Педагогічні виші отримали кошти на навчальні кабінети

Майбутні вчителі впродовж навчання зможуть отримати практику в нових кабінетах

Педагогічні виші отримали кошти на навчальні кабінети

Цього року університети, що проводять підготовку майбутніх вчителів, отримали 13,5 млн грн на закупівлю кабінетів фізики, хімії та біології. Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич під час відвідання Івано-Франківської області.

«Ви знаєте, що у нас відбувається реформа Нова українська школа. І один із напрямів цієї реформи – підвищення якості природничо-математичної освіти. Ми вже кілька років поспіль робимо субвенцію для шкіл на забезпечення сучасними природничо-математичними кабінетами. Проблема полягала в тому, що молоді вчителі, які навчались в педагогічних університетах, прийшовши працювати з цим обладнанням, не знали, мусили докваліфіковуватись, як з ним працювати. І тому цього року ми виділили кошти спеціально для цих університетів, які готують вчителів фізики, хімії, біології, щоб там поставити теж такі кабінети. Це означає, що вчитель впродовж навчання в університеті має можливість практикуватися в таких кабінетах і приходить до школи цілком готовий», – відзначила Гриневич.

Планується, що цього року буде придбано 38 кабінетів для 16 педагогічних вишів. 14 кабінетів фізики, 11 кабінетів хімії та 13 кабінетів біології.

Освіта.ua
15.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Торба
Дивне словосполучення педагогічний університет - одне слово виключає інше.