Грошей на ремонт українських шкіл немає, - УДАР

УДАРівець Різаненко вимагає від Азарова терміново виділити кошти на ремонт шкіл

Грошей на ремонт українських шкіл немає, - УДАР

Народний депутат фракції "УДАР" Павло Різаненко вимагає від прем’єра Азарова терміново виділити кошти на ремонт та підготовку шкіл до початку нового навчального року. Про це повідомляє офіційний сайт партії. 

"Міністерство освіти та губернатори процесом підготовки шкіл до нового навчального року як завжди не переймаються. І завершиться це, у кращому випадку тим, що ремонтуватимуть приміщення в останній момент і діти дихатимуть шкідливими випарами увесь вересень, бо зараз грошей на ремонт немає", - зазначив Різаненко.

Народний депутат наголошує, що уряд повинен терміново виділити кошти на ремонт шкіл, особливо у сільській місцевості.

"Ні для кого не секрет, що класи у школах вже давно ремонтують за рахунок батьківських благодійних внесків. Якщо у містах цих внесків ще якось вистачає, то у сільській місцевості, де невелика кількість учнів, грошей немає. Ремонт у класах "азарівськими векселями" не профінансуєш і директорам шкіл ці папірці можна використати хіба що в якості шпалер", - зауважив Павло Різаненко.

Як відомо, на початку червня, прем’єр Азаров наголосив на необхідності загальнодержавного моніторингу ходу ремонту та реконструкції навчальних закладів. "Доручаю Міністерству освіти і науки та службам, які відповідають за контроль технічного та санітарного стану наших шкіл, провести поглиблену перевірку такого стану. До нового навчального року у нас не повинно залишитись жодної проблемної, а тим більше аварійної школи", - підкреслив Азаров.

На наступному засіданні уряду міністр освіти звітуватиме про хід підготовки освітніх закладів до нового навчального року.

Освіта.ua
24.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Полина Осипенко
Да, в последние 20 лет денег от государства на ремонт не дождешься. Это вам не Советский Союз, где образование было бесплатным. Сейчас он очень даже платное, и часто за эти деньги не слишком качественное.
Елена
Они потребуют сдать отчеты, сколько потрачено на ремонт родительских денег, потом, в конце августа-сентябре дадут отчет общественности: НА РЕМОТ ПОТРАЧЕНО .......МЛН ДЕНЕГ! все радуются, а родители думают, что их, как всегда , кинули (учителя -хапуги)
Тата
Всегда ремонты школ осуществлялись за счет родительских денег..Убивает то,что потом так называемые проверяющие "принимают" готовность школы ,тыкая носом директоров в недоделки.Мне интересно,а ЧТО конкретно государство дало школе на устранение недоделок и ремонт,чтоб потом гнобить руководителя?!!!
Баштанка
Навіщо їх ремонтувати коли можна просто позакривать так як це зробила влада в Баштанкі Миколаївської обл.
Вероника Татаренко
Для Баштанка: А вони так і зроблять, тільки, може не всі одразу. Їхні ж діти по закордонах навчаються і на награбовані гроші жити там будуть. А наші підуть рабами на європейські плантації.
Полина Осипенко
У Вінниці вже з наступного року хочуть запровадити 10-11 класи лише в трьох школах (з 36), тобто всіх інших чекає пту або взагалі робота на базі неповної середньої освіти. Тому що освічені громадяни цій державі не потрібні.
Коментувати