МОН розробило стратегію розвитку фізвиховання

Стратегія передбачає вдосконалення форм мотивації учнів до занять фізичною культурою

МОН розробило стратегію розвитку фізвиховання

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти розробив Стратегію розвитку фізичного виховання та спорту серед учнівської молоді на період до 2025 року. Документ опублікований для громадського обговорення.

Стратегія передбачає вдосконалення та модернізацію форм мотивації і залучення учнів до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

Автори стратегії зазначають, що суспільство занепокоєне тенденцією зниження рухової активності молоді та погіршення стану її здоров’я.

Метою стратегії є формування умов до оздоровчої рухової активності та здорового способу життя, забезпечення доступності спорту для учнівської молоді, формування ціннісного ставлення до власного фізичного здоров’я, спортивних і духовних досягнень, гуманістичних цінностей і патріотичних почуттів тощо.

Планується, що реалізація стратегії відбуватиметься через 7 напрямків: напрямок фізичної культури, напрямок спорту, інформаційний напрямок, організаційно-структурний напрямок, напрямок матеріально-технічного та фінансового забезпечення, напрямок науково-методичного забезпечення та напрямок медичного забезпечення стратегії.

В результаті здійснення заходів стратегії очікується здобуття учнівською молоддю здатності і бажання дотримуватись здорового способу життя, впровадження здорового способу життя як складової збереження і зміцнення здоров’я та успішної соціалізації, створення сучасної інфраструктури для розвитку фізичного виховання та спорту учнівської молоді.

Зауваження та пропозиції до проекту Стратегії розвитку фізичного виховання та спорту серед учнівської молоді приймаються до 31 липня 2019 року в письмовому вигляді та електронною поштою за адресами: Комітет з фізичного виховання та спорту МОН, вулиця Дмитрівська, 46, м.Київ, 01054; e-mail: kfvs@ukr.net.

текст стратегії

Освіта.ua
17.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола Аверін
До напрямків реалізації стратегії фізвиховання має бути неодмінно доданий напрям САМООРГАНІЗАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ, причому, - першим у переліку напрямів: яка самоорганізація, така і самореалізація. А продовження ігнорування МОНом ідеї самоорганізації особистості та її відповідних авторських розробок, перш за все - Концепції самоорганізації особистості та однойменного педагогічного Методу (див. Навчально-методичний посібник "Метод самоорганізації особистості у школі", 2011, 320 с.) - заздалегідь прирікає вищеназвану стратегію на ще одне добре, але нездійсненне, через цю причину, побажання у нашій ПОТЕНЦІЙНО могутній країні Україні.