Гриневич не пустили до школи, в якій вона працювала

Чиновниця не пустила міністра освіти у львівську школу поспілкуватись з тренерами

Гриневич не пустили до школи, в якій вона працювала

Міністра освіти Лілію Гриневич не пустили у львівську школу поспілкуватись з тренерами Нової української школи та перевірити хід впровадження реформи. Про це Гриневич написала у своєму Facebook.

«Мене як Міністра освіти і науки вперше чиновниця від освіти міста Львова не пустила у школу поговорити з тренерами Нової української школи та перевірити впровадження реформи. Чиновниця з управління освіти міста вимагала написати листа та отримати дозвіл міського голови», - повідомила Гриневич.

Вона додала, що постійно перебуває у відрядженнях, намагаючись згуртувати спільноти вчителів, директорів, тренерів НУШ навколо реформи.

«З кожного міста і школи я привожу в МОН зауваження до запровадження реформи - щодо навчання вчителів, якості закупленого обладнання, методичної підтримки шкіл. Потім ми з цим працюємо для корекції процесів», - зазначила міністр.

«Але політичній доцільності байдуже на реформи. Особливо неприємно те, що це школа, в якій я була вчителем біології. Я все одно зустрінусь із педагогами. Вони самі прийдуть на зустріч на іншому майданчику, хоча з огляду на логістику візиту це буде не зручно», - наголосила Лілія Гриневич.

Освіта.ua
21.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій
Людям на місці видніше з ким мають справу. Думаю оцінили заслуги даної пані вірно.
Клавка
За перешкоду службовій особі здійснювати свої повноваження встановлена кримінальна відповідальність ! Директорку - під суд! Бо просто дура безграмотна!! Щодо міністра- то авторитет у неї офігений! Хай і дальше слухає Соросят- шарових - рошкевічей ....
Вован
Може міністерства і міністрів зовсім скоротити? Анархія-мать порядка? Не хочете накривати столи, то не накривайте, але коли людина при посаді і виконує свої посадові обовязки, то нехай виконує! Щодо відпусток, то не треба брехати, більшість учителів іде у відпустки з 1 липня, а не пустили міністерку, бо учителі влаштували собі відпустки ще з червня, коли закінчився навчальний процес у школі, тому і не пустили, бо школа пуста!
Олена
Для Вован: У нашій школі майже всі учителі з 20 червня у відпустці. Дехто пішов у відпустку раніше. Ще у когось-соціальна відпустка. На даний момент школа дійсно порожня. А хіба як треба?
Вован
Для Олена: То чого тоді директор побоялася впустити у пусту школу міністерку? Якщо ніяких порушень немає, то хай би заходила. В чому проблема?
Алла
Для Вован: Якісь нісенітниці людина меле. Пришкільний майданчик закінчився, мовна школа-теж. Ремонти зроблено. Люди в офіційній законній відпустустці. Працюють ті, хто повязаний з вирускним для 11класників, завучі і директор. Всіх інших відправили у відпустку навіть без їх бажання. Наш директор нікого ніколи не запитує коли хто хоче йти у відпустку. В основному основна маса учителіа у нашій шклі йде з 20 червня. У тому році йшли з 18 червня.
Коментувати
Учитель
Ну, звичайно, пані міністриня сподівалась на інший прийом. Зазвичай, в тчаких випадках директор викликає всіх учителів до школи, незважаючи на те що відпустка, де б ти не був, які б у тебе не були б обставини чи плани (учитель же в Україні давно не людина). Потім би всі учителі в переддень приїзду стояли раком все миючи і прибираючи. Одночасно відкликалися б учні від бабусь і дідусів і похапцем готувався б концерт для Гриневич. Спішно замовявся б хліб-сіль, готувалася промова з подякою Гриневич за її рехворму, в черговий раз наказали б усім закрити рота і не турбуаати міністриню дурними питаннями. Здирали б гроші з учителів на мило, рушники, фуршет. Тягнули б з дому скатертини і посуд. Звичайно, Гриневич би двох зайців убила:і агітацію б провела і час з приємністю. Поєднала б, так би мовити, приємне з корисним. АЛЕ ОБЛОМ. Молодці, лвівяни, браво!
Ірина
Для Учитель: Ви не з Сумської області?
Олена
Для Ірина : нажаль це так майже повсюди.
гість
Ваш текст...Повністю підтримую львів’ян! Молодці! Приїхала гриневич,а тут диво дивне - дупу не вилизали такій шановній ( жартую, звичайно) пані! Дістала всіх вже своїми "реформами", спрямованими на цілковите знищення освіти і виховання наступного покоління тупим покірним стадом!
Коментувати
Імя
Поганой метлой гнать ее надо.
Местный
Худший министр. Её даже на территорию учебных заведений пускать нельзя.
Лиле далеко до ОТГ
О,министр ещё ничего,по сравнению с некоторыми начальниками отдела образования в ОТГ!! ОТГ сейчас - рассадник бюрократии,коррупции, вседозволенности и превышения служебных полномочий! Наш начальник вместе с главой ОТГ и остальной " камарильей" возомнили себя не иначе царями в громаде! Вот уж интересно,когда аудиты придут в ОТГ. И по закупке материалов,и по распределению земли " своим", и по отдыху руководства по 5 раз в году на курортах. Так что Лиля-это так, " цветочек" по сравнению с руководителями образованием в ОТГ.
Дістала "иліта"
Для Лиле далеко до ОТГ: треба провести аудит по школах і пту, чому їхня "иліта"ганяє під час навчального року по курортах закордону і України і за які грошики.
Коментувати
Яна
Прохідний бал ЗНО-2019 на бюджет: порогові бали на державне http://education.od.ua/prohodnoy-ball-zno.html
Родион
Передвиборчий піар. Хто б звернув увагу, коли б писали: приїхала, зустрілася, поспілкувалася... А так: не пустили міністра! І хто: чиновниця від освіти. Вчителі, оберіть Л.Г. депутатом і разом покажемо "чиновницям" як потрібно з людьми працювати.
А скоро палкою будуть бити
Добре що не послали, настільки опустила авторитет вчителя, що скоро шо пса шолудивого будуть гнати
арононе
а ти шо думала, міністр, то всі двері відкриті? Нащо той піар перед виборами? Будеш в кожну дзюрку заглядати з перевіркою? Правильно зробили, шо не впустили.
Galyna
Для арононе: Чи не хотіли би ви назвати своє прізвище, місце роботи, звертаючись так до міністра чи просто колеги? Чи це у вас такий стиль спілкування із людьми? Цікаво, чи змогли би ви відкрито й увічливо виразити своє незадоволення? Анонімно кожен може...Ні, помиляюсь, не кожен. Не усі ж боягузи.
Коментувати
Олекса
Жаба-мандрівниця за рахунок платників податків. Гоніть в шию членкіню народного фронту, головного імітатора з провадження псевдореформ в системі освіти, апологетку політики парашенка, посібника влади з масового звільнення і скорочення шкіл і вчителів, критикесу опозиційних демократичних сил в Україні.
Виталий
гриневмч в тюрьму,самый позорный министр Украины,полное отсутствие связи с реалиями жизни,коррупционная сеть- это достижения гриневич и ее команды бутовхобзеев озеровыхзахарчуков чернышовыхелесеевыхмищуков .