Уряд виділив 58 млн Державній службі якості освіти

Кошти будуть спрямовані на функціонування органів Державної служби якості освіти в регіонах

Уряд виділив 58 млн Державній службі якості освіти

Кабінетом Міністрів ухвалено рішення про передачу Державній службі якості освіти 58 млн грн для реалізації програми «Керівництво та управління у сфері забезпечення якості освіти». Відповідну постанову підписано прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

В уряді зазначають, що виділення коштів дозволить забезпечити належне функціонування територіальних органів Державної служби якості освіти, які утворено в кожній області.

Міністерству освіти і науки доручено погодити передачу бюджетних призначень з Комітетом Верховної Ради з питань бюджету.

Як відомо, Державна служба якості освіти розпочала реалізацію пілотного проекту сертифікації вчителів початкової школи. Пілотування проекту в 2019 році відбуватиметься у кожній області України.

Освіта.ua
22.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Читачка
Жах! Ще одна армія дармоїдів! В сільських школах - абсолютно ніякого забезпечення: ні реактивів, ні обладнання в кабінетах фізики, навіть підручників у дітей до цьго часу немає, а вони гроші тринькають! Ні совісті, ні сорому!
*
Для Читачка: Не переживайте,скоро не будет сельских школ-организуют ОТГ,под " шумок" сельские школы сделают филиями опорных,а потом ликвидируют. Процесс по стране идёт,но все молчат: и электорат,и профсоюзы. Образование летит в пропасть!!!
Коментувати
Лисий
Розвели дармоїдів. Знову готовте торби. Будуть вчити, як Батьківщину любити.
То й добре...
Для Лисий: Служба є, гроші для неї знайшли, то нехай ця служба і вчить дітей.
УРАНУШ
Для То й добре...: Ага, ось зараз... Вчити дітей важко-легше розповідати вчителям, як вчити дітей, і звинувачувати педагогів в профнепригодності, вішати на них всіх собак. Ще одне ярмо на наші шиї.
Коментувати