Методичні рекомендації з викладання предметів у школі

Рекомендації мають бути доведені до відома керівників закладів середньої освіти та вчителів

Методичні рекомендації з викладання предметів у школі

Міністерством освіти і науки надані методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році.

Рекомендації розроблені спільно з Національною академією педагогічних наук та Інститутом модернізації змісту освіти і можуть бути використані вчителями у практичній роботі.

У Міністерстві освіти звертають особливу увагу вчителів, що у змісті всіх навчальних програм послідовно впроваджено компетентнісний підхід, який відповідає стратегічному напрямку розвитку освіти в контексті положень Концепції «Нова українська школа» та показано особливості запровадження наскрізних змістовних ліній «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров'я і безпека», «Підприємливість та фінансова грамотність», які відображають провідні соціально й особистісно значущі ідеї, що послідовно розкриваються у процесі навчання й виховання.

Спільними для всіх компетентностей є такі вміння: читання з розумінням, уміння висловлювати власну думку усно і письмово, критичне та системне мислення, здатність логічно обґрунтовувати позицію, творчість, ініціативність, вміння конструктивно керувати емоціями, оцінювати ризики, приймати рішення, розв’язувати проблеми, здатність співпрацювати з іншими людьми.

У Міносвіти також зазначають, що зміст навчання потрібно базувати на положеннях дидактики, психології, методики, підборі оригінальних завдань і видів діяльності, моделюванні творчої діяльності учнів, урахуванні розвитку мовних, соціальних, громадянських, здоров’язбережувальних та інших компетентностей, визначених навчальними програмами.

Надані рекомендації мають бути доведені до відома керівників закладів загальної середньої освіти та вчителів.

Методичні рекомендації з викладання предметів

Освіта.ua
08.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Ого! Міністерство освіти почало займатися плагіатом! Замість того, щоб щось зробити в освіті та підготувоти власний контент для вчителів воно робить посилки на іноземні освітні сайти: як хоче бачити навчання у школі. Як що ми самі розібралися з "Лепбуками", шукаємо сами на інтернет просторі, передові наробки, адаптуємо їх до нашої програми, то відтепер, наприклад, у методичних рекомендаціях до навчального року з біології, воно надало посилки на те як треба працювати вчителям використовуючи іноземні сайти. Тож в Україні нам варто долучитися і використовувати цінні освітні ресурси, що розроблені в інших країнах: Evolution: DNA and the Unity of Life / [Електронний ресурс.] – Режим доступу: https://teach.genetics.utah.edu/content/evolution/ Teacher Guide Same or Different Species? – Режим доступу: https://teach.genetics.utah.edu/content/evolution/speciation/same-or-different-species_TG.pdf Освітній ресурс Медичного інституту Говарда Г’юза – Режим доступу: https://www.hhmi.org/biointeractive Pedigrees and the Inheritance of Lactose Intolerance. - [Електронний ресурс.] – Режим доступу: https://www.hhmi.org/biointeractive/pedigrees-and-inheritance-lactose-intolerance
Світлана Дрофіна
Авторам цього "шедевра" варто було б знати, що Інструкція з ведення ділової документації 2000 року не є чинною.
Сидір
Наплодили бездельников...
Маша
Доброго вечора!Хтось знає,якою мовою викладають на історичному факультеті в ДНУ?