За булінг у київській школі оштрафували батьків двох учнів

Поліцейські склали два адміністративні протоколи на батьків винуватців, які сплатять штраф

За булінг у київській школі оштрафували батьків двох учнів

Батьки підлітків однієї зі столичних шкіл, які цькували та принижували свого однокласника, нестимуть відповідальність згідно із законодавством про булінг. Про це йдеться у повідомленні відділу комунікації київської поліції.

Зокрема, до Оболонського управління поліції із заявою звернулись батьки учня четвертого класу. Вони повідомили, що двоє однокласників знущаються з їхнього сина: принизливо жартують, ображають, вчиняють бійки та псують шкільні речі. Через це хлопчик категорично відмовлявся ходити у школу.

Працівники сектору ювенальної превенції Оболонського управління поліції відвідали школу, в якій навчаються діти, та провели розмову з учасниками конфлікту та їхніми однокласниками.

Правоохоронці встановили, що знущання тривали протягом чотирьох місяців. Враховуючи всі обставини, поліцейські склали два адміністративні протоколи на батьків винуватців.

Оболонський суд міста Києва притягнув до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 173-4 (Булінг (цькування) учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення батьків неповнолітніх кривдників та призначив їм штраф у розмірі 850 грн.

Освіта.ua
03.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вики
Якщо батьки заможні, бізнесмени, можна і більше штраф призначити більше - від 5 тисяч грн., а бідним де взяти? Карати треба не батьків, а тих, хто знущається, щоб запам’ятали назавжди. А вчителі куди дивляться?
Олена
Для Вики: а батьки як виховували? Вчителі фізично не здатні за всім вслідкувати. За руку кожен день водити? Біля себе тримати? В туалет теж брати? Школа це велике місце. І тут повинні працювати всі: і учні, і батьки, і вчителі. Щоб спільними зусиллями, таки подолати конфлікт
Viktoriia
За несовершеннолетних ответственность несут родители - согласно нормам законодательства.
Коментувати
Alexander
чудово! чудово! чудово! чудово! чудово! чудово! чудово! чудово! чудово! чудово! чудово! чудово! чудово! чудово! чудово! чудово! чудово! чудово!