У МОН відхрестились від проблем з підручниками

Чиновники МОН заявляють, що підручники для учнів 4-х та 7-х класів доставлені до обласних управлінь

У МОН відхрестились від проблем з підручниками

Підручники для учнів 4-х та 7-х класів доставлені до обласних управлінь освіти, отже Міністерство освіти виконало свої обов’язки щодо доставки підручників. Про це під час брифінгу заявила директор Інституту модернізації змісту освіти Наталія Вяткіна.

«Попрошу це запам’ятати, можете занотувати, що державне замовлення вважається виконаним, якщо книжки доставлені до обласних управлінь освіти. Крапка. Все», - саме так прокоментувала ситуацію з наявністю підручників для учнів 4-х та 7-х класів в українських школах, директор інституту, який є відповідальним за забезпечення школярів навчальною літературою.

Вона також визнала, що інші 50 % підручників, які мали закуповувати за рахунок місцевих бюджетів ще не надруковані.

«Вони не ненадруковані, але будуть надруковані», - запевнила Вяткіна, зазначивши, що не знає коли це станеться.

Відповідаючи на питання журналістів про те, що школи ще не отримали підручники, директор Інституту модернізації змісту заявила, що це неправда.

Разом з тим, чиновниця заявила, що підручники для учнів восьмих класів, будуть доставлені до управлінь освіти вже влітку 2016 року.

Відео порталу Педагогічна преса

 

