МОН планує долучати бізнес до навчання дітей у лікарнях

Міністр освіти наголошує на необхідності долучення підприємців до організації навчання

МОН планує долучати бізнес до навчання дітей у лікарнях

Завданням обласної влади, яка частіше займається організацією навчання дітей при лікарнях, є знайти та заохотити жертводавців підтримувати такі школи. На цьому наголосила міністр освіти Лілія Гриневич, під час відвідання Івано-Франківської області.

«Як це працює ми можемо побачити на прикладі Івано-Франківської області, де в школу вклала і обласна влада – близько 600 тисяч грн, і жертводавці. Так, лише одна ІТ-компанія профінансувала ремонт і обладнання однієї зі шкіл на понад 200тис грн. Ці діти, яким на долю і так випало забагато випробувань, заслуговують на підтримку та допомогу. Але це все не відбувається саме по собі, обласна влада має знаходити та заохочувати таких жертводавців, надавати їм підтримку та допомагати», – зазначила Гриневич.

Наразі навчання при лікарнях організовано в двох великих медичних закладах Івано-Франківщини – Обласному фтизіопульмонологічному центрі та Обласній дитячій клінічній лікарні.

Освіта.ua
16.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
serj
Якому роботодавцю потрібні хворі люди? Тим більш, у наш час????
Володимир
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич заробила в березні 32 тис. 209,91 грн. Її оклад становив 13,6 тис. грн (стільки ж – за інтенсивність роботи), за вислугу років – 3 тис. 672 грн, за роботу в умовах режимних обмежень – 2 тис. 40 грн, за дні відрядження – 6 тис. 579, 42 грн, індексація – 520,88 грн.
Олена
Для Володимир: А чому вона тоді ще не жертводавка? Пані Гриневич, може покажете приклад?
Саня
Для Олена: Ну що Ви. Вона і так - ЖЕРТВОДАВКА.
Олена
Жертводавцi? "І ця людина - міністр оосвіти? Азаров відпочиває.
Коментувати