Школярам розкажуть про трагедію Бабиного Яру

Міністерством освіти затверджений план заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру

Школярам розкажуть про трагедію Бабиного Яру

Міністерством освіти і науки затверджений план заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру, що відзначатиметься цього року. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Сергієм Квітом.

Проведення заходів відбуватиметься з метою увічнення пам’яті про одну з найтрагічніших сторінок Голокосту – масове вбивство євреїв Києва та вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації України.

Участь у проведенні заходів протягом року візьмуть Інститут модернізації змісту освіти, департаменти вищої та середньої освіти МОН, регіональні управління освіти, інститути ППО та навчальні заклади країни.

Згідно з планом заходів, затвердженим Міносвіти, протягом року має відбутись робота шкільних пошукових загонів стосовно жертв Голокосту, екскурсії школярів до Національного музею історії України у Другій світовій війні та музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».

На базі бібліотек та музеїв навчальних закладів мають бути створені експозиції про масові вбивства 29-30 вересня 1941 року в Бабиному Яру, а також інші злочини, скоєні нацистами під час окупації України.

У вересні навчальні заклади України проведуть лекції, бесіди та круглі столи, присвячені роковинам трагедії Бабиного Яру.

Ознайомитись з планом заходів

Освіта.ua
29.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
сон
Голокост, Хете... - слова не узнаешь... Может, хватит уже дурней страдать?
іда
Історія та література сучасної української школи - це суцільний негатив. Як навчити дітей пишатися своєю країною?
Правдоруб
Нехай краще школярам розкажуть, як жиди-комуністи, рострілювали в Бабиному Яру етнічних українців. Бо крім убитих жидами українців інших трупів в Бабиному Яру ніхто й ніколи не знаходив.
правдорубе, щось
Для Правдоруб: трапилось, що Ви аж так реагуєте? Знаючи Ваше ім*я не лише тут має велике здивування ТАКІЙ реакції
Scheletro
Для Правдоруб: наркоман штоле?
Коментувати