Україна візьме участь у дослідженні PISA

В OECD погодили заявку України на включення її до складу країн, що братимуть участь у дослідженні PISA

Україна візьме участь у дослідженні PISA

Україна візьме участь у Міжнародній програмі з оцінювання освітніх досягнень учнів PISA. Про це у своєму Facebook написала перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

«Кілька місяців перемовин і от сьогодні отримали новину, що OECD погодили заявку України на включення її до складу країн, що братимуть участь міжнародному дослідженні PISA», - повідомила заступник міністра.

За її словами, PISA (Programme for International Student Assessment) надає можливість протестувати навички з читання, перевірити математичну грамотність та знання з природничо-наукових дисциплін 15-річних школярів.

«Це дуже хороша новина, оскільки українська освітня система нарешті матиме можливість вийти з числа аутсайдерів міжнародних освітніх порівняльних досліджень та оцінити свої результати у порівнянні з іншими країнами. Крім того, PISA (за умови систематичної участі) - це інструмент для прослідковування тенденцій розвитку освіти та вироблення відповідних evidence-based політик у сфері», - написала Інна Совсун.

Як відомо, Міжнародна програма з оцінки освітніх досягнень учнів PISA здійснюється Організацією Економічного Співробітництва та Розвитку ОЕСР (OECD - Organization for Economic Cooperation and Development).

Освіта.ua
06.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ToTo
З Кириленка такий міністр культури, як з Яценюка балетмейстер! Але вони прийшли до влади не задля того щоб щось вдосконалювати, а просто тупо грабувати нас і дальше!
для яценюка
На тлі абсолютно незграбного і непрофесійного керівництва В’ячеслава Кириленка, Яценюк не обмовився ані словом про відставку міністра культури і віце-прем’єра, який встиг відзначитись наступним: – провалив міжнародний книжковий ярмарок у Франкфурті, спихнувши його на волонтерів; – урочисто піарив відкриття виставки кандидатів у депутати з роздрукованими репродукціями робіт; – розвалив публічне обговорення стратегії реформ у культурі, перетворивши це на бюрократичну метушню; – і лише за рік налаштував проти себе приголомшливу більшість культурного середовища.
совесть
Для для яценюка: трохи позитиву. Лише сліпий не побачив, як активізувалася команда міністра освіти після інформації про МОЖЛИВЕ його звільнення. Він став помітнішим в інформаційному просторі. Жодна притомна ЛЮДИНА не готова до визнання себе профнепридатною. Працювати спроквола не для тих, хто взявся за впровадження реформ...
Коментувати
Олекса Позняк
================Крім того, PISA (за умови систематичної участі) - це інструмент для прослідковування тенденцій розвитку освіти та вироблення відповідних evidence-based політик у сфері», - написала Інна Совсун.=========== а також систематичних відкатів від дружніх друкарень за засекречений друк нових тестів, за організацію тестування -накручуй скільки душа забажає
в країні інші реалії
Другу добу студенти разом з викладачами Національного медичного університету імені Богомольця мітингують під Міністерством охорони здоров’я. Намети, буржуйка, розкладачки та плакати — студенти та викладачі національного медичного університету імені Богомольця, протестують проти корупції в рідному виші. Встановили намети й голодують. За рік протистоянь вони таки домоглися перевірки університету. І вона, кажуть, підтвердила випадки корупції. Для оприлюднення висновків комісії не вистачає одного підпису — міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі. За його словами, часу на читання 90 сторінок українською мовою у нього немає. Та все ж, під тиском активістів та преси він обіцяє швидке рішення. Активісти відповіддю більш-менш задоволені, утім обіцяють продовжити голодування до повної перемоги.
Голосzнарода
Для в країні інші реалії: За ніч можна прочитати, якщо не спати :0 Та нехай назначить відповідального із міністерства, хто це прочитає і зробить йому короткий виклад справи по суті на сторінку, хоча якщо він не може нікому в міністерстві довіряти... то його піддурять і підставлять.
плагіат дисертації ректора
Для в країні інші реалії: Ректора Українського держ. ун-ту фінансів та міжнародної торгівлі, що знаходиться на Печерську у центрі Києва, ніяк не звільнять за хабарі та плагіат, який підтверджено експертною оцінкою. Гвоздецький Віктор Демидович і його компанія – менти-пенсіонери, рейдери, компанія-«саранча» – висмоктують фінанси з внз, пресують працівників, силу-силенну звільнили. Гвоздецький формально міг зайняти посаду ректора за умови отримання наукового ступеня доктора наук, от він його і «отримав». Вже потроху починають бастувати проти свавілля вузи у Києві, це гарний приклад школам. http://www.reaction.org.ua/scargy/rektora-gvozdeckogo-niyak-ne-zvilnyat-za-xabari-ta-plagiat/
Коментувати