МОН затверджено нову тарифну сітку для освітян

Керівникам навчальних закладів, освітніх та наукових установ доручено встановити нові посадові оклади працівників

МОН затверджено нову тарифну сітку для освітян

Міністерством освіти і науки внесено зміни до наказу МОН № 557, яким впорядковано умови оплати праці та затверджені схеми тарифних розрядів працівників навчальних закладів, освітніх та наукових установ.

Відповідні зміни внесено відповідно до урядової постанови від 16 вересня 2015 року № 731 "Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери".

Керівникам навчальних закладів, установ освіти та наукових установ доручено установити посадові оклади працівників у таких розмірах:

 • 1 тарифного розряду – 1378 гривень;
 • 2 тарифного розряду – 1383 гривні;
 • 3 тарифного розряду – 1393 гривні;
 • 4 тарифного розряду – 1403 гривні;
 • 5 тарифного розряду – 1413 гривень;
 • 6 тарифного розряду – 1467 гривень;
 • 7 тарифного розряду – 1558 гривень;
 • 8 тарифного розряду – 1660 гривень;
 • 9 тарифного розряду – 1751 гривня;
 • 10 тарифного розряду – 1842 гривні;
 • 11 тарифного розряду – 1994 гривні;
 • 12 тарифного розряду – 2145 гривень;
 • 13 тарифного розряду – 2297 гривень;
 • 14 тарифного розряду – 2449 гривень;
 • 15 тарифного розряду – 2611 гривень;
 • 16 тарифного розряду – 2823 гривні;
 • 17 тарифного розряду – 3036 гривень;
 • 18 тарифного розряду – 3249 гривень;
 • 19 тарифного розряду – 3461 гривня;
 • 20 тарифного розряду – 3684 гривні;
 • 21 тарифного розряду – 3896 гривень;
 • 22 тарифного розряду – 4109 гривень;
 • 23 тарифного розряду – 4321 гривня;
 • 24 тарифного розряду – 4412 гривень;
 • 25 тарифного розряду – 4564 гривні.

Наказ Міністерства освіти і науки набрав чинності з дня його офіційного опублікування і буде застосовуватися з 01 вересня 2015 року.

