Школам рекомендують відсвяткувати День рідної мови

Інформацію та фотоматеріали щодо відзначення дня мови необхідно надсилати на адресу ІМЗО

Школам рекомендують відсвяткувати День рідної мови

Українським школам рекомендують провести святкування Міжнародного дня рідної мови, який у світі відзначатимуть 21 лютого. Лист Інституту модернізації змісту освіти з відповідною рекомендацією надісланий регіональним інститутам післядипломної педагогічної освіти.

У ІМЗО зазначають, що школи, у рамках святкування Міжнародного дня рідної мови, мають організувати фестивалі, конференції, семінари, презентації, круглі столи, відкриті уроки, книжково-ілюстративні виставки та провести диктанти.

Також в Інституті модернізації змісту освіти просять сприяти висвітленню проведеної роботи у ЗМІ, на шкільних сайтах, а також віднайти можливість та нагородити учасників культурно-просвітницьких заходів дипломами, грамотами, цінними подарунками.

Узагальнену інформацію та фотоматеріали щодо відзначення Міжнародного дня рідної мови необхідно надсилати на електронну адресу: menshina213@gmail.com.

В ІМЗО також розробили методичні рекомендації на допомогу проведенню зазначених заходів.

Методичні рекомендації

Освіта.ua
31.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Школи рекомендують Інституту модернізації змісту освіти врешті ЗАЙНЯТИСЬ ЯКОЮСЬ ПРОДУКТИВНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ, або розібратися з кількістю своїх рекомендацій: предметна олімпіада з української мови, олімпіада юніорів, День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада, міжнаро́дний ко́нкурс знавці́в украї́нської мо́ви і́мені Петра́ Я́цика, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, конкурси читців... А тут ще й районо не до кінця розігнали, а вони ж із своїм хворобливим бюрократизмом виводять рейтинги по кожному конкурсу і перевіряють написання школою стартового і підсумкового наказу по всіх конкурсах, а на районний треба вести дітей за рахунок уроків, ще і супроводжуючого вчителя з навчального процесу висмикувати!!! А потім ще і висвітлювати... КОЛИ НАВЧАТИ ДІТЕЙ?
Андо
Отлично, отпразднуем день родного языка (русского).
0139289
Для Андо: дома на кухне? Дожились.дерьмократией аж смердит)))
Оксана
День української мови!!!!
Коментувати
Вчитель
Чому тут обурюватись? Мова- це важливо! І до того ж, це - лише рекомендація! Тільки й звикли, що обурюватись!
Мирослава
Для Вчитель: А тому що, ці рекомендації задовбали !!! Ми говоримо про самостійність, відповідальність ЗО,академічну свободу і .. тут... рекомендації. ПРИЇХАЛИ !!
ХХХ
Так , може, вам краще, коли примушують?
Коментувати
0139289
Совок отдыхает))) Декоммунизаторы херовы создали недогосударство ещё хуже чем совок ))))
Witalina
У мене не має слів, щоб висловити ОБУРЕННЯ подібним вказівкам, наказам РВО -відзначити ту,чи іншу подію.Тільки в січні прийшли три накази во про відзначення свят,днів пам’ті ...У школах є річні плани роботи, плани виховної роботи ,плани кл.керівників , де ВСЕ ЦЕ УЖЕ передбачено, заплановано. Говорять про автономність ЗЗСО. і тут же, ВКАЗІВКА. НЕВЖЕ не має чим зайнятися, не має більш нагальної роботи???
Ed-Wault
"Школам рекомендують відсвяткувати", ниже по тексту " школи,... мають організувати". И это делается органом "Інститут модернізації змісту освіти". В этой статье прекрасно всё. особенноч, что предыдущая статья с комментарием Гриневич: "школа не может дать необходимый объём знаний в современном мире". Может хватит заниматься ерундой и пора учить детей нормально?