В Україні з’являться літні школи GoGlobal camps

Цього літа до роботи в літніх мовних таборах буде залучено іноземних волонтерів – носіїв мови

В Україні з’являться літні школи GoGlobal camps

Громадська організація GoGlobal долучається до ініціативи Міністерства освіти і науки України щодо поширення практики мовних літніх таборів. Про це повідомляє прес-служба МОН.

Зокрема, GoGlobal разом з Microsoft та партнерами працює над розробкою таборів з поглибленним вивченням англійської мови «GoGlobal camps».

За інформацією МОН, на даний момент понад три тисячі українських шкіл попередньо зголосилися цього року організувати мовні табори на базі своїх навчальних закладів. Близько 150 з них, за результатами мотиваційного конкурсу, отримають статус «GoGlobal camps».

Основним завданням проекту є показати дітям, що вивчення мов – це просто. Показати те, що літній табір може бути веселим, розважальним, та яскравим. Також однією з особливостей «GoGlobal camps» стане те, що в якості волонтерів планується запросити носіїв мови.

«Наразі доступ до сучасних та цікавих мовних таборів, через їх ексклюзивність та нішевість, має дуже вузьке коло дітей. Також не у всіх батьків є фінансова можливість відправити школярів в мовний табір за кордоном. Тому було вирішено організувати такі табори в Україні та зробити їх доступними для багатьох», - повідомили у Громадській організації GoGlobal.

Першим кроком до реалізації проекту стане створення у партнерстві з корпорацією Microsoft спеціалізованого веб-ресурсу – координаційного інформаційного центру. На сайті міститиметься необхідна методична інформація – для усіх бажаючих будуть доступні для завантаження навчальні програми, спеціалізовані роздаткові матеріали, сценарії, плани занять та медіатека з ліцензійними відео та мультфільмами.

До роботи у таборах «GoGlobal camps» також буде залучено іноземних волонтерів – носіїв мови. Їх основним завданням стане надання допомоги вчителям у проведенні різноманітних навчальних та розважальних заходів для дітей, ігрових та спортивних активностей.

Прийом заявок від шкіл на участь у програмі «GoGlobal camps» розпочнеться 17 лютого.

Освіта.ua
16.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
У 2013 році, я натрапив на таку рекламу, позвонив невісткі та запропонував їй відправити внука, за мої кошти, а вони не малі, до такого табору. Табір знаходився у Полтавській області, з красивою природою. Ліс та річка, оце основні цінності табору. Надії покращити англійську, пізнати щось нове з ІКТ, не здіснилися.
$
Началась подготовка "общественного мнения" о полезности пришкольных лагерей. Да не нужны они,особенно в сёлах!!! Но ежегодно районо спускает "план оздоровлення". Значит,кому-то очень нужно отмывать деньги на ровном месте. Да чтоб так "оздоровлювалися" дети чиновников. Верните нормальные лагеря,желательно у моря!!!!
trust
Користі з них - нуль. Чергове розбазарювання державних коштів.
ВолодимирZYDL
Для trust: Державними коштами тут і не пахне. Путівку треба купляти за повну вартість.
Коментувати
Родион
Рік тому міністерство критикувало пришкільні оздоровчі табори за марнотратство. А тепер доводять плани по їх створенню. На підручники грошей немає, на лікування онкохворих дітей - немає. На оздоровлення, суть якого важко зрозуміти, особливо в селах, місцеві бюджети гроші знаходять. І везуть з міста в село літом залежані продукти, що в рази дорожчі за ціни в селі. І чомусь в цьму дуже зацікавлений відділ освіти.