Фахове вступне випробування в магістратуру

З 19 по 30 липня заклади вищої освіти проведуть фахові вступні випробування до магістратури

Фахове вступне випробування в магістратуру

Фахове випробування – це форма вступного випробування, що проводиться закладом вищої освіти та передбачає перевірку здатності вступника до опанування освітньої програми магістратури на основі здобутих раніше компетентностей. 

У 2021 році фахові випробування та додаткові фахові вступні випробування будуть проводитися університетами з 19 липня по 30 липня. 

Фахові вступні випробування в закладі вищої освіти складають усі абітурієнти, які вступають на спеціальності магістратури на основі раніше здобутого ступеня бакалавра або магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста). Вступники спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» складають ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування).

Фахове вступне випробування оцінюється за 200-бальною шкалою. У деяких закладах освіти воно може складатися з двох частин: тестової та варіативної (творчої, аналітичної). У такому випадку максимальна оцінка за кожну частину може складати 100 балів.

Додаткові фахові вступні випробування складають абітурієнти, які вступають на неспоріднені спеціальності (перехресний вступ). Такі випробування складаються у кожному з обраних закладів вищої освіти, в яких вступник планує брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра.

Заклад вищої освіти самостійно визначає зміст і перелік додаткових фахових вступних випробувань.

Прийом заяв та документів на фахові вступні випробування та додаткові фахові вступні випробування відбувається у строки визначені в правилах прийому відповідного закладу освіти.

Повний перелік спеціальностей, на які необхідно складати фахове випробування або додаткове фахове випробування, дивіться за посиланням.

Для пошуку закладу освіти та інформації про спеціальності користуйтесь інформаційною системою Вступ.ОСВІТА.UA.

Освіта.ua
07.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Rafio Rizkyta
У мене є пов’язана стаття про те, як потрапити до університету мрії http://fisip.unair.ac.id/berita/read/1119/5-jalur-menuju-fisip-unair
Діма
Єві, вступне - це ще один етап знецінення молоді!!! І робити відбір на магістратуру це в рідній державі - жах!!!! Краще б так відбирали депутатів!!!!
Галина
Для Діма: а, по Вашому, в магістратуру треба брати всіх підряд? а потім і в аспірантуру? а потім всім диплом імені Ківи видавати?
Оксана
Пані Галино, скажу Вам так, ні всіх не потрібно, потрібно тих, хто має бажання навчатись і в кого є можливості, тому що як Ви кажете ,,всі‘‘ сьогодні не мають можливості вчитись, тому що не дозволяють фінанси!!!! А відсоток тих, хто бажає вчитись в рази скорочується, завдяки ЄВІ, яке багато студентів не можуть здати, чому? Тому що основна причина, не така про яку Ви всі думаєте (люди, які вступали без ЄВІ на магістратуру!!!)-це не знання, яких студенти не мають, з слів багатьох людей, а основна причина, набагато глибша-це багатл факторів, які впливають на людей-стрес, страх, зміна обстановки і т.д. І як Ви знаєте з психології, саме ці, та багато інших факторів, найбільше впливають на продуктивність та працездатність людей!!!!
Коментувати
Крава
Депутати, але не бабаки- зрадники!! Зупиніть руйнувати вищу освіту- магістратура- це фактично повна вища освіта. Не позбавляйте через брехливі обмеження (Єві, Фі)молодь майбутнього!!!
Я Никто
Для Крава: це не правда 3 2017 року бакалаврат є повна вища
Доцент
Бакалавр - це неук! Напівфабрикат !!!
Галина
Для Доцент: а Ви, я дивлюсь, доцент рівня Ківи?
Коментувати
Мудрий Харків
Українські вузи- це безправні школи, бо їм навіть магістрів відбирає дядя!!?? Де в світі така є ганьба !?
Я Никто
Для Мудрий Харків: Магістр це науковий ступінь тому треба відсіяти,тих то просто філонить армію і тп.
Крава Юрік
Це антиукраїнська теза. Ніякий не науковий - це повна вища!! Всі випускні кафедри в магістратурі. Знищують молодь!!
Я Никто
ні повна вища вже з бакалаврату
Коментувати