходить, досвідченому фахівцю необхідно звільнятися з попереднього місця роботи, заради цікавої, але тимчасової роботи...