Розвиваючі анаграми для дітей «Світ навколо нас»

Захоплюючі головоломки для дітей, які ефективно розвиватимуть їх логічне мислення

Розвиваючі анаграми для дітей «Світ навколо нас»

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дітей молодшого шкільного віку нове практичне завдання – головоломку Анаграми «Світ навколо нас», яка вдало поєднує у собі чудовий спосіб покращити грамотність дитини та можливість ефективно тренувати її інтелектуальні здібності.

Виконання завдань головоломки, практична значущість якої перевірена століттями, допоможе дитині покращити свою ерудицію та кмітливість, а також тренуватиме логічне мислення та сприятиме розвитку когнітивних функцій.

Також, працюючи над кожною із запропонованих у комплекті анаграм, дитина безпосереднього розвиватиме гнучкість розуму, оперуючи асоціативними зв’язками та застосовуючи своє просторове сприйняття.

Завдання комплекту анаграм «Світ навколо нас» побудовані таким чином, аби задіяти комплексний підхід, адже окрім безпосередньо розгадування, за умовами завдання, дитина повинна написати розшифроване слово у відведеному місті, що покращуватиме її навички письма та правопису.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження практичних завдань для дітей безкоштовне і доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації. Перейти до перегляду комплекту завдань>>>

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua у 2015 році. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також творчі розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
22.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів