МОН перевіряє підсумки конкурсу підручників

У Міносвіти створено комісію з аналізу роботи Репозитарію з відбору підручників для 9 класу

МОН перевіряє підсумки конкурсу підручників

У Міністерстві освіти і науки створено комісію з аналізу роботи Репозитарію з відбору підручників для 9 класу. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Головним завданням комісії є проведення аналізу щодо відповідності даних з Репозитарію паперовим замовленням загальноосвітніх навчальних закладів.

За результатами роботи комісії буде поінформовано Міністерство освіти і науки.

До складу комісії включено представників громадських організацій та видавництв.

Як відомо, в Інституті модернізації змісту освіти, на базі якого цього року відбувався конкурс підручників для учнів 9-го класу повідомили, що світ побачать дійсно найкращі підручники для дев’ятикласників.

За словами в.о. директора інституту Володимира Ткаченка, голос кожного вчителя, який брав участь у голосуванні, був врахований завдяки злагодженій роботі Репозитарію.

Наприкінці квітня Колегія Міністерства освіти і науки затвердила перелік підручників для 9 класу, що видаватимуться коштом державного бюджету у 2017 році. Передбачається, що за державні кошти буде надруковано 156 назв шкільних підручників.

Освіта.ua
10.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Згодна з Сергієм. У нас на Луганщині також жодного тиску щодо вибору не було , і "негласних вказівок" також. Що обрали, те й замовили. І коли отримували книги на 8 клас,надходили вони майже своєчасно, і саме те, що замовляли, тобто великий прогрес в порівнянні з попередніми роками - треба це відзначити. А взагалі наша "національна" риса - нити і все обпльовувати, щоб не робилось. І вчителі очолюють цей процес, на жаль.
ВИДАВЕЦЬ
цитата: "Для ВИДАВЕЦЬ: Інформація 100% підтверджена, після попередньообраних підручників до 18 квітня, додали ще одну спробу до 10 травня, попередньо зібравши директорів і вказавши "що і як" було обрано не так, а які підручники треба обирати "правильно". Ідля чого знову робити собі лице, якщо те що вибрав вчитель, все одно переграють в сторону відкату для виробника централізовоним наказом зверху."
Сергій
Для ВИДАВЕЦЬ: Можливо у вас і були якісь вказівки директорам щодо вибору підручників. У нас на Волині я такого не чув. Які підручники обрали першого разу, такі ж були замовлені вдруге. Навпаки, підручник одного автора, який набрав більше голосів після першого замовлення замінили на іншого з меншою кількістю голосів. Та й значно краще зробили, коли вперше за останні роки, коли проводяться конкурси по вибору підручників, організатори подумали про перспективу на 5 років.
Коментувати
ВИДАВЕЦЬ
Була негласна вказівка директорам навчальних закладів замовляти найбільш масові підручники, а не ті, які були попередньо вибрані. Перевірити буде легко - якщо кінцеве замовлення підручника з невеликим тиражем істотно зменшиться порівняно з попереднім замовленням, то план Гриневич спрацював.
Досить нити
Для ВИДАВЕЦЬ: Шановний лузер,як Ви вже набридли зі своїми одноманітними постами по всіх гілках ,присвячених підручникам
САМВИДАВ
Цікаво, чи оприлюднять порівняльну таблицю: попереднє замовлення - остаточне замовлення. Порівняємо й дізнаємося, де саме на місцях учителів змусили змінити вибір. Подекуди доходило до абсурду: автори підручника, які працюють в школі, дізналися, що збираються замовляти не їхній підручник, а інший - масовіший. Щоправда, свій підручник їм вдалося відстояти, але факт залишається фактом.
Азіров
Для Досить нити (адепта не п. Азірова). Говорімо й пишімо правильно: "Шановний невдахо, як дошкулили Ваші одноманітні пости в гілках, де йдеться про підручники."
Коментувати