Раді рекомендують прийняти за основу закон про захист учителів

Парламентський Комітет з питань науки і освіти рекомендує ВР прийняти законопроект за основу

Раді рекомендують прийняти за основу закон про захист учителів

Парламентський Комітет з питань науки і освіти рекомендує Верховній Раді прийняти за основу зміни до законодавства щодо забезпечення захисту педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників.

Відповідне рішення ухвалено під час засідання комітету.

Законопроект розроблено з метою посилення законодавчого захисту педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників від погроз, образ, переслідування, фізичного насильства, а також встановлення додаткових гарантій щодо поваги до особистості, честі та гідності, справедливого і шанобливого ставлення до них з боку учасників освітнього процесу та інших осіб.

Проект закону також передбачає встановлення адміністративної відповідальності за вищезазначені порушення, а також встановлення адміністративної відповідальності за розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів у закладах освіти.

«Розглянувши даний законопроект та враховуючи висновки Головного науково-експертного управління Верховної Ради, Міністерства освіти і науки України, а також враховуючи його актуальність, члени Комітету прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти його за основу», - повідомили у профільному парламентському комітеті.

Як відомо, 10 квітня у парламенті зареєстрований проект закону, метою якого є посилення законодавчого захисту педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників від погроз, образ, переслідування та фізичного насильства. Документ ініційований 26 парламентарями, які представляють різні фракції та депутатські групи.

Освіта.ua
07.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Местный
Это больше похоже на поправки в админ.кодеск. Если государство хочет защитить учителей и преподавателей - пусть достойную оплату дадут, ибо больше всего педагоги не защищены от нищенской зарплаты.
mmm
стосунки батьки-вчитель регулюють інші закони. тільки вчителі про них не знають, бо вуз не викладає таку дисципліну. тому щоб і далі не сильно напрягаться у логічних лабіринтах законів, вишукувати закони і притягувати до конкретного випадку, ті, хто повинен вчити це робити (вчителі), хочуть усе в одному місці мати. і виходить юридична тавтологія, або дубляж вже існуючого. ви хоч інші закони перевірили, панове вчителі, щоб один закон не суперечив іншому, вбо і зовсім не вибивав ваш. країна жила без законів 28 років, тому невміння орєнтуватись у законах і приміняти їх - це загальна хвороба суспільства. і замість того, щоб досконало зібрати матеріал (усі закони,що стосуються вчителя) штампуються нові. зауважу, майже в один день з прийняттям закону про цькування y одному з міст країни було засуджено матір за побиття вчительки. і це відбулося з допомогою не закону про цькування, а інших законів.
Тато
Скажу так и сразу: закон, в котором защищают учителя, а еще наказывают за распитие алкогольных напитков - это капец самой идеи защиты педагогов.... ну и конечно, это апофеоз юридической мысли придурков-авторов.
mmm
Для Тато: вас спантеличує два в одному? не складайте у одну кучу все, то є ознака совкового мислення. на сьогодні вже на часі внести ще штраф директору за недопуск дітей у школу (стоять діти на порозі школи)бо там, бач, молебен устроїли.
Коментувати
Гость
Вместо этого странного закона повысьте педагогам зарплату, только не на бумаге и на на 5 копеек, а достойную зарплату. Тогда и уважение к ним прибавится. Ведь сейчас учителя и преподаватели - это нищеброды, которые живут намного хуже многих своих учеников, которые об этом хорошо знают. Поэтому унижают учителей и ученики, и их родители.
Іван
Для Гость: Так уже ж новий Президент пообіцяв підвищення зпралат вчителям до 4000 доларів на місяць. Чекайте інавгурації та готуйте банківські рахунки до прийому великих грошей!
Тато
Ваня, ну не надо иронии. И без тебя тошно!
mmm
Для Гость: світовий банк сказав, що від підвищення зарплати наші вчителі не навчаться вести себе по закону. від себе додам - бо педвузи не викладають таку дисципліну, як право для вчителів. тому вчитель нулячий і має проблеми комунікативні. це недопродукт педвузу.
Коментувати