Насильство батьків над вчителями можуть визнати булінгом

Київська профспілка направила Раді пропозиції щодо визнання булінгом злочинних дій батьків

Насильство батьків над вчителями можуть визнати булінгом

Київська міська профспілка працівників освіти направила до парламентських фракцій і груп пропозиції щодо визнання булінгом злочинних дій батьків стосовно педагогічних працівників. Про це йдеться у повідомленні профспілки.

У профспілці наголошують, що вмотивованість, професійний розвиток, фаховий рівень педагогічних працівників, відсутність плинності кадрів залежить, у першу чергу, від гарантованого обсягу трудових і соціально-економічних прав освітян.

У зв'язку з цим, столична профспілка ініціювала створення робочої групи з розробки законопроекту про статус педагогічного і науково-педагогічного працівника.

Наразі робоча група на її засіданнях здійснює опрацювання пропозицій, що надходять від працівників освіти, зокрема щодо вдосконалення законодавчого регулювання правових, економічних, соціальних та організаційних засад діяльності педагогічних, науково-педагогічних працівників, підвищення престижності науково-педагогічної та педагогічної діяльності, визнання провідної ролі педагогічних, науково-педагогічних працівників у розвитку освіти.

«Окрім того, у зв'язку з непоодинокими випадками поширення недостовірної інформації про працівників освіти, «цькування» та злочинних дій батьків стосовно педагогічних працівників, КМОППОіНУ направила пропозиції щодо визнання булінгом дій, психологічного, фізичного насильства батьків стосовно працівників освіти до депутатських груп та фракцій ВРУ, а також до робочої групи, зініційованої народним депутатом О.Білозір, з питання підготовки змін до законодавства щодо посилення захисту прав вчителів», - наголосили у столичній профспілці освітян.

Освіта.ua
28.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Невідомі батьки
Ви у кожній школі наплодьте завгоспа сутенера, психолога котрий до всього буде готувати, класних керівників які будуть сприяти, директора котрий буде кришувати. І після всього говоріть. Які учителі нещасні. Скоріше всього міністерство зрозуміє звідки ми пишемо, але для усіх буде ліпше щоб цей коментар був повністю анонімний хоч для тих хто заходить і читає. А писати ми мусимо, виходу нема.
Іван
Для Невідомі батьки: Якщо Ви такі "дремучі", та не розумієте штатний роспис школи то навіщо завгоспа припліли та психолога? Дурня пре, аж гай гуде. Поняття булінгу стосується не тільки дітей. Усіх. Можуть бути батьки-неадеквати, чи учні, чи адміністрація,чи викладач. Це все учасники навчально-виховного процесу. І кожен з них може застосовувати булінг. І всі повинні мати право на захист. Винуватець відповідати за свої вчинки. Крапка.
Коментувати
Как-то так....
А насилие учеников над учителем когда признают буллингом? Они уже настолько оборзели в своей безнаказанности! И ещё, не каждый директор захочет объявлять на всю страну о проблемах буллинга в своей школе. Наш сказал, что не хочет звенеть своей школой на весь район, т.к. в первую очередь будут разбираться с ним.
Людмила
Підтримую на 100%. Вчителів та вихователів держава повинна захищати! Випадків, коли ображають педагога , стає більше.
Вихователь
Добрий день.Працюю в дитячому садочку.Чи відноситься це і до вихователів,адже така проблема є і в дитячих садочках.
Родион
Для Вихователь: В дитячих садочках для батьків є проблемами 8 березня, день народжєення виховательки та завідуючої, випускний, "на групу" , "на садІк" та інше...
Поліанна
Якби кожен побував на місці виховательки за мізерну зарплату, то не думав би потім, що привітати її з святом, зробити презент це велика проблема. Все таки вона піклується про ваших дітей. Скажете, що це її робота, вона на це вчилася. Але ж нічим не виміряєш ту душевну розтрату, нерви, відповідальність, турботу, а ще й тиск адміністрації, методичний зашморг та ін. Не будьте мізерними, а пам’ятайте, що все таки вона підтирає дупи вашим дітям в першу чергу.
Алина
а тогда давайте и продавцам в супермаркете подарки делать, у них труд не легче, чем у воспитателя, а часов работы гораздо больше , да и зарплата, если посчитать по отработанным часам-меньше
Коментувати
Олена
А скажіть, будь ласка, чи може вчитель офіційно відмовитись від роботи з учнем, батьки якого агресивно поводяться, весь час погрожують вчительці, в буквальному розумінні слова "чіпляються" (наприклад: чому в моєї дитини рукав вологий? Бо мила руки! чому в неї майка не заправлена в штанці? чому малюнки такі погані? чому зошит брудний? і т.п.) хоча більше до самого батька мали б бути ці питання. І погрози при цьому не слабкі - "голову відібю", "на дорозі зустріну", "шильцем полоскочу"
Андрій
Для Олена: може
Родион
Для Андрій: Як?
Лобстер
Для Родион: заява на ім’я директора про все, як є. Заява в поліцію про все, як є.
Коментувати