Навчання дітей малювання геометричних фігур

Гарний спосіб сформувати графомоторні навички та сприяти розвитку просторового мислення дитини

Навчання дітей малювання геометричних фігур

Проект "Розвиток дитини" пропонує батькам дітей молодшого віку корисне практичне завдання – «Малювання геометричних фігур», що є першим кроком малюків у світ математики (а саме геометрії) та письма, а також чудовою можливістю для розвитку асоціативного та просторового мислення.

Виконання завдань з малювання фігур сприяє якісному формуванню дрібної моторики та набуттю базових графомоторних навичок, дає змогу вдосконалити зорово-рухову, моторну координацію та мікроорієнтування на площині паперу.

Завдяки певній етапності кожного завдання, дитина зможе отримати задоволення від своїх перших результатів та натхнення продовжувати вдосконалювати свою майстерність в подальшому. А тим часом розвиватиме увагу та пам’ять, а також сумлінність та терпіння.

Комплект завдань «Малювання геометричних фігур» дозволяє батькам, в свою чергу, в невимушеній формі познайомити малюка з певними знаннями про оточуючий світ та закласти добрий фундамент для успішного навчання дитини в школі.

Кожне завдання комплекту можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
06.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів