У МОН вважають, що НУШ отримає меблі до 1 листопада

Виробники шкільних меблів виявились неготовими виготовити необхідну кількість меблів

У МОН вважають, що НУШ отримає меблі до 1 листопада

Виробники шкільних меблів виявились неготовими виготовити необхідну кількість меблів для Нової української школи, тому не всі школи отримають нові меблі до 1 вересня. Відповідну думку в інтерв'ю Громадському радіо висловив заступник міністра освіти Павло Хобзей.

«У цьому році наші виробництва не були готові до цього. Коли почали проводити ці великі замовлення, коли почали проводити тендери, дуже багато підприємств надсилають листи нашим керівникам, що вони не встигають виготовити меблі до 1 вересня і просять перенести ці терміни», - сказав Хобзей.

«Наша позиція така: хай краще вони зроблять добре, ніж будемо квапитися до 1 вересня і звітувати. Тому в деяких школах, до 1 вересня може не бути цих меблів, але до 1 листопада точно будуть», - наголосив чиновник.

Як відомо, міністр освіти лілія Гриневич повідомила, що органи місцевого самоврядування наразі використали лише від 50% до 75% коштів державної субвенції на фінансування Нової української школи.

Освіта.ua
20.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
jkty
Виявляється, що кубики лего- символ НУШ.А нічого більше нема
jkty
ГАНЬБА ГАНЬБА ГАНЬБА ГАНЬБА ГАНЬБА ГАНЬБА Пані Гриневич..Ваші слова---лише брехня..
jkty
Пані Гриневич не годна вже слухати правду...закриває доступ до коментарів на своїй сторінці у facebook
jkty
СТИД.ПОЗОР.
Hector
Виходи органи місцевого самоврядування болт забили на НУШ і в тій освітній субвенції? Значить нікому нічого в цій державі нафіг не потрібно. НУШ тим більше, бо це схоже на якусь чергову мильну бульбашку, а не серьйозну реформу освіти!
Світлана
Пора чиновникам спуститися з небес у село і подивитися реальну картину НУШ: зі старими підручниками, буз обіцяних дошок, без ЛЕГО. Тільки парти, що зайняли увесь клас (30учнів). Обіцяють , що все буде 1 листопада? То давайте розпочнемо навчальний рік 1 листопада.
12
Лисичанск не получил ничего. А рядом находящиеся села Донецкой область полностью обеспечены...
Роман
На мою думку, за слова "в деяких школах, до 1 вересня може не бути цих меблів, але до 1 листопада точно будуть" і початок навчання у "НУШ" з 1 вересня всіх причетних чинуш гнати треба з посад без права займати керівні посади пожиттєво! Це ж треба ТАК реформи проводити? Де розписаний план реформ? Де передбачений етап підготовки (коли якраз і повинні були виготовити меблі, надрукувати підручники, підготувати вчителів, підготувати приміщення...)? Немає? Не передбачено? То як мають розпочати навчання учні в "НУШ", якщо їм не створили відповідних умов? Чи знову скажете, що вчителі винні, бо з дому бабусині парти не принесли?
Дональд
Та хіба не можна було це все передбачити, ой дореформуються недолугі. Ні підручників, ні парт, тільки кубіки лєго, Боже дай розуму рехформаторам.
правдо
даааа, і чого я не здивованийю. Розповідають про високі матерії, а меблі навіть не можуть закупити. Бідна школа, доб’ють її.
Геометрія
Чиновник говоритьу першому абзаці, що "не всі школи отримають нові меблі до 1 листопада", але в третьому "Тому в деяких школах, до 1 вересня може не бути цих меблів, але до 1 листопада точно будуть". Допоможіть розібратися, ато мене заплутали)
!!!
А поки що посидимо на килимках. Та й з трудом віриться, що меблі нададуть всім першим класам.
Лариса Снєгова
Для !!!: А вам що, килимки вже дали?
Коментувати