Детальнiше про підвищення рівня зарплат освітян з вересня 2015 року >>>

Освіта.ua
19.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Zinger
Товариство. Зарплата педагогів закінчується на 12 розряді,( до якого ще треба дослужитися як мінімум 8 років) а далі йдуть зарплати всіх тих, хто повчає нас, як треба працювати. Відніміть податки і ледве набереться 1700 гривень. і це за умови, що ви матимете повне педагогічне навантаження, яке є не в кожній школі і не для кожного предмету. Ото ж, беремося за освоєння суміжних професій, а в паузах - ходитимемо до школи з любові до учнів. Рятування утопаючого - справа самого утопаючого. Вперед до перемоги українського олігархату!
нет, это не проходит
Для Zinger: в школе надо либо РАБОТАТЬ во всю, лио вообще к нейНЕ подходить. Работать в школе и где-то ещё? Работа в школе предполагает,что голова занята поисками вариантов развития детей, вариантов нахождения компромиса для КАЖДОГО ребёнка.Если этого нет,если учитель будет настроен на доход с другой направленностью,лучше не идти в школу.Это НЕ учитель.Это урокодатель.Как бы кто не мыслил иначе.Вывод.НЕ идти в школу вообще,покуда рулевые не взвоют от безисходности.
Коментувати
Леся
Дуже сумно. Люди більшу пенсію отримують, ніж освітяни зарплатню. Смішно - аж 25 розрядів!!. Ганьба!! Депутатів на таку зарплатню!!
Восход
Без качества жизни учителя нет будущего у страны. Дети смотрят на это убожество, и никто не хочет быть похожим на нее или на него. Потрепанная одежда, суета в движениях, нездоровый блеск в глазах. Это затравленное существо, а не человек. Спасибо, Яцик.
Голосzнарода
Для Восход: От в тому і річ, що психічноневрівноважене, затравлене із нездоровим блиском в очах створіння нічого хорошого ще нормальних дітей не научить.
.......
Это вы про себя точно сказали( ваши ругательные" пожелания" коллегам и комменты это доказывают).
.......
Вышесказанное для голоснарода
Коментувати
QU
Высшая категория - 12-й разряд. Учитель-мечта, лучший по профессии! Зарплата - 2145 гр. . Делим на 30 - в день на проживание 71 гривня! Один раз покушать в Маккдональдсе, а домой прийдётся пешком добираться, т.к. на метро-маршрутку уже не хватает! А с утречка, у доски на пустой желудок учить, учить и ещё раз учить подрастающее поколение любви и уважению к Родине! Слава Украине!
Пенсіонерка
Для QU: У мене виходить близько 12 грн на добу. Відняла податки, компослуги та 18 грн щоденно на квитки (9 - на роботу, ще 9 - з роботи). Добре, що я не працюю, та й чоловік з такими заробітками хай іде сторожувати на завод СЗМ, там місце є, і заробляє репетиторством, а то сідати на шию дочці соромно.
Коментувати
Ганьба
Прекрасно! Зарплата професора (20 тарифний розряд), який захистив дві дисертації не становить і половини зарплати нового поліцейського, який провчився нещасних два місяці.
Правдоруб
Для Ганьба: поліцейський захищає золоті унітази вальцмана, гройсмана і авакова. А від професорів яка користь?
Голосzнарода
Для Правдоруб: Да, від професора, який не має ніяких суттєвих винаходів, а лише купив собі це звання, користі для суспільства справді мало. В той час, як полісмен охороняє суспільний правопорядок.
Одесситка
для Правдоруб :-))))))))))))
Коментувати
Сергей Сайко
А де ж обіцяні урядом 600 грн для вищої категорії? 12 розряд збільшили тілбки на 339 грн.
вчителька, яка постійно читає цей сайт
А куди уже поділися накази МОНу про це підвищення з розділу "Законодавство"? Вранці ще були... Чи уже вирішили, що вчителям забагато платять?
Маша Ягнич
З такими цінами і такі зарплати...... Невже наші шановні, розумні урядовці називають це підвищенням зарплат? Це просто знущання!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Влад
Згадав слова десь колись вичитані: ПРОФЕСІЯ УЧИТЕЛЯ ДАЄ ДОВІЧНУ ГАРАНТІЮ ВІД ВИКРАДЕННЯ З МЕТОЮ ВИКУПУ. Так що, радуйтесь!!!
во что интересно
пересчитывал ли кто-либо процент ИНДЕКСАЦИИ В СВЯЗИ С ИНФЛЯЦИЕЙ,что по закону(вроде бы) должны начислять на зарплату и то, что получается при "повышении" ставок учителю??????????????Ведь индексировать ЭТО никто не будет.Разве что родители
Лайма Киевская
как на эти осмелюсь сказать деньги,детей растить?
Дракслер
Это выглядит скорее как подачки, а не зарплата................
KOPA
Вот теперь заживут учителя как пироги в масле!))))))))))))
Ольга
Учителі всіх спеціальностей, ¦ ¦викладачі, вихователі*, логопеди, ¦ ¦завідувачі логопедичних пунктів, ¦ ¦методисти, педагоги-організатори, ¦ ¦концертмейстери, соціальні педагоги,¦ ¦практичні психологи: ¦ ¦ вищої категорії ¦ 12 ¦ першої категорії ¦ 11 ¦ другої категорії ¦ 10 ¦ без категорії ** ¦ 8-9
Влад
Ви врахуйте, що це "грязними". А податки? Адже оплата за послуги або похід в магазин відбувається не з віртуальними грішми, а з тими які отримали в реальності.
QU
Для Влад: Это ещё платёжки за центральное отопление не принесли.
люди не способны видеть,
Для Влад: и за 2 десятка лет ПОДОБНЫХ кормлений макаронами не способны(((увидеть даже не индексацию,а реальное нагревательство.НАгрели их,они и радуются
Коментувати
Каліфорнійський університет Берклі
Для порівняння, в штатах за таку суму зарплати ніхто не буде працювати, навіть якщо вона буде у доларах, а не гривнях. Бо компенсація по безробіттю приблизно на такому ж рівні... Чесно кажучи, дивує міністерство. Ввели незрозумілі розряди. Тепер зарплату вчителя будуть прирівнювати до електрогазозварювальників, замість прибиральниць??? Так в них (в електрогазозварювальників) зарплата куди вища і непотрібною макулаторою (плани, звіти, конкурси, паралімпіади, мани-шмани...) не нагороджують.
konrad
Дякуємо. Різница тарифних розрядів розумна.
выборы в воскресенье
успокойтесь. Впервые, что-ли?cqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
Игорь Соломонов
Знову у мене така відчуття, що нас розвели, як і у 2005 році.
лопнувідщастя
Це в доларах? Чи решту нам будуть доплачувати Штати чи Європейський союз, адже ми постачаєм їм освічені і кваліфіковані кадри!