У МОН кажуть, що врахують думку вчителів щодо підручників

Учителів закликали не бути байдужими і долучитись до вибору підручників для 9-го класу

У МОН кажуть, що врахують думку вчителів щодо підручників

Виконуючий обов‘язки директора Інституту модернізації змісту освіти наголошує, що головним експертом у виборі нових підручників був і залишається вчитель. Про це Володимир Ткаченко заявив під час проведення вебінару, що був присвячений конкурсному відбору електронних версій оригінал-макетів підручників для 9 класу.

«Я закликаю педагогів не залишатись байдужими до цієї важливої справи, активніше реєструватись на нашому Репозитарії та робити свій вибір. Якісний підручник є запорукою успішного навчання наших дітей.  Механізм роботи Репозитарію дозволяє врахувати кожен голос і забезпечує цілковиту прозорість голосування», - наголосив чиновник.

В Інституті модернізації змісту освіти також повідомили, що зараз на Репозитарії опубліковано 185 електронних версій проектів підручників для дев’ятикласників.

За словами начальника відділу наукового та навчально-методичного забезпечення інституту Олени Дубовик, другий етап конкурсного відбору завершується 14 квітня 2017 року.

«До цієї дати усі зареєстровані педагогічні колективи - учасники онлайн - голосування мають визначитися з вибором та заповнити відповідну форму на Репозитарії. Після цього результати конкурсного відбору розгляне Конкурсна комісія», - повідомила Дубовик.

Разом з тим, заступник директора Інституту педагогіки НАПН Тетяна Засєкіна, висловила переконання, що у вчителів, як ніколи, є колосальний вибір для відбору справді якісної навчальної літератури.

«Дуже важливо, щоб передусім учителі були агентами змін. Саме від них сьогодні залежить, чи отримають наші діти якісні підручники», - підкреслила Засєкіна.

Перейти до репозитарію

Освіта.ua
30.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Так, це лише марна трата часу. Спочатку переглядаємо, "вибираємо". А потім, або відділ освіти вибирає підручник, який не відповідає програмі, або нас змушують голосувати зовсім не за той підручник який подобається. Крім того, скільки грошей витратили на Репозитарій.
Олександр
А в інформатиці і взагалі нема з чого вибирати! Рахуєте нормальним присутність в розділі програмування таких "об’єктно-орієтованих" мов як Лазарус, Паскаль, Делфі і їм подібні? Ще роки назад була учениця, яка вчилась за кордоном та екстерном здавала предмети. Так от, вчителі звідти на завдання, орієнтовані на вище зазначені мови мали лише одну репліку: "He’s steel alive?!" І чи є правильним підхід прив’язки усюди до конкретно взятого софту? Робота пророблена авторами, редакторами... А результат? Макулатура з історії інформатики. В розрізі програмування то точно! Чи я не правий? 8 клас підручники майже не використовували. Використовували власні напрацювання, розробки викладені на власний сайт.
Ліля))
Для Олександр: "об’єктно-орієтованих" мов як Лазарус, Паскаль, Делфі і їм подібні?. Мова взагалі - то тут одна, - Паскаль. Лазарус, Делфі - середовища програмування. Як для 8 класу, норм. Підручник Ривкінда 8 - краще з того, що було до цього. Не подобається - ніхто не забороняє власні напрацювання. На власному сайті.) У власній школі). У власному класі))). Да, і ми не "рахуєм нормальним присутність". Ми вважаєм нормальним наявність в розділі програмування... (далі за текстом))
Накипелов
Для Олександр: Підручники видавництва "Ранок" теж непогані. Не реклама!!! Особисто використовуємо РиФФкінда!!! Барна - "полный отстой", принаймні, у 8 класі, там замість центрального процесора зображено південний міст, а ЦП у 5 класі - МІКРОСХЕМА, наче діти до цього часу вивчали курс радіотехніки... Мови програмування вперемішку: і скретч і лазарус і пайтон. Навіщо? Достатньо вивчити одну мову програмування (алгоритми не змінюються!!!), а потім, за потреби переклади на інші мови програмування, в залежності від синтаксису та алфавіту.
Коментувати
Ірина
Все одно будемо працювати по тих підручниках, що прийдуть з відділів освіти... Перевірено вже!
Накипелов
ВраХУЮть... А потім наздоженуть і ще раз враХУЮть... Класика жанру...
Українська вчителька
Не знаю як в старших класах щодо підручників, а в початкових вже так покращили, що вчителі скоро перейдуть на лайливі слова! Це ж якими профФесорами потрібно бути, щоб видавати такий непотріб? Я вважаю, що всіх, хто написав, допустив до друку- потрібно оштрафувати на суму, яка б дала змогу хоча б передрукувати ті, що були до Табачника! Що ж ви так знущаєтеся над дітьми й вчителями?
танюша
Підручники дадуть в грудні, в кращому випадку. Хрестоматії ж ,дітки, купітьсамі. Діти не куплять , куплять вчителі. От вам і бізнес.
Валя
В нас як завжди: спочатку взули туфлі, а потім натягуємо носки!!!! Спочатку, "ШАНОВНІ АГЕНТИ ЗМІН" вибирайте підручники, а потім ознайомитесь з новими програмами!!! А там...з темами "бардак", з годинами ще "краще" (бо хто як хотів так і крутив, а хто аналізував??? побалакали та зліпили ) А ви вчителі як можете так і працюйте, ми вам ЗНО.....