Освіта.ua
21.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Слава
Прикро, що наші керманичі не знають, що теперішні учні 4 класу вчаться за підручниками 2004 року видання, коли програма помінялася вже 3 рази. Тепер маємо 50% підручників, і це означає, що і ще, як мінімум 4 роки, прийдеться користуватися старими, якщо батьки не закуплять нові! "Зеономили 80 млн.грн. і дали на субвенції" - дурня! Брешуть і не червоніють! Ці гроші давно осіли в кишенях олігархів, і ніяких субвенцій не буде, бо спишуть на "децентралізацію" або ще щось і кінців цим коштам ніхто не знайде! Хоч би не тринділи, що підручники будуть безкоштовні! Їхня політика скерована на деградацію нації, щоб наші діти нічого не знали! Та свідомі батьки і вчителі не дозволять цього. Ми зуміємо вчитися і без підручників, але замилювати очі собі не дозволимо!
Тамара
Ой, яка брехня звучить з вуст відповідальної особи. Я працюю в школі вчителем іноземної мови. Отримали буквально тиждень тому підручники: 2 підручники для 4 класу і 1 для 7 класу з іноземної мови. А наші працівники відділу освіти вже в лютому будуть мене перевіряти як діти 7 класу здобувають знання за новими стандартами.
Ольга
Мій син учень 7-го класу (м. Київ). На даний момент у школі видали лише підручники за старою програмою (тільки на деякі предмети на зразок географії, історії, основ здоров’я). Підручники з фізики, алгебри та геометрії вимушені були купувати самостійно. По деяким предметам зовсім нема підручників ( всю інформацію шукаємо в Інтернеті). Про яке забезпечення підручниками може бути мова??? Навіщо запроваджувати цю "нову" програму, якщо держава навіть підручники не може вчасно надрукувати???!!! Така "освіта" вже просто ДІСТАЛА!!!
oksanap
мені уже 43 роки, я була школяркою, після закінчення ВУЗу прийшла працювати до школи, але не пам’ятаю такого, щоб учні здобували знання "з повітря". Шановні можновладці, ви стільки паперу витрачаєте на непотрібні нікому закони, на рекламу для себе, особливо перед виборами. Якби ви ці кошти направили на друк підручників, то школи були б забезпечені вже всіма підручниками не на рік вперед, а теперішні семикласники мали б підручники вже і на 8, 9, 10, 11 класи. Ганьба президенту, міністрам і всім тим, хто "переживає за долю підростаючого покоління"!!!
окси
Для oksanap: А хто переживає за долю наших дітей? Як вони навчатимуться нікого не цікавить, крім вчителів та батьків.Де вчаться діти президента та інших можновладців? Звичайно ж, за кордоном.
Коментувати
FAQ
Уважаемое министерство, это как понимать? Нет учебников, нет проблем? Вы совсем там офонарели?.. И не надо всё списывать на Репозитарий, типо виноваты учители, потому что "довго обырали пидручныкы". Бред всё это.
Тетяна
отримали лише 30% підручників - один на трьох?! а як вчитись дітям, якщо уроки щодня? ганьба. Школу і педагогів поставили на коліна - а це ж саме вони виховують "майбутнє нашої держави"???!!!
СВІТЛАНА
Цікаво, а на базарах продаються підручники надруковані за державний, чи за кошшти місцевих бюджетів???
совесть
Забезпечення підручниками учнів, які навчаються за новими програмами, 4,7 кл., в умовах тотального збідніння й безробіття батьків, є відповідальність ДЕРЖАВИ! Ми Свідки ганебного явища повної безвідповідальності у вирішенні цього питання. Ідея із "замовленнями" учителями підручників вилилася у витрати часу й грошей, але виявилася малоефективною!? Дивина. Відмивання грошей продовжується. Робота заради роботи! Що може нового запропонувати замдирінст."КИЦЮНЯ"? Та й гроші на видрук нових підручників на тлі корупції й тіні в економіці СмІШНі! Дякуємо за економію 30% виділених коштів! А якщо ще трохи потрусити й включити мозок! Пані директорка втілює надію! Створити ЯКІСНО! новий колектив - треба час! Завершуйте із 7-10 підручниками різних авторів на клас. Наші улюблені поляки вже прийшли до того, що "повертаються до ідеї ОДНОГО ПІДРУЧНИКА". (2,3) Не повторюймо чужі та вже й свої помилки. Це так здешевить підручник! Зробіть хоч би щось КОРИСНЕ для ЛЮДЕЙ! Винних покарати!
Дід Мороз
От падло міністерське. Пише мало знаків, падло і крапка. А, ні, ще й скотиняка
))))))))))))
Для Дід Мороз: скотиняка,що подохла й валяється при дорозі. (було би веселіше читати;) )
Дід Мороз
Ще якась скотиняка й мінусує, ну-ну. Мабуть з тої кантори, шо підручниками забезпечила. Вчасно. Повністю. Крапка. Оххооохоо! Дітки, батьки і вчителі вам щиро вдячні.
Коментувати
Vladimir Zvan
Квиту до Табачника как до неба. Квит это полная бездарность и безответственность. Гнать в шею такого министра.
Табачник
Объявление. Ищу работу. Умею быть не самым убогим, как оказалось, министром образования. Зарплату хочу большую, но все равно меньше чем у некоторых сейчас. Воровать буду много, но все равно меньше чем некоторые.
Oksanka
Хто отримав підручники з англ.мови? Хто автор підручників?Яка кількість?
Наталія
Для Oksanka: Не отримали (я з Сумської області). Чекаємо квітня, минулого року отримали за місяць до літніх канікул).
Oksanka
Кiровоградська обл. Англiйськоï немаэ.
Англійська
То вчіть українську!
Коментувати
л
Ой мій язиченько, бреши, не червонію... Крапка. Все.
квіта у відставку
«Попрошу це запам’ятати, можете занотувати, що державне замовлення вважається виконаним, якщо книжки доставлені до обласних управлінь освіти. Крапка. Все». Мабуть, справді, все. Після цих слів кар"єра такої чиновниці мала б закінчитися!!! (Разом з міністром).
оксана
Для квіта у відставку: І яким чином діти мають вчитися
квіта у відставку
Для оксана: А чому ви мене про це питаєте? Я ж навів цитату із сказаного вище панею Вяткіною. Їй і переадресуйте ваше питання.
Коментувати
георге
Наша сильрада выделила с местного бютжета 50 % а учебников нет.
Наталія
Для георге: Ці кошти будуть повернені назад, бо немає закону для їх використання.
Коментувати
Emvina
Минулого року біології для 6 класу надійшли у березні. А цього року,мабуть, і в березні їх не буде.Три крапки.
ДИРЕКТОР
Вони там лише крадуть та проїдають гроші від Європи. Ніяких реформ в освіті вони не здатні зробити. Немочі.
ой!!!
Пока всіх їх вперед ногами не винесуть, нічого не зміниться. Ви тільки послухайте, " будемо, плануємо, розробляємо. вдосконалюємо..." КОЛИ???
sergey1979
Йшов 2010.... МОН надіслало ОДИН підручник з англ.мови. Крапка. Все. Чітка відповідь чиновників. ....2016 жодного підручника. Крапка. Все. Відповідь чиновниці. Ніхто не хоче брати на себе відповідальність.
Вчитель
Для sergey1979: Це перемога чи зрада?
Сергей Очеретный
This is UKRAINE!!!
бібліотекар
Є про що звітувати і чим вихвалятися, як поділити ті підручники??? Кому роздати?? На 8 клас забезпечать мабуть на 20% до літа, але літо кожного року є. ПОЗОРИСЬКО а не міністерство, то про яку якість реформ можна говорити і чого чекати?
Коментувати