Osvita.ua Середня освіта Moodle і Microsoft Office 365: разом краще
Moodle і Microsoft Office 365: разом краще
На правах реклами

Завдяки інтеграції Moodle і Office 365 учителі створюватимуть більш ефективні освітні проекти

Moodle і Microsoft Office 365: разом краще

У Лондоні завершилася BETT 2015 – британська виставка освітніх технологій і тренінгів, яка за час свого тридцятилітнього існування перетворилася на головну світову виставку інноваційних тенденцій та ярмарок найновіших технологій для використання в освіті. За чотири дні різноманітних заходів відвідувачі виставки, лідери освіти, очільники передових шкіл планети змогли познайомитися з останніми досягненнями провідних технологічних компаній та їхніми інноваційними рішеннями для кращого, цікавішого й ефективнішого навчання.

Серед презентацій нових ІТ-розробок для освітньої сфери варто відзначити лекцію «Роль технології в освітніх перетвореннях», з якою виступив Ентоні Сальсіто – відомий освітянам планети завдяки щоденному блоґу «Edventures», що публікується в освітній мережі educatornetwork.com . Однією з головних новин його виступу став анонс інтеграції Office 365 і Moodle. Така об’єднана робота програмного забезпечення й хмарних сервісів Microsoft, що використовуються щоденно мільйонами освітян і студентів, разом із популярною відкритою освітньою платформою Moodle надасть освіті нові можливості.

Першу версію інтеграційного проекту представили учасникам лондонської освітньої виставки Джейсон Коул, президент компанії «Remote-Learner», і Дуґ Магаґ, технічний директор компанії «MS Open Tech». На спільній презентації під назвою «Moodle і Microsoft: разом краще» Джейсон Коул зазначив: «Ми раді співпрацювати з командою Microsoft задля інтеграції Moodle та Office 365. Створенням спеціального набору плаґінів Office 365 для Moodle, компанія Microsoft демонструє свою прихильність до використання відкритих програмних і освітніх продуктів».

Представник «MS Open Tech», дочірньої компанії Microsoft, розповів про ресурси Office 365 і Службу плаґінів для Moodle, які включають інтеграцію з OneDrive, OneNote і календарем Outlook. Інтеграція дозволяє освітянам, студентам, іншим користувачам реєструватися в Moodle зі своїми обліковими записами до Office 365, що спрощує освітнім установам приєднання до Moodle. Створені в Moodle події зберігатимуться і в особистому календарі Office 365: це дозволить учневі й учителеві легко відстежувати перебіг навчального курсу, адже зазвичай викладач мав оновлювати календар в Outlook, і вручну надсилати спеціальне запрошення студентам.

Інтеграція з OneNote дає вчителеві можливість створювати завдання, яке учень виконуватиме в електронному записнику, а викладач зможе оперативно оцінювати його виконання.

Інтеграція Moodle і Office 365 дозволяє викладачеві легко здійснювати вставки інтерактивних онлайн-уроків, створених у PowerPoint через відкритий стандарт Office Mix. Контент таких уроків може містити аудіо, відео, графічні написи, інтерактивні демонстрації та тести. Документи в OneDrive зможуть пов'язуватися з курсами Moodle, що оптимізує контроль за змінами та спрощує інтеграцію контенту.

Тож завдяки інтеграції Moodle і Office 365 учителі тепер створюватимуть освітні проекти в синергії цих двох навчальних потуг.

Освіта.ua
29.01.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!