У школах вшанують жертв геноциду кримських татар

Навчальні заклади проведуть заходи, присвячені трагедії кримськотатарського народу

У школах вшанують жертв геноциду кримських татар

У Міністерстві освіти і науки рекомендують навчальним закладам країни вшанувати пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Відповідні рекомендації МОН направлені місцевим органам управління освітою, Інститутам ППО та навчальним закладам.

Зокрема, навчальним закладам рекомендовано провести інформаційні години, лекції, бесіди, тематичні уроки щодо трагічних подій, пов’язаних із геноцидом кримськотатарського народу та інших національностей, а також організувати перегляд фільму «Хайтарма».

На допомогу педагогічним працівникам у проведені тематичних заходів Міністерством освіти надіслано матеріали фотовиставки «18 травня 1944 року - трагічна дата в історії кримськотатарського народу. Боротьба за повернення на Батьківщину. Інтеграція в демократичній Україні», розроблені громадською організацією «Кримська родина».

Інформацію про заходи, що будуть проводитися в навчальних закладах, у міністерстві просять активно висвітлювати на веб-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою.

Як відомо, операція з депортації кримських татар почалась 18 травня 1944 року. Для її проведення було задіяно війська НКВС.

Освіта.ua
13.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михайло Чиж
А, може, дасте нам спокійно навчальний рік закінчити? Дітям треба допомогти успішно скласти ДПА/ЗНО, а не проводити різні тематичні заходи (їх цього року було чи не найбільше за останні роки....)
Я
Казна-що, а не травень! Кожного дня скорботні дати: то жертви репресій, то геноциду, то тоталітарних режимів, то перепоховання... Щось останнім часом забули про Джеймса Мейса - родоначальника нашої скорботи... Хочуть нас в суцільний траур занурити, щоб ми не думали, що живемо зараз погано?
average
Якби не анексія Криму, то, навряд чи вшановували би.
Геннадий
Суд по обилию комментариев за три дня татары никому и даром не нужны. И самим татарам не нужны. И зачем эта вонь в СМИ?
average
Для Геннадий: Просто на порозі день українського вишиватника.
Коментувати