Профспілки планують провести всеукраїнську акцію

17 листопада ФПУ організовує акцію профспілок у формі пікетування парламенту

Профспілки планують провести всеукраїнську акцію

17 листопада 2016 року Федерація профспілок України має намір організовувати Всеукраїнську акцію профспілок у формі пікетування парламенту. Про це повідомляє прес-служба Профспілки працівників освіти і науки.

Зокрема, профспілки виступатимуть проти шокового зростання ціни на газ для населення, тарифів на гарячу воду та опалення, підвищення тарифів на електроенергію та холодну воду.

Ще однією вимогою до влади у профспілках називають необхідність припинення державної політики «шокової терапії», що проводиться за рахунок простих людей та кардинального підвищення зарплат і пенсій.

Представники профспілок заявили, що категорично не сприймають будь-які спроби згорнути соціальний діалог, який вдалося відновити з приходом нового уряду.

Разом з тим, у ФПУ заявляють, що підтримують ініціативу уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати до реального прожиткового мінімуму 3200 гривень у проекті Державного бюджету на 2017 рік.

Також президія ФПУ звернулась до спікера парламенту Андрія Парубія з пропозицією про проведення зустрічі з представниками парламентських фракцій і груп з лідерами всеукраїнських профспілок щодо підвищення соціальних стандартів у проекті Держбюджету на 2017 рік.

Як відомо, 1 листопада освітяни виходили на акцію до будівель Кабінету Міністрів та Верховної Ради, метою якої було висловлення протесту проти високих тарифів на житлово-комунальні послуги.

4 листопада, в уряді повідомили про ініціативу з підвищення заробітної плати українських учителів. Зокрема, планується, що з 1 січня 2017 року заробітна плата вчителя вищої категорії складатиме від 5266 грн до 6841 грн, учитель без категорії отримуватиме від 3960 до 4853 грн.

Результати он-лайн опитування, проведеного Освіта.ua, свідчать про те, що ініціатива уряду щодо підвищення рівня заробітної плати вчителів українських шкіл не викликала значної підтримки у освітян.

