Азаров просить побороти розруху в школах

За словами прем’єра, до нового навчального року в країні не повинно залишитись проблемних та аварійних шкіл. Моніторинг ходу ремонту та реконструкції здійснюватимуть Табачник і Грищенко

Азаров просить побороти розруху в школах

Прем’єр доручив міністру освіти Табачнику та віце-прем’єру Грищенку організувати постійний загальнодержавний моніторинг ходу ремонту та реконструкції  навчальних закладів. Про це він заявив під час проведення засідання уряду у середу.

"У закладах початкової і середньої освіти України закінчився навчальний рік. Настав час на повну силу розгорнути поточний і капітальний ремонт навчальних закладів", - наголосив Азаров.

"Доручаю Міністерству освіти і науки та службам, які відповідають за контроль технічного та санітарного стану наших шкіл, провести поглиблену перевірку такого стану. До нового навчального року у нас не повинно залишитись жодної проблемної, а тим більше аварійної школи", - підкреслив Азаров.

"Я вимагаю вкрай відповідально виконати це завдання. Коли в школі валиться стіна або дах, замикає проводку або протікає водогін і немає тепла – це розруха не технічних споруд. Це розруха в головах відповідних керівників", - заявив прем’єр.

"Тому особисто віце-прем’єр-міністру Грищенку разом з міністром освіти і науки Табачником доручаю організувати постійний загальнодержавний моніторинг ходу ремонту, реконструкції і будівництва навчальних закладів", - наголосив прем’єр.

Він підкреслив, що треба зробити все можливе, щоб ремонт скрізь було зроблено якісно і вчасно.

"Насправді поточного року треба вирішити багато "відкладених" проблем: централізованого водопостачання шкіл; обладнання санвузлів у приміщенні, а не надворі; модернізації шкільних їдалень, щоб кожна без виключень відповідала сучасним санітарно-гігієнічним умовам; створення належних умов для диспансеризації школярів у навчальних закладах", - підкреслив прем’єр-міністр.

Освіта.ua
12.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вероника Татаренко
Ага, це ніби лікар каже хворому "Я вас прошу, поборіть якось свою хворобу". Гроші розтаскали по закордонних рахунках, а тут він думає, що кожен директор в кабінеті тримає золоту рбку в акваріумі .
!!!!!!!!
вже на туалети гроші " дали"! Невже Ви думаєте, що давши наказ, ваші замісники все зроблять? Цей наказ дублюється ще ,як мінімум, разів сто іншими начальниками нижчого рангу і нарешті він доходить до вчителів (пишу поки за сільську школу, бо там працюю) і тут починається творчий процес:як винести із сім,ї гроші, щоб не дуже помітно було, бо при перевірці ніхто не питає, чи знайшла я спонсора чи ні ,а ремонт, туалет повинен вже бути.Як вам така схема керування? Я думаю, що всим "зручно"!
вчитель
Ініціативу щиро вітаю!!!!!!!!! Та в її здійснення не вірю. А ви?
Иванна
Все как всегда! Министерство только тем и занимается, что мониторит... Вместо того,чтобы дать деньги школам, а потом уже мониторить... Как проверки разные в школы присылать-так школа государственная, а как деньги на ремонт - так идите к спонсорам, родителям, и т.д... и тут уже получается, что школа частная...
Светлана
Главная забота министерства - мониторить и контролировать, а какой счет школы сделают ремонт их не интересуют.
Марія
А те, що школи за свій кошт усе ремонтують, то це нікого не хвилює? Точніше за кошти батьків! Де фінансування? Нормальні президенти та прем’єри думають про школи, університети, лікарні і т. д., а не про свій дах. Жах. Нормальна країна, а зробили з неї незрозуміло що.
Ирина Шульгина
Да кого накажут, там по документах все шито-крыто. А то, что дети так и будут учиться в каком-то сарае вместо школы, так это их проблемы. Если бы за коррупционные схемы наказывали, как в Китае, так и поменьше было бы таких случаев. Но я не могу себе представить, чтобы в советское время выделили такие деньжищи на ремонт, а школа так и осталась аварийная
?????
Программа "Гроші" от3.06.13 про причины разрухи в школах.Интересно,кого-нибудь из причастных наказали?
Мария Башкирёва
хм..цікаво, це також залишиться лише указом? чи справді батьки перестануть або ж менше платитимуть за ремонт школи і в школі??? А то не встигли ще дитину до першого вересня приготувати до шкільного життя, а вже виклали майже увсь місячний дохід аби дитину "прийняли" до школи!!
Мария Башкирёва
хм..цікаво, це також заишиться лише указом? чи спарді батьки перестануть або ж менше платитимуть за ремонт школи і в школі??? А то не встигли ще дитину до першого вересня приготувати до шкільного життя, а вже виклали майже увсь місячний дохід аби дитину "прийняли" до школи!!