Затверджена нова інструкція з діловодства у школах

Документ встановлює вимоги щодо документування інформації та роботи з документами школи

Затверджена нова інструкція з діловодства у школах

Міністерством освіти і науки затверджена нова Інструкція з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіт Лілією Гриневич.

Документ встановлює загальні вимоги щодо документування управлінської інформації та організації роботи з документами для державних і комунальних шкіл.

Інструкція визначає, як мають бути складені накази, протоколи, листи, акти та інші шкільні документи, визначає особливості складання номенклатури справ, зберігання документів тощо.

Окремо інструкцією визначені вимоги до оформлення документів, що виготовляються за допомогою комп'ютерної техніки. Зокрема, документом визначені вимоги до шрифтів, міжрядкових інтервалів тексту, розмірів полів документів та інші особливості оформлення шкільної документації.

Дотримання норм документа є обов'язковим для всіх державних і комунальних шкіл.

Текст інструкції з діловодства у школах

Освіта.ua
01.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
паяльник
Цікаво як працювати директору сільської школи в якого 0,5 заступника а про секретаря взагалі мови бути не може?
ганна
Хто затверджує інструкцію з діловодство у школі. Педрада затверджує чи погоджує,а директор? Чи потрібно окремо писати наказ про створення ЕК, чи можна написати все разом у протоколу про затвердження інструкції
Макс
Підтримую думку попередніх дописувачів, що секретар завантажений на повну. Ось вам і реформи в дії "Зменшимо паперове навантаження на школи!" Суцільна брехня!!!
Оксана Тарасюк
О так це мене питання теж дуже цікавить секретар в школі за мінімальну зарплату виконує все не забагато на одну людину
марта
Добрий день. Порадьте, що в закладах освіти вирішили з поурочними планами, виховними планами та протоколами ШМО. Вести їх обовязково чи ні. Дякую.
Світлана
Шановна п. Гриневич! Терміново визначте, хто у школах має вести кадрову роботу? Серетарі на мінімальну зарплату? Закони змінюєте, нові видаєте, а за людей не думаєте? Адже, людина, яка працює з кадровими документами : Повинна знати: законодавчі і нормативно-правові акти; методичні матеріали з обліку і руху персоналу; законодавство про працю, структуру і штати підприємства; порядок оформлення пенсій, ведення і зберігання трудових книжок і особових справ працівників підприємства; структуру підприємства і його підрозділів; стандарти уніфікованої системи діловодства, організаційно-розпорядчої документації; чинне законодавство про приймання, переведення та звільнення працівників; порядок обліку особливостей переміщення кадрів і складання установленої звітності; порядок установлення назв професій працівників, загального і безперервного стажу певної роботи, пільг, компенсацій працівникам; порядок ведення банку даних про персонал підприємства; засоби обчислювальної техніки, комунікацій і зв’язку. Кваліфікаційні вимоги. Старший інспектор з кадрів: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи за професією інспектора з кадрів — не менше 1 року. Інспектор з кадрів: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Без вимог до стажу роботи.
Педагог
Для Світлана: гриневич і не повинна думати про місцевих людей. Їй треба думати про свого хазяїна - сороса, як його задовольнити.
Volobymyr Sill
Педагогу??? Схоже на маячню контуженого кремлівським агітпропом.
Коментувати
Світлана
Чи вважаєте, що накази з руху учнів доцільно реєструвати окремо "7. Документи реєструються за групами залежно від назви виду, автора та змісту. Окремо реєструються: . накази з руху учнів/вихованців;..." Секретарі у школах на мінімальну зарплату хапаються за голову.
Світлана
Поясніть будь-ласка норму даного документа. Йдеться про особові справи учнів чи особові справи працівників? 10. Особові справи учнів вносяться до опису за роком звільнення працівника і систематизуються за прізвищами звільнених працівників в алфавітному порядку.
Роман
Коли нарешті буде інструкція про відміну інструкцій. Паперотворчість зашкалює.Звітів, тижнів, олімпіад вимагають більше ніж за "ненової" школи.Вчителям готуватися до уроків ніколи.Гриневич, якщо Ви відмовилися від ідеї нової школи то так і скажіть, а не морочте голову вчителям.
Педагог
Для Роман: подивіться на ютюбі відео "Бидло - це найкращий електорат" і почитайте коментарі під відео - там є всі відповіді на ваші запитання.
Коментувати