Освіта.ua
09.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
"профспілки виступатимуть проти шокового зростання ціни на газ для населення, тарифів на гарячу воду та опалення, підвищення тарифів на електроенергію та холодну воду." А що керівникам профспілок дорого опалювати свої палаци? А хто з них показав свої доходи? А де в крадені наші санаторії? а не пора спитати з профспілки за скільки вони продали наші інтереси і зараз прикриваючись нами працюють на регіоналів і банду Янека!
Голосzнарода
Почитайте, что Вас ждет..."Странно объяснять очевидные вещи: на Донбассе воюют русские против украинцев, Украину необходимо уничтожить, - российский террорист Жучковский" http://censor.net.ua/news/414799/stranno_obyasnyat_ochevidnye_veschi_na_donbasse_voyuyut_russkie_protiv_ukraintsev_ukrainu_neobhodimo
людина
Тут не только престиж профессии учителя надо спасать, тут срочно надо спасать саму систему образования от реформ-убийц, как, например, слияния нескольких учебных предметов в один. Хватит жить с комплексом неполноценности, кто сказал, что в поляков лучшая школа или воспитание детей? Может, пускай и они у нас немного поучатся, особенно в тех учителей, которые не по митингам бегают и не лижут начальства, а скромно пашут, давая самые высокие результаты в ответах своих учеников на ЗНО?
ВЧИТЕЛЬ
Шановні освітяни! Першочергово необхідно вимагати від уряду дотримання ст. 57 Закону України "Про освіту", щодо соціальних та економічних гарантій вчителям України, а саме відновити отримання вчителями комунальних пільг, які педагоги отримували на електроенергію та газ до 2006 року, а потім їх призупинили і до сьогодення цей пункт держава не виконує! А також необхідно щоб уряд відновив виплати за престижність вчителям України у розмірі 20%, а не так як встановила місцева влада від 1% до 20% в залежності від регіону. Ми, що не в одній державі проживаємо? Чи не такі як інші вчителі! А також звісно підвищення заробітної плати вчителю, уряд повинен підняти престижність професії вчителя! Ці вимоги повинні стати головними у роботі профспілок освіти!
Юлия
Підтримую страйк проти обкрадання Вчителів( а тоакож Медиків та Пенсіонерів). Так, мабуть в іншіх країнах нечесними міліонерами є люди, що накрали ресурсів: нафти, газу, збагатилися на величезних підприємствах . А що у нас? Ані газу, ані нафти, ані величезних підприємств. Тому у нас обкрадають ЛЮДЕЙ((( Тому у відстоюванні права на достойну Плату за Труд Вчителя може допомогти тільки всеукраїнський страйк і відмова працювати за жебраківську зарплатню.
Голосzнарода
Для Юлия: ну э ризик 95%, що пiсля страйку будете працювати за безплатно, або не будете працювати, а пiд Новоросiэю то навiть жити не будете.
Коментувати
Villi
Странный какой то страйк! Если б выступали с требованиями приравнять оплату труда образователей с промышленными работниками, то да, а так фигня какая то! Заказуха без перспектив!
Бандерлог
Що вимагають освітяни? А треба вимагати дотримання законодавства! Стаття 57. Гарантії держави педагогічним, науково-педагогічним працівникам та іншим категоріям працівників навчальних закладів.
ТАРАС
Правий Влад- ручки ФСБ разом з Юлиною золотою ручкою працюють через старих комуняк з профсоюза. Змішали тарифи із зарплатою. Та оформляйте субсидії!!! Не виходить субсидія Юльці і подібним, то чого нам кричати? А за зарплату (пенсію) повинні кричати 80 % пенсіонерів, в яких вона мінімальна - є 1130, буде на 10% більша- 1247 грн. А ВЧИТЕЛІ ПОМОВЧАЛИ Б- мали 2512 (вища кат.) - буде на 54 % більше - 3872 грн.
Голосzнарода
Схоже, вчителi надумали обанкротити Ахметова i знищити енергетичну сiтку в краiнi :0
Vladimir Zvan
все это бесполезно. Только забастовка.Только забастовка.Только забастовка.
анна
это способ власти возглавить и канализировать социальный протест
Степан Петрович
З тих профспілок ніякого толку. Тільки даром переводять наші гроші і займаються нікому не потрібним нам, простим вчителям, популізмом...
ну и
Свежо предание, да верится с трудом... Здається, колись, вже таке було. Тільки знову профспілці навішають лапші, пообіцяють нового життя вже завтра. Всі щасливі та задоволені підуть додому. І знову акції протесту скасуються.
Накипелов
Знизити заплату депутатів і міністрів до мінімуму. А незгідні нехай працюють на громадських засадах!!! Промо-ролик 5-го порно каналу (тепер, на жаль, аналога російських Гав-Ньюз, Брехло 24...) про високу зарплату чиновників, як засіб боротьби проти корупції, суцільна брехня!!! В ЄЕС простий вчитель отримує більше, ніж провідний чиновник!!!
Stoun
Тут профспілці освітят слід поставити чітку вимогу Кабміну, щоб він озвучив зміни в Єдину тарифну сітку на 2017 рік, а не був голослівним щодо віртуального підвищення окладу!
Ура профспілка
Даєш тарифний розряд від 3200!!! Всі на мітинг! Ура товариші!!!!
Українська вчителька
Йти на мітинг потрібно, але з умовами підвищення зарплати по єдин. тарифн. сітці від 3200 з 1 січня 2017 р.а не від 1600 грн., як планується! По-друге, повернути індексацію і 20% надбавки за престижність! І по-третє, розігнати метод.кабінети і рай.відділи освіти ( у кожній школі є свої методисти і є адміністрація, яка й слідкує за виконанням посадових інструкцій працівників)!
Галина
Для Українська вчителька: вот на счет методкабинетов- браво!Наездники на наших шеях!!!
Ні метод кабінетам !
Керівників пенсіонарів на відпочинок!:))або нехай вчителями процюють!
Людмила Босенко
підтримую 100%! тарифні розряди від 3200! 20% повернути престижність! ВО і методистів - геть!
Коментувати
Учитель
Давно вийщла їз профспілки. Нічого не втратила. Сама себе захищаю (поки успішно), бо від цієї організації підтримки не відчуваю.Економлю на внесках (біля 500грн. щороку). Убийте, але не розумію,чому вивели вчителів на протест проти підвищення тарифів!Якась "показуха".
Ярослав
Для Учитель: Підтримую повністю. Наш колектив теж вийшов з профспілки. А це дійсно профспілкова показуха.
Коментувати
Геннадій
Спочатку дізнайтесь про собівартість видобутку газу в Україні і його обсяг, достатній для населення і Вам стане все зрозуміло за умови володіння звичайною математикою. Хто така Юлька? Поясніть вчителю, який виховує дітей бути інтелігентами.
Bad Scientist
Якби виступали за підвищення зарплат, тоді я би підтримав. Яке діло профспілок до теплогенерації або газу? Ви ще влаштуйте мітинг за те щоб буханка хлібу коштувала 50 копійок. Юлькини підкаблучники.