Вчителів звільнили від ходіння по мікрорайону

Залучати учителів до організації та ведення обліку дітей, охоплених освітою, відтепер буде заборонено

Вчителів звільнили від ходіння по мікрорайону

Українським вчителям більше не потрібно буде робити перепис та вести облік дітей, охоплених освітою. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства освіти, з посиланням на відповідне урядове рішення, що ухвалено 13 вересня.

Зокрема, Кабінетом Міністрів затверджено Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, який замінить Інструкцію з обліку дітей і підлітків шкільного віку, що була затверджена ще 2000 року.

У новому документі зазначено, що ведення обліку дітей шкільного віку здійснюватимуть районні держадміністрації та міські, селищні, сільські ради, у тому числі ОТГ, їх виконавчі органи із залученням відповідних територіальних органів Нацполіції та служб у справах дітей. Їм буде заборонено залучати працівників навчальних закладів до організації та ведення цього обліку.

Освіта.ua
13.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Slava Mirin
Вся проблема реєстрації дітей по мікроайону залежить від нас (Вас) - вчителів! Якщо Є Закон - то давайте його дотримуватися. На жаль 90 % вчителів досі є рабами системи - "Партія сказала Надо - Камсамол атвєтіл Єсть! Просто встаньте і скажіть своїм начальникам - Досить вже "любити" мій мозок. Пан Гройсман ЗАБОРОНИВ! використовувати вчителів у процесі обліку дітей! КРАПКА! ВЕЛИКА ЖИРНА КРАПКА! Але ж більшість не має Iron Balls аби таке заявити, бо бояться звільнення і втрати репутації... Тож будьте рабами системи, або йдемо до Европи, колеги. Обирайте.
Вчителі м.Кам’янське
У нас в місті пані голова гороно - онищенко заявила, що їй плювати на постанови кабміну, і все одно директори заставляють нас проходити мікрорайон. Агов, міністерство, чи Ви не хочете перевірити роботу цього зміїного кубла - гороно міста Кам’янське на чолі з його головою-злодійкою, для якої власна дупа і кишеня важливіші за постанови прем’єр-міністру, не кажучи вже про життя і здоров’я звичайних вчителів. Бо після її приходу на цю посаду там так скоротили штат, що чинуш в департаменті (так званих методистів) стало аж на 25% більше ніж було.
Світлана
В управлінні освіти м. Рівного, мабуть про цю постанову не чули, або ж лише "роблять вигляд", що не чули. Перепис мікрорайону заставляють робити. Отож, на слова: "Їм заборонено залучати працівників навчальних закладів до організації та ведення цього обліку" ніхто з Рівненських посадовців не звертає уваги!
ВАСЯ
Що за дурь, я 15 років працюю ніколи по додому до учнів не ходив і ніхто не змушував (спробувалиб тільки)
unforgiven
"Залучення працівників навчальних закладів до організації та ведення обліку дітей ШКІЛЬНОГО віку забороняється." А дошкільного? Можна інтерпретувати по-різному.
Делен
Знайшла цю постанову. Сподіваюсь, її будуть виконувати на місцях. http://www.kmu.gov.ua/control/ru/cardnpd?docid=250270773
Вихователь
Це рішення стосується і дошкільних закладів. Набридло це безоплатне навантаження і стало дуже небезпечним.
Альберт
Дебюракритизацію слід починати з 90% скорочення надшкільних чиновників-бюрократів, які щоб виправдати свої оклади не припиняють вигадувати нові проблеми вчителям на голову. І поки цього не буде, говорити проякесь покращення - це просто жорстокий жарт! А то ще й вигадають новий депртапент дебюрократизації, якому доведеться звітуватись двічі на місяць в трьох екземплярах про покращення...
Інна
Шановні міністри ! Ви жили на ставку бакалавра!Як жити?Творчо працювати !!!
Лариса
Здається, що там НА ВЕРХУ крісла займають глухі і сліпі.
ольга
дорогі міністри та міністерки, ви голоси людей чуєте взагалі чи ні?
Лариса
Із часу видання наказу МОН про дебюрократизацію кількість необхідних для створення документів зросла в рази, та ще крім паперового треба подати електронний варіант, а тоді ще ввести все це в програму ІСУО, а тоді ще заповнити саме таку табличку, яку надіслав інспектор, а тоді розписати це все текстовим документом для методиста. А тоді все це "добро" розкладається по папочках і красиво виставляється або звалюється насипом у їхніх кабінетах для створення ілюзії роботи. Протягом минулого навчального року в нашій ЗОШ було видано 279 наказів з основної діяльності. Якщо розділити на кількість робочих днів, то на навчально-виховний процес у адміністрації часу вже немає. Кафкіанський абсурд вже настав.
витязь
В одній із шкіл Вінницької області(рідної області Гройсмана) директор школи заявив: (дослівно) "Я мав на увазі різні постанови, як скажу так і буде. Методист відділу освіти сказала,що потрібно здати списки. кому не подобається -шукайте роботу в Гройсмана" дана постанова,якої не можна знайти, запрацює тоді коли намісцях розженуть нероб з відділів освіти. ґґґґа вчителі будуть дурні якщо будуть складати списки. Потрібно вимагати письмовий наказ і йти до прокурора.
олена
на нараді в відділі освіти сказали що проходить наступного року мікрорайон всеодно вчителі будуть, мовляв міські та сільські ради зобов’яжуть вас це зробити, і де правда та завіряння Гройсмана про скасування мікрорайону . щось виконавча дисципліна на місцях сильно шкутульгає!!!!!
Вiдповiдальний за мiкрорайон
Для олена: Нам директор те саме сказав.
Коментувати
Ірина
Де це урядове рішення? Я не можу знайти документ.
Делен
Для Ірина: http://www.kmu.gov.ua/control/ru/cardnpd?docid=250270773
Коментувати
почему
Освободить-то вроде как освободили. А справки о месте учебы детей по микрорайону сказали собирать. Где логика? Или еще решение не пришло на места?
Елена
Для почему: кстати, мы не имеем никакого права это делать. Есть закон о защите персональных данных!
Коментувати
педагог дошкільник
А дошкільників (вихователів та інших педагогічних працівників дошкільних закладів) це стосується теж? Ми теж не будемо ходити?
Михайло
Звіт 77-РВК було скасовано ще 2007 року: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1284-07 Хоча його все одно вимагають подавати щороку.
Олеся
А мы сегодня сдали????.Наверное, имеется ввиду, что в этом году больше не будем...
Тетяна
Цікавить відповідь на питання’’Хто має робити звіт 77 РВК????’’Дана постанова говорить про те ,що управління освіти не має права вимагати цих звітів від шкіл.?