Затверджені нові зразки документів про середню освіту

Метою затвердження нових зразків є своєчасне виготовлення документів про середню освіту

Затверджені нові зразки документів про середню освіту

Міністерством освіти затверджені нові зразки документів про загальну середню освіту. Відповідний наказ зареєстрований у Міністерстві юстиції, а його норми застосовуватимуться з 01 січня 2019 року.

У Міносвіти зазначають, що метою наказу є своєчасне виготовлення документів про загальну середню освіту у 2019 році та наступних роках.

Загалом відомством затверджені 13 зразків документів про загальну середню освіту, які видаватимуться учням по закінченні початкової, базової та повної загальної середньої освіти, а також додатків до них.

Окрім цього, наказом освітнього відомства затверджені зміни до Технічних описів документів про освіту, що виготовляються на основі фотокомп’ютерних технологій або поліграфічним способом.

Дізнатись більше

Освіта.ua
31.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
АНТОН
И чего только фантазия чиновника не придумает! Главная цель - срубить бабло для дежурных бизнес-барыг от образования. Особенно умиляет "Свідоцтво про здобуття початкової освіти" (???). И куда, интересно, с этим свидетельством ребенок будет поступать в 5 класс или ремеслуху? А вообще - явная недоработка специалистов с МОНУ - где свидетельство о дошкольном образовании? Где почетные грамоты за каждую сформированную компетентность?
Док
Зразки тексту, що мае бути у документі і інформації. А форма і розміри - ДОВІЛЬНІ
Сидор Петренко
Для Док: Це і є реформа?
Коментувати
Сергій
Дивлячись на зразки свідоцтв про базову середню освіту та повну загальну середню освіту можна зробити висновок, що вони будуть такого формату як і табелі у перевідних класах. Браво!!! Дореформувалися!!!