Безкоштовна українська абетка для дітей

Навчіть дитину навичок дрібної моторики та написання літер української абетки

Безкоштовна українська абетка для дітей

Проект "Розвиток дитини" пропонує батькам безкоштовну українську абетку для навчання дітей навичок дрібної моторики та написання букв української абетки.

Це творче завдання для дітей – перший крок до написання букв українського алфавіту та розвитку навичок красивого почерку.

Для кожної букви української абетки створено окреме завдання, у якому дитина спочатку з'єднує пунктирні лінії, що складають частину букви, а потім для практики кілька разів пише букви української абетки повністю за допомогою пунктирних ліній. Після цього дитина тренується писати букви повністю самостійно в спеціально відведеному місці.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері і використовувати необмежену кількість раз.

Завантаження творчих завдань для дітей безкоштовне і доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації. Перейти до перегляду української абетки для дітей >>>

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua у 2015 році. На сайті планується розміщення інформаційних матеріалів та статей для батьків, а також великої кількості творчих завдань з читання, письма, математики, логіки тощо для дітей різного віку.

Освіта.ua
10.08.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олеся
Стосовно української абетки, то ми досі знаходимось у полоні московсько-візантійських казок. Бо чому відкидаємо очевидне – давні дохристиянські велесовичні слов’янські тексти на металі яким 3-2 тисячі років? Чи не настав час знати правду унікального слов’янського минулого України? «УКРАЇНСЬКА АБЕТКА – БЕЗЦІННА САКРАЛЬНА СПАДЩИНА ТИСЯЧОЛІТЬ» – http://rodovid.rv.ua/ukrayinska-abetka-beztsinna-sakralna-spadshhina-tisyacholit/ «ВЕЛЕСОВИЧНІ ТЕКСТИ ЯК ДАВНЬОУКРАЇНСЬКА МОВА» – https://davniaistoriia.blogspot.com/2017/09/velesovychni-teksty-yak-davnoukrainska.html Друзі, любіть Україну!
наталія
Для Олеся: Наукова спільнота спеціалістів у галузі слов’янської філології та історії вважає Велесову книгу безумовною пізньою підробкою, а мову тексту — вигаданою дилетантами[5][6][7][8][9][10]. Підробленість доводиться аналізом мови, якою вона написана, безліччю історичних анахронізмів, великою кількістю суперечностей у розповідях про історію знахідки та обставинами її публікації. Утім, існують окремі науковці та ентузіасти, які відмовляються брати до уваги численні факти та обстоюють її давньослов’янське походження[11][12]. Деякі неоязичники розглядають Велесову книгу як священне писання слов’ян[13][14][15][16], проте інші це заперечують[17].
Коментувати
Оксана
"Безкоштовна українська абетка для дітей". Странное представление о "бесплатности". Скачал 10 картинок и пожалуйста заплати подпискую В чем БЕСПЛАТНОСТЬ?