Ініціатива GO Global шукає волонтерів з англійською

GO Global запрошує волонтерів-носіїв англійської мови або людей, які володіють англійською

Ініціатива GO Global шукає волонтерів з англійською

Ініціатива GO Global запрошує волонтерів-носіїв англійської мови або людей, які вільно володіють англійською для того, аби допомогти українським вчителям у роботі літніх мовних таборів. Про це, у своєму Facebook, написав один з організаторів Ініціативи народний депутат Мустафа Найєм.

"Ви знаєте, що близько року тому ми організували ініціативу з вивчення іноземних мов GO Global. Серед іншого ми виявили, що на сьогоднішній день у нашій країні дуже вузьке коло дітей має доступ до сучасних мовних таборів. В першу чергу тому, що більшість батьків не можуть дозволити собі відправити дітей до таких закладів за кордоном", - зазначив Найєм.

За його словами, Ініціатива GO Global спільно з Міністерством освіти України, посольством США, компанією Microsoft і іншими партнерами вирішили організувати такі мовні табори в Україні - GoCamps, які будуть доступні для максимальної кількості школярів.

"На даний момент нам дуже потрібна ваша допомога у пошуку волонтерів - носіїв англійської мови або людей, які вільно володіють англійською мовою, - готових присвятити час щоб допомогти вчителям в GoCamps в 119 школах з усіх куточків України", - зазначив політик.

Табори відбуватимуться протягом 2 - 3 тижнів, з 4 червня по 26 червня.

«Ми зі свого боку знайшли кошти, щоб покрити витрати волонтерів на харчування, проживання і витрати на проїзд в межах України. Все, що нам потрібно - це ваша готовність прибути в Україну (якщо ви ще не тут) + бажання і час», - написав Мустафа Найєм.

Дізнатись більше

Освіта.ua
23.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Finita
А сам политик что же? Вот бы и облагодетельствовал деток, пообщался с ними 2-3 недельки на английском. Только не в столичной спецшколе, а на рабочей окраине какого-нибудь глубоко промышленного города с остановленными градообразующими предприятиями.
Шиншилла
Вместо того чтобы тратить деньги на проживание и питание волонтеров, лучше бы помогли нашим учителям побывать в языковой среде. Ну а если это всего лишь вопрос, куда девать детей летом, потому что бабушек нет, а родители работают, то можно еще и денег срубить (волонтеры будут на бумаге)
звЯзда в ударе
значит на лингафонные кабинеты денег нет,на оборудование с ноутбуками-денег нет,на уроки в количестве 5-6 в неделю денег нет, а на оплату чужим людям,НЕ учителям,но главное-иноземцам - деньги есть.И ГДЕ логика? и ГДЕ разум у ново-старого ...
Звезде
Для звЯзда в ударе: Волонтерская работа не предполагает оплату. В этом логика...
Коментувати
Голосzнарода
Мда... набрали за хабарі на роботу вчителів, які не вміють спілкуватися іноземною мовою, а тепір ще й за них безкоштовно працюй, а вони і зарплату круглий рік отримують, і відпускні. А коли тобі не пощастило, що немає грошей купити посаду вчителя в школі і це "високе" в суспільстві звання, то вмирай з голоду і при цьому виконуй безкоштовно роботу вчителів з вищими категоріями, званнями, колосальним стажем. Це взагалі справедлива і адекватна ситуація?
Olga Lomova
Для Голосzнарода: Ви жартуєте? Які хабарі? Приходьте до нас в школу - в нас з нового навчального року буде вакансія))
ладно
Для Olga Lomova: Голос прав в том,что некоторые попали на своё место работы за мзду. Не следует аж так реагировать
Коментувати