Коли будуть визначені результати ЄВІ та ЄФВВ

Обробку робіт учасників здійснюють регіональні центри оцінювання якості освіти

Коли будуть визначені результати ЄВІ та ЄФВВ

Оголошення результатів єдиного вступного іспиту з іноземних мов (ЄВІ) та єдиного вступного фахового випробування з права (ЄФВВ) для вступу в магістратуру відбудеться не пізніше 13 липня 2021 року.

Відповідні строки зазначені в Календарному плані проведення в 2021 році вступних випробувань для вступу на магістерський рівень вищої освіти.

Встановлення експертною комісією порога «склав / не склав» для тестів ЄВІ та ЄФВВ відбудеться не пізніше 9 липня 2021 року.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО в магістратуру. Таблиці переведення тестових балів у шкалу 100–200 балів будуть розміщені в розділі Результати ЄВІ/ЄФВВ.

Перевірку робіт учасників єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування з права (ЄФВВ) здійснюють регіональні центри оцінювання якості освіти.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів