Дитяча розмальовка для знайомства з цифрами

Гарний спосіб навчити дитину цифрам, рахунку від 1 до 10 та сформувати навички дрібної моторики

Дитяча розмальовка для знайомства з цифрами

Проект "Розвиток дитини" пропонує батькам дітей молодшого віку нове творче завдання – розмальовку «Цифри від 1 до 10», яка є першим кроком до розвитку письма та вивчення простих цифр, а також є чудовим засобом закріпити у дитини знання основних кольорів.

Виконання завдань розмальовки сприяє розвитку дрібної моторики та координації рухів, які безпосередньо впливатимуть на подальше здобуття дитиною навичок письма, до того ж навчає візуального сприйняття цифр та базовим навичкам рахунку. Завдяки розмальовуванню, дитина тренуватиме увагу та пам’ять, адже завдання вимагає від неї старанно концентруватись на кожній цифрі.

Працюючи над завданнями, дитина має відмінну можливість навчитись важливим поведінковим навичкам, які слугуватимуть їй добрим фундаментом для подальшого шкільного навчання. А саме, навчитись охайності та сумлінності, а також витримці та наполегливості.

Розмальовка «Цифри від 1 до 10» сприяє розвитку уяви та, як і кожна розмальовка, допомагає пробудженню творчих можливостей малюка, його інтелектуальних та мистецьких здібностей. Поєднання кольорів та цифр, у свою чергу, сприяє розвитку у дитини просторового мислення.

Кожне завдання комплекту можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження творчих завдань для дітей безкоштовне і доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації. Перейти до перегляду комплекту завдань>>>

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також творчі розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
03.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів