Гройсман - освітянам: КМУ не встановлює тарифи

За словами Гройсмана, механізму мораторію Кабінету Міністрів на підвищення тарифів немає

Гройсман - освітянам: КМУ не встановлює тарифи

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман наголошує, що уряд не встановлює тарифи на житлово-комунальні послуги, оскільки вони формуються місцевими теплокомуненерго. Про це він сказав під час зустрічі з освітянами, які взяли участь у пікетуванні Кабінету Міністрів, метою якого було висловлення протесту проти високих тарифів на житлово-комунальні послуги.

За словами Гройсмана, механізму мораторію уряду на підвищення тарифів немає.

"Тому що будь-який мораторій призводить до того, що те, що коштує 100 грн, ми продаємо за 50 - ми йдемо в збитки і руйнуємо країну", - зазначив він.

За його словами, уряд передбачив механізм адресної безповоротної державної підтримки для громадян, які потребують компенсації після запровадження ринкової ціни на газ – систему субсидій.

Він також зазначив, що Кабінетом Міністрів створений інструмент 12-місячної розстрочки на оплату житлово-комунальних послуг для громадян, які не можуть чи не хочуть скористатися субсидіями.

Окрім того, Кабмін працює над розробкою рішень щодо монетизації субсидій.

"Уряд України встановив абсолютно чесну ціну на газ, – зазначив Володимир Гройсман. – Те, що ми зробили – це крок, який раз і назавжди розв'яже Україні руки".

У цьому контексті він закликав українців користуватися механізмом субсидій.

Говорячи про соціальні стандарти, Володимир Гройсман зазначив, що з 1 грудня соціальні стандарти будуть підвищені на 10%. Також уряд прийняв рішення про збільшення удвічі мінімальної заробітної плати до 3200 грн. Така ж вартість затвердженого урядом споживчого кошика.

Також уряд збільшує перший тарифний розряд з 1430 грн до 1600 грн.

«Наступне питання, над яким працює Кабінет Міністрів, - осучаснення пенсій в Україні та реформування пенсійної системи», - зазначив прем'єр-міністр.

Він також зауважив, що галузь освіти є одним із головних пріоритетів уряду. У 2017 році передбачено збільшення заробітної плати вчителів на більше ніж 30% та збільшення видатків на стипендії на 0,6 млрд грн.

Володимир Гройсман підкреслив, що збільшення заробітних плат і соціальних стандартів можливе лише відповідно до зростання економіки.

"Я вас запевняю, нічого не станеться, усе буде нормально. Я впевнений у тому, що ми робимо: ми робимо правильні речі. Усі ці компанії будуть приносити в бюджет мільярди, і ці кошти з бюджету будуть потрапляти вам, на зарплати. Але на це потрібен час", - зазначив прем’єр-міністр.

Як відомо, 1 листопада освітяни вийшли на акцію до будівель Кабінету Міністрів та Верховної Ради, метою якої було висловлення протесту проти високих тарифів на житлово-комунальні послуги.

