У Києві стартує вступна кампанія до 1-х класів

Відтепер у школах при вступі до 1-х класів не будуть проводитись конкурси для майбутніх першокласників

У Києві стартує вступна кампанія до 1-х класів

У столиці України розпочинається зарахування дітей до перших класів. Про це з посиланням на Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА, повідомляє проект Розвиток дитини.

Зокрема, у КМДА повідомляють, що віднині у школах усієї України при вступі до 1-х класів не будуть проводитись конкурси для майбутніх першокласників.

Отже родини можуть скористатися правом вибору школи без жодних обмежень.

«Держава гарантує кожному майбутньому першокласнику право на першочергове зарахування до школи за місцем проживання. Разом з тим, Ви можете скористатися і правом особистого вибору, обравши будь-яку іншу школу для зарахування на вільні місця», - наголошують у КМДА.

Саме тому, у департаменті звертають увагу батьків на те, що зарахування дітей до 1-х класів проходитиме у ІІ етапи: першочерговий за місцям проживання та другий - за вибором при наявності вільних місць.

Прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів за місцем проживання відбудеться з 23 квітня по 31 травня 2018 року.

Для цього батьки повинні надати у школу заяву від одного з батьків, або осіб, які їх замінюють, копію свідоцтва про народження та медичну довідку дитини.

«Звертаємо Вашу увагу, що Вам більше не потрібно додатково отримувати довідку про реєстрацію, так як дані про Вашу дитину вже є в територіально гарантованій школі, надані з реєстру громади міста Києва», - повідомляють у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту.

Родини першокласників, які мають статус тимчасово переміщених осіб, до пакету вищеперерахованих документів додають витяг з довідки про реєстрацію ТПО для підтвердження їх місця проживання.

Усі інші батьки, які хочуть скористатись правом вибору школи не за територією обслуговування, з 1-го по15 червня 2018 року надають зазначені документи у обраний заклад, і при наявності вільних місць дитина буде зарахована.

Освіта.ua
13.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гость
По прописки — это понятно. А вот как будут отбирать на свободные места? Опять .....?
шо си стресло?
Через 3 дня комментарии появились))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
вопрос официальной регистрации
и вопрос попадания детей в школы взаимосвязан. В стране вот уж сколько лет работает теневая жизнь - зарплаты в конвертах, отсутсвие регистрации официальной +. А теперь смотрим внимательно. И да, это больно. И да, эти, которые гребут себе первый миллиард (и в Америке первые миллиарды получали явно ПРЕСТУПНЫМ путём), будут тянуть одеялона себя, но... Но в лбом случае либо порядок будут наводить (и путём стачек тоже), либо и нашим правнукам жить в помойной яме. Так вот - вопрос попадания детей в школы плавно, но крепко, тянет за собой НЕОБХОДИМОСТЬ официальной регистрации местажительства. Да, это больно, сложно, неуютно. НО ииного быть не дОлжно./// И да, а ГДЕ комментарии???
Ирина
Каждый логически думающий человек понимает, что есть 1001 способ обмануть судьбу. Экзаменов не будет, но и прописки у многих городских детей нет, они прописаны там, где их родители, в дальних селах нашей Родины. Будут "свободные места", будет "борьба" за эти места, если на 20 мест 100 желающих без прописки, то наша песня хороша, опять отбор. В нашей стране само слово "прописка" - это болото без дна и шансов на выживание, школа в этом году пойдет через наго, напрямик. Удачи всем.
Іван
А чим керуються кияни?.Механізм прийому до перших класів не затверджено,Закон України Про загальну середню освіту навіть не внесено у порядок денний ВР,мікрорайони,якщо і поділені,то на якій підставі? Дивує,що є напівфабрикат,а ми вже побігли...
Ганна
Для Іван: Я теж задаюся цим питанням. Мені здається, що взагалі новий закон про зарахування слід вводити в дію з 2019-20н.р. Для наступного навчального року це робити вже запізно. Адже є діти, що вже рік ходять на підготовку до обраної школи та вчителя.
Коментувати