МОН планує прозоро доставляти підручники

Відомство має намір організувати прозорий процес доставки підручників для 1, 5, 10 класів

МОН планує прозоро доставляти підручники

Міністерство освіти має намір організувати прозорий процес доставки підручників для 1, 5, 10 класів, що видаються за кошти державного бюджету в 2018 році, до закладів освіти. Відповідний наказ підписаний заступником міністра Павлом Хобзеєм.

Для досягнення прозорості процесу доставки підручників Міністерство освіти доручило Інституту модернізації змісту освіти замовити розробку окремого програмного продукту разом із відповідними інструкціями користувачів.

Закупівля програмного продукту має відбутись згідно із законом «Про публічні закупівлі».

Технічний супровід функціонування програмного продукту здійснюватиме Інститут освітньої аналітики.

Освіта.ua
22.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга Вергун
Коли нарешті надійдуть підручники з історії України для 5 класу??? Нова програма вже два роки , а підручників досі не має ! Це просто знущання !!!
serj
Та хоч би запланували просто ДОСТАВИТИ.
Мотивация
Коли ця дурня в МОН закінчиться. Рік закінчується ,а підручників НЕМАЄ. 5 . 10 кл."почекають" в травні може будуть . А якже НУШ? А Хобзею програмний продукт давай! Дайте вчителям зарплату, а від прозорості підручники не появляться і ніхто їх не ховає, а зразу в школи!
Ганна
Через місяць закінчиться 2018 рік.Шановне МОНУ,доставте, будь-ласка ,хоч якось ці підручники! Нам і не прозоро підійде,ми не горді.У вас гроші на кінець року залишились? Такого відвертого грабежу ще ніколи не було.
Оля
Підручників нема в 10 класі,а вже скоро кінець семестру.А наше міністерство, щоб ще більше втопити вчителя , тратить гроші на всякі сертифікації.А заради чого мені її проходити, за 760 грн, так я більше трачу в в місяць на бумагу і фарбу.
Вчитель
А МОН (читай - Гриневич) не вважає, що його завдання - просто доставити підручники вчасно ще до першого вересня?
дональд
Цікаво, скільки ввалять бабла на розробку програми, скільки вкрадуть?
Мотивация
Для дональд: це турбота за своїх. Шкода якщо гроші пропадуть. а діти якось провчаться.А може фіни замість цеглинок ще й надрукують підручники.Ми ж такі нездалі , що подачок ЖДЕМО
Коментувати
Григорій
Навчальний рік закінчиться, допоки вони їх доставлять! Наприклад, матеріалу для вивчення з мого предмету у електронному варіанті проекту підручника вистачить до завершення І семестру, на сайті жодного видавництва - їх теж нема... Цікаво, коли ж це стартує і завершиться відбір на 6 і 11 клас... ? Це просто неповага, але ж все таки кажуть : " Тепер - НУШ!"