Акцію, окрім столичних освітян, підтримали профспілкові організації з Одеси, Херсона, Черкас, Харкова, Чернігова, Запоріжжя, Тернополя, Вінниці, Івано-Франківська, Львова, Рівного, Волинської та Київської областей. Участь у пікетуванні будівель уряду та парламенту також взяли студенти столичних вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
02.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vlad
КВОТА..... ВАЛЬЦМАНА.... Ця погань ніколи не зробить щось хороше для народу.
Не знаю хто?
Господи Боже! Дійсно, залиши людей злиденними і вони зразу втратять розум. Шановні мої колеги, невже ми всі втратили розум. Невже ми не розуміємо, що відбувається в нашій освіті. Зарплату нам дійсно "може" піднімуть, але за чий рахунок. За рахунок знищенних сільських шкіл, за рахунок знищених спецінтернатів, за рахунок знятих і не виплачених надбавок за престижність, за рахунок збільшення чисельності учнів у класі в так званих опорних школах. За рахунок повної руйнації освіти, бо і обліку дітей надалі не буде. Дай нам бог все це благополучно витримати, але маю передчуття, що не всі дойдуть до фініша.
Українська традиція
Що ви тут усі «заздрите» тим, хто буде отримувати «велику» (?) мінімальну зарплату. Потрібно вимагати, щоб зарплата вчителя була така, як у депутата.
Юля
Не понимаю как это минималка 3200, а 1 разряд 1600 ?????????
Іван
Ніяк не розумію, яку зарплату буде мати вчитель, що працю перший рік після закінчення університету - мінімальну 3200 (бо за тарифною сіткою виходить менше)? тоді вчителі 2, 3.категорії такуж саму зарплату матимуть? А вчитель вищої категорії- трихи більше.... Для чого тоді атестація і категорії взагалі?
Павлович
Для Іван: А що це за 3-тя категорія?Ви в школі працювали?
Коментувати
Українська вчителька
Я вважаю, що нам "забалакують" наші проблеми! Потрібно ще йти й 15 листопада! Якщо я не хочу їхніх подачок у вигладі субсидій (бо не вірю, що євреї щось зроблять просто так для другої нації). Я-працююча людина! Прозоро все сплачую! То чому я маю побиратися, щоб вижити?
Українська вчителька
Я ніяк не може зрозуміти! Гройсман говорить про тарифну сітку від мінімалки 1430 грн, а насправді ми отримуємо по тарифній від 1012 грн. Це що гра слів, чи некомпетентність?
ТАРАС
Для Українська вчителька: Треба говорити конкретно- не 1430, а 1450; не 1012, а 1185. Я їх не захищаю, але свою зарплату треба вміти рахувати.
Українська вчителька
Для ТАРАС: Вибачте, але в цій статті названа цифра в 1430 грн., а 1012 грн.-це мені озвучила наш шкільний бухгалтер!
ТАРАС
Вчителі мають ВИЩУ освіту. То кому ще знати, яка на даний час мінімальна зарплата і діючий тариф 1 розряду і коефіцієннт свого розряду? Гройсману? Та він далекий від цього (йому напишуть, хоч коли сам почне говорити, то так наговорить про прожитковий мінімум...). Нерозвиваєтеся після університету, дорогі вчителі. І внески даремно в свою комуняцьку профспілку платите, і плачете...
Коментувати
Шиншилла
Зачем компаниям приносить миллиарды в бюджет (кстати, какие еще компании, экономика мрет), если можно вытрясти половину "заработанного непосильным трудом" у чиновников высокого ранга и олигархов, и все будет тип-топ.
аплодую
Так вам, недоумкам, і треба! Скачіть вище і прудкіше - і буде вам європейське щастя. А ще дітей дебілами обзиваєте...
Зло
Для аплодую: "Розумний чоловіче," ти себе в дзеркало бачив.Недоумок недовчений
Українська вчителька
Для аплодую: Шановний, країна котиться назад, а ти аплодуєш! Погодся, що це неадекватна поведінка для розумної людини!
аплодую
Це говорять ті "розумні", що руйнували Україну на майдані й знову не задоволені? Так сьогоднішнє життя - результат і ваших "трудів". То ж їжте ту кашу, що заварили. Це вам за Донецьк і за Донбас, скотиняки ви свідомі.
Коментувати
рафа
Все брехня!!! Люди нашу школу закривають серед року,вже попередили нас про вивільнення, а колектив 45 працівників школи, ось вам збільшення заробітних плат!!!
Реформаторы
Через месяц молодой кандидат наук будет получать меньше, чем уборщица или сторож. Фантастика. Зазеркалье.
Молодий викладач
Для Реформаторы: Так він же не мітлою махає! Якщо у нього є мізки, нехай думає і драпає з цієї країни!
Коментувати
труд
Яка чесна ціна? Від ціни газу напряму залежать тарифи.
труд
Поясніть мені цю розбіжність у вищевикладеній замітці -"...Гройсман наголошує, що уряд не встановлює тарифи на житлово-комунальні послуги, оскільки вони формуються місцевими теплокомуненерго." і ЧЕРЕЗ ДЕКІЛЬКА АБЗАЦІВ ШОК -""Уряд України встановив абсолютно чесну ціну на газ, – зазначив Володимир Гройсман." Як це розуміти - помилка модератора, чи жидівська брехня.