Учителі вважають, що їх зарплата має бути більшою

Заробітна плата українського вчителя має бути значно більшою, ніж та, яку отримують освітяни сьогодні

Учителі вважають, що їх зарплата має бути більшою

Заробітна плата українського вчителя має бути значно більшою, ніж та, яку отримують освітяни сьогодні. Так вважає більшість освітян, які взяли участь в опитуванні Освіта.ua.

Зокрема, 35,3% респондентів висловили переконання, що гідною заробітною платою для українського вчителя має стати оплата його праці на рівні від 9 000 до 12 000 гривень на місяць.

24,3% опитаних зазначили, що зарплата вчителя має складати від 6 000 до 9 000 гривень.

18,9 % учасників опитування вважають, що гідною заробітною платою вчителя є дохід від 12 000 до 15 000 гривень.

Ще 18% опитаних респондентів зазначили, що заробітна плата вчителя має бути більшою 15 000 гривень.

Лише 3,5% учасників опитування зазначили, що дохід українського вчителя має складати від 3 000 до 6 000 гривень.

Освіта.ua
21.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
жемчужина
Саме головне, що судді будуть получати більше 100 тис.грн. зарплати, а вчителю не потрібно, бачуть що виживають та й добре, тікати потрібно зі школи, прав не маєш, а обов`язків дофіга, та ще й за свій рахунок! Ось так у нас дбають про вчителів і освіту вцілому!
Вчителька
Для жемчужина: Суддям дали таку зарплату, щоб не брали хабарів. А вчителям зарплату з того приводу не збільшують. Висновки робіть самі.
Коментувати
ddd
-Киса, сколько Вам надо для счастья?-6 рублей 72 копейки. P.S."Счастье бывает разное...")))))если заболеть на страшную болезнь - рак, чтобы хватило на лечение....
вы потратите все свои сбережения,
Для ddd: вы продадите всё, что можно продать... дальше о зарплате учителя можно молчать...
Коментувати
ВЧИТЕЛЬ
Бідний багатого не навчить, тим паче не виховає...
konrad
Для ВЧИТЕЛЬ: Читайте классическую литературу, чтобы быть образованным учителем, а не "выкладач свого предметУ". Нищие иностранцы - французы, немцы, ..., обучали детей дворян. Да и в гимназиях, преподавательский состав, это сословие не высокого уровня достатка.
Викладач
При такій зарплаті вчитель не може і не хоче підвищевати свій рівень, а коли буде достойна платня, то можна спитати з вчителя, та й конкуренція буде. Дуже важливо, щоб різниця в оплаті молодого вчителя і вчителя вищої категорії була дуже суттєвою (рази в 3 більше), тоді і у вчителів буде стимул рости професійно.
**************
Для konrad: ну да, конечно.Мы ведь вернулись в ТО время. Время массового НЕучения. А детей нуворишей конечно нищие французы приедут учить. Ждите.
Коментувати
учитель
поговорили,побалакали, сіли та й заплакали.........
Олекса Позняк
...Вы увидите своё счастье в белых тапочках на столе....
ddd
Для Олекса Позняк: 1000% правы.
Коментувати
Maria Caracoles
До 1940 року вчителька в Бесарабії чи на Буковині була "пані"- взірець для дівчат - і за місячну зарплату могла оновити свій гардероб кожного сезону. А наші колеги по secondax вдягаються...
Кузьміч
Купите себе губозакаточную машинку и будет вам счастье
АННА
Для Кузьміч: То піди і попрацюй з теперішніми дітьми, коли вони розпущені вкрай
konrad
Для АННА: Точно так, Вы правы. Все потому, что завучи, директор не выходят из своих закуточков-кабинетов. Они за что деньги получают, не задумывались? Расписание составили, замены поставили, совещания провели и педрады, ... И все. А сколько времени в День(!), каждый из них, занимается учебно-воспитательной работой? В чем она выражается? Давно пора, Учителям задуматься. Работает учитель в школе, а админ вроде над.смотрищика над учителями. Молчим, потому что зависимы. Рабы в Древней Греции тоже были
konrad
Для Кузьміч: Вы с юмором, классный, что приятно. У Пушкина этот образ старухи показан, замучила старика истериками, а он Рыбку своими просьбами.
Коментувати
Правдоруб
Більшість Людей в цій країні вважає, що їхня зарплата має бути більшою. От тільки нинішня влада не вважає їх за людей.
АННА
Для Правдоруб: Хіба це зарплата для вчителя? Папір для друкування купи, щоб роздрукувати необхідне для дітей, матеріал надрукуй,катридж заправ, ксерокс і наочність купи,за інтернет заплати,пресу методичну передплати і залишається вчитель-злидня.
8888888
Для Правдоруб: чимдозволили, тим керівники і вважають населення. І не влада вони. ТО ви вважаєте крадіїв та злочинців владою...
Коментувати