Розпочалася реєстрація вступників у магістратуру

Розпочалася реєстрація абітурієнтів, які складатимуть вступні тести у магістратуру

Розпочалася реєстрація вступників у магістратуру

27 червня розпочалася реєстрація абітурієнтів, які складатимуть вступні тести для навчання у магістратурі.

Цього року для вступу буде проводитись два тести – магістерський комплексний тест з іноземної мови та права (МКТ) та магістерський тест навчальної компетентності (МТНК).

Для вступу на спеціальності «Право» та «Міжнародне право» на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) вступникам потрібно скласти магістерський комплексний тест. 

Для вступу на спеціальності галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» (крім спеціальності «Міжнародне право») на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра потрібно скласти магістерський тест навчальної компетентності.

Реєстрацію на тестування проводять приймальні комісії закладів вищої освіти. Вступник може реєструватися в будь-якому виші, який здійснює набір за обраною вступником спеціальністю (навіть якщо вступник не має наміру вступати до цього закладу вищої освіти).

Реєстрація вступників відбувається електронною поштою або іншим каналом звʼязку, визначеним закладом освіти. Для цього заклади вищої освіти розміщують на своїх сайтах електронну адресу приймальної комісії, а також номери телефонів, за якими вступники можуть отримати консультацію.

Для реєстрації вступник має надіслати приймальній комісії скановані копії (фотокопії) заяви-анкети, паспорта, картки платника податків, документа про здобутий ступінь вищої освіти, медичної довідки № 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов).

Вступник вважається зареєстрованим після виготовлення бланка екзаменаційного листка, який створюється після перевірки документів вступника. 

Бланк екзаменаційного листка формується за допомогою сервісу, розміщеного на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Вступник матиме можливість внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію протягом часу, відведеного для реєстрації.

Реєстрація вступників для складання тестів триватиме до 18:00 18 липня.

Більше про реєстрацію на тестування

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
МАТУШКА СЄРАФИМА СЄДОВЛАСАЯ
НЕХАЙ КРАЩИ РИИСТРУЮТЬСЯ У ФОЛЬКЛОРНІ ГУРТКИ ІМИНІ ФАРИСИНИ ЛОПОВУХОЇ ВИДАТНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРОСВІТИТЕЛЬКИ! ВІД ЦЕЙ МАРГАРІНИ НЕМА ТОЛКУ! А У ДАНИХ ГОРТКАХ ІДЕ РОБОТА З МОЛОДДЮ НАЦІЛЕНА НА ПРИЛУЧЕННЯ ДО ЦЕРКВИ! БУДУЩЕ КРАЇНИ У ХРЕСТЕЯНСЬКИХ ВІРЯНАХ!!!! А ЦІ МОЛОДІ Б* НЕ ХТЯТ МОЛИЦЯ!!!! Я КАЖУ СВОІ ДОЧЦІ ПРИКЛОНИСЯ ПЕРЕД БАТЬОЖКОЮ, КАЖЕ В РУКУ ЦІЛУЙ, ТО ТИЦІЛУЙ, ШЕ ШОСЬ КАЖЕ, ТО ВЕКОНУЙ! А ВОНА НИ ХОЧИ КАЖЕ Я АТІПІСТКА! ЦЕ ВСЬОЗ АМЕРЕКИ ПРИЕШЛО! ЗА ЦЕРКУВ! ПРОТИ МАРГАРУРИ!
Сестра Анджела
Для МАТУШКА СЄРАФИМА СЄДОВЛАСАЯ: Як молодиця, що недавно записалася до Святої Церкви Товариства Адвентистів Сьомого Дня повністю підтримую.
МАТУШКА СЄРАФИМА СЄДОВЛАСАЯ
Для Сестра Анджела: ПЕРЕД ТИМ ЯК ЗВЕРТАТЕСЯ ДО СТАРШУЇ ЛЮДИНИ МУСЕШ ПОДЯКОВАТИ ЇЙ, ВЕБАЧЕТЕСЯ І СПИТАТИ ДОЗВУЛУ НА КОМИНТАР, ЗА НЕПОМЛУШАНІ В МОХ ЦЕРКУВІ ДАЮТ СЄМНАЦИТЬ ГРИВЕНЬ ШТРАФУ!
Григорій
А ну вибачись бистро! Ви ведет себе не культурно
Коментувати