У фіналі конкурсу МАН взяли участь 1243 школяра

Конкурс проводиться за дванадцятьма науковими відділеннями, кожне з яких має свої секції

У фіналі конкурсу МАН взяли участь 1243 школяра

1 243 учні шкіл з усіх регіонів України взяли участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів – членів Малої академії наук. З них 618 осіб отримали призові місця: 79 – перше місце, 209 – друге та 330 – третє. Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич під час закриття Фінального етапу конкурсу.

Теми досліджень учасників були надзвичайно різноманітні – від «Аксіологічні аспекти у фентезі К. Льюїса «Хроніки Нарнії»: філософсько-релігійний аспект» до комп’ютерного моделювання освітленості об’єктів та використання несортованих відходів пластику для фільтрації сильно забрудненої води.

Загалом конкурс проводиться за дванадцятьма науковими відділеннями, кожне з яких має свої секції.

Зокрема, йдеться про відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», «Мовознавства», «Філософії та суспільствознавства», «Історії», «Наук про Землю», «Технічних наук», «Комп’ютерних наук», «Математики», «Фізики і астрономії», «Економіки», «Хімії і біології», «Екології та аграрних наук».

Збірка матеріалів конкурсу

Освіта.ua
06.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Для Римма: про що ви говорите??? Кого можна підкупити??? Он ще місяць тому наш високоповажний начальник поліції у пяному угарі всім рзповідав, що всі ЗНО для сина"порішав". Пане Зеленский, громадські організаціїї, ботьки-SOS, служби безпеки України, зверніть увагу на проведення майбутнього ЗНО. Не дайте здійснития несправедливості! Пане Новообраний президенте! Візьміть проведення ЗНО під свій контроль! Від цього залежить майбутнє України і довіра до Вас!
Мама учасника
Для Римма: Безумовно, що ви захищаєте честь мундира. Тоді інформація для батьків. Керівники конкурсу спочатку оголосили, що переможці визначатимуться за певною кількістю набраних балів. Дитина набрала необхідну кільаість балів для отримання диплома(не догледіли) . Але раптом правила змінилися і переможці визначались за рейтингом??? Цікавинка-диплом 2 ступеня отримав учень, який у своїй роботі доводив, що мило можна робити із золи соняшника. Яка новизна ідеї! Яка наукова цінність! До речі - це його вже друга перемога у конкурсі такого маштабу з цією ж темою. Тільки там доводив, що вироблення мила з соняшнику - можливе, а тут-що високої якості. Бережи, синку роботу, як зіницю ока! Віддаси її внукам. Хай і вони захистять! Привіт прабабусям-нашим великим винахідницям майбутнього.
000
Для Мама учасника: Читайте нормативную документацию. Всегда победители определялись по рейтинговой системе. Но для занятия призового места необходима определенная сумма балов. Если данная сумма балов не набрана, призовое место не присуждается будь Вы даже первым по рейтингу. Но высокие балы отнюдь не гарантируют участнику призовое место. Могут претендовать на призовые места не более 50 % участников. Уровень подготовки и количество участников в разных секциях отличаются. Есть непопулярные дисциплины, количество участников по ним не большое, уровень также низок. Есть наоборот. В разные года показатели отличаются. Могу вам только посочувствовать.
Коментувати
Мама учасника
MOH вкотре показало свою тупість. Дотягли конкурс мало не до середини травня, поставивши дітей у нерівні умови: 11класників,які розривались між підготовкою до ЗНО і конкурсом, і рештою учнів, які зосередились лише на його підготовці. Гріш ціна вашим манам-шманам. Несправедливість скрізь. Ви принижуєте сільських талановитих дітей, даючі їм контрольну далеко за межами шкільної програми. Закликаю батьків, особливо з сіл не тратити час і здоровя ваших дітей на олімпіади, мани і різні шмани від мон. Результату не буде. Особливо якщо ваша дитина - 11класник, адже мова йде про додаткові бали до ЗНО. Все куплено. Нізащо не дозволю своєму молодшому сину брати участь в подібних збіговиськах.
Римма
Для Мама учасника: Ви глибоко помиляєтесь. Кого можна підкупити, заздалегідь не знаючи хто буде в комісії? МАН - це організація НАУКОВОГО напрямку, тож контрольна відповідає ВИСОКОМУ рівню оволодіння програмовим матеріалом. До того ж напрямки, за якими відбувається захист робіт, не дорівнюють переліку шкільних дисциплін. Дитина має консультуватися із науковим керівником, що очолює секцію територіального відділення, тобто з науковцем, відвідувати заняття секції, сесії МАН, читати наукову літературу. Ваше обурення базується виключно на емоції ображеної мами. До речі, мої слова підтверджує перелік вищих навчальних закладів, у які встурають переможці. МАН - це перша сходинка до НАУКОВОЇ роботи, а не творчий конкурс талановитих. Ваші слова ображають перш за все копітких і ЧЕСНИХ педагогів, які не жалкуючи часу, а іноді й ВЛАСНИХ грошей (поїздки на консультації, відвідування БІБЛІОТЕК, розміщення в готелі і т.д.) працюють з дітьми і готують наукову зміну. Участь на Всеукраїнському рівні - це вже перемога (звісно, для людини, яка хоче чогось досягти, а не ОТРИМАТИ)
Коментувати
Богдан
МАН це конкурс з високою корупцією. На власні очі бачив як син мера отримував перше місце! Ніколи не буду приймати участь і всім буду говорити щоб не брали участь. Там давно все куплено! Корупція процвітає!!!
000
Для Богдан: А что, если сын мэра - это сразу черная метка? Пожалуйста, обоснуйте свое утверждение. 1 место на каком этапе? Какая дисциплина, тема работы? Не утверждаю отсутствие коррупции. Несколько лет назад пасынок кандидата в президенты занял призовое место по химии на Международной олимпиаде. Там коррупция присутствовала? Другое дело, что вместе с поступлением в "лучший" ВУЗ страны сразу нашлись спонсоры отправить человека учиться за бугор, в то время как большинству укр. победителей (1 места) аналогичных этапов такой заинтересованности у доморощенных меценатов не нашлось.
Наталія
Шановні батьки я теж мама учасниці з маленького містечка.Стверджувати про корупцію може тільки той хто бачив на власні очі або сам давав взятку. З приводу важких контрольних, то хто обіцяв вам легкі це ж ман і передбачає що дитина цікавиться поглибленіше предметом а не тільки те що є в шкільних підручниках. А ви як мама вам рекомендую возьміть з нету контрольну за якісь попередні роки і хай ваша дитина зробить і побачите результат бо моя переробила майже всі які були в неті з ману.І навіть якщо контрольна гарно написана і робота непогана але є ще захист на якому як каже моя донька багато спортило собі результат .Незмогли відповісти на запитання і захищали свою роботу не дуже вдало.З моєю донькою майже з однаковою кількістю балів ішов хлопчик то на захисті він все провалив і це бачили всі діти.Звісно прикро якщо не має перемоги але не треба нікого звинувачувать працюйте і все вийде.Ми до перемоги ішли чотири роки .
Мама учасника
Тобто одну й ту ж роботу ви писали 4 роки? Робили контрольні з МАН заздалегідь? Тобто були упевнені що будете переможцем на регіональному рівні??? Мабуть не лише ви одні! Круто!!! Мені б вашу упевненість. Qyd
Коментувати