Osvita.ua Вступна кампанія ЗНО в магістратуру Хто має складати ЗНО у магістратуру в 2019 році
Хто має складати ЗНО у магістратуру в 2019 році

Іспити у формі зовнішнього оцінювання до магістратури складають вступники деяких спеціальностей

Хто має складати ЗНО у магістратуру в 2019 році

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання складатимуть вступники у магістратуру декількох спеціальностей.

Вступники у магістратуру за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» мають скласти тести у формі ЗНО. Вступники на деякі інші спеціальності мають скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО.

За технологією ЗНО проводитиметься «Єдине фахове вступне випробування» та «Єдиний вступний іспит»:

  • єдине фахове вступне випробування – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста);
  • єдиний вступний іспит – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).

Спеціальності «Право» та «Міжнародне право»

Конкурсний відбір для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» здійснюється за результатами наступних вступних випробувань:

  • єдиного вступного іспиту з іноземної мови;
  • єдиного фахового вступного випробування з права;
  • єдиного фахового вступного випробування загальних навчальних правничих компетентностей.

Допуск до участі у конкурсному відборі відбувається за умови успішного складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови, кожного блоку єдиного фахового вступного випробування та додаткового вступного випробування для осіб, які здобули ступінь вищої освіти за іншою спеціальністю.

Інші спеціальності

Конкурсний відбір для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Музеєзнавство, пам’яткознавство», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань «Культура і мистецтво», спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Богослов’я», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Сфера обслуговування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» (крім спеціальності «Міжнародне право») здійснюється за результатами єдиного вступного іспиту з іноземної мови та фахового вступного випробування (іспит у навчальному закладі).

Також вступники зазначених спеціальностей мають скласти інші передбачені умовами прийому навчального закладу фахові вступні випробування.

Допуск до участі у конкурсному відборі відбувається за умови успішного проходження додаткового вступного випробування для осіб, які здобули ступінь вищої освіти за іншою спеціальністю.

Повний перелік спеціальностей на які необхідно складати ЗНО

Галузь "Культура і мистецтво"

Гуманітарні науки

Богослов’я

Соціальні та поведінкові науки

Журналістика

Управління та адміністрування

Інформаційні технології

Сфера обслуговування

Публічне управління та адміністрування

Міжнародні відносини

Право

Іспити у навчальному закладі

Конкурсний відбір для здобуття ступеня магістра з усіх інших спеціальностей проводиться у формі вступного іспиту у навчальному закладі з іноземної мови та фахових вступних випробувань (за умови успішного проходження додаткового вступного випробування для осіб, які здобули ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) вищої освіти за іншою спеціальністю).

Результати тестів минулих років

У 2019 році навчальними закладами приймаються результати єдиного фахового вступного випробування 2018 та 2019 років. Оцінки з англійської, німецької, французької та іспанської мов приймаються з результатів єдиного вступного випробування тільки 2019 року.

ЗНАЙТИ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

Освіта.ua
27.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ann
Доброгоо дня. Мені цікаво чи для вступу на магістратуру потрібно здавати ЗНО з англійської якщо є сертифікат IELTS ?
Баняк
Чи можна результати тесту ЗНО з іноземної мови на магістратуру використати для поступлення на бакалаврат наступного року?
Віктор
Заклади вищої освіти в Правилах прийому можуть передбачати проведення вступних випробувань у закладі вищої освіти та зарахування вступників на основі ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) в декілька етапів (у тому числі до дати закінчення прийому документів у 2019 році) на окремі магістерські програми виключно за кошти фізичних та/або юридичних осіб (окрім тих магістерських програм, для вступу на які цими Умовами передбачено обов’язковість складання єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей) за умови зарахування таких вступників до 30 листопада 2019 року. Чи означає це, що особа, яка вже отримала ступень магістра, має право вступати на навчання для отримання ступеня магістр за спеціальністю 053 "Психологія" без складання іноземної мови у вигляді ЗНО а скласти цей іспит безпосередньо у закладі вищої освіти?
людина
Вступу в магістратуру через ЗНО з англійської мови? А в Польщі також таке відбувається? А в Чехії, Угорщині... теж так?
Гость
Для людина: В Польщі стільки дурнів не йде до магістратури, як в Україні
Коментувати
Антишаров
Ало, гараж!! В якій країні світу із бакалаврів в магістри прийом здійснює міністерство... Про яку автономію може йти мова??? Дурня...
Учитель математики
Для Антишаров: дурня полягає в тому, що державні вузи, які існують на бюджетні кошти, взагалі мають автономію. Така дурня дозволяє ректорам цих вузів бути, по-суті, їхніми власниками. Не потрібна державним вузам ніяка "автономія". Треба щоб кожної миті міністр науки і освіти міг турнути кожного з цих мудаків на пенсію. Бачив на ютюбі відео "Бидло - це найкращий електорат". Всім рекомендую. Зрозумієте відразу і проблеми нашої освіти і проблеми нашої країни.
Гость
Для Антишаров:Це буде можливе, лише тоді, коли ВНЗ запровадять справжній контроль якості освіти.
Коментувати
Андрій
Для поступленя фізичну культуру і спорт в магістратуру потрібно складати ЗНО? І коли потрібно зареєструватись на ЗНО?
Smile
Для Андрій, тоді, коли вивчиш українську мову, і будеш грамотніше писати!
Sosman
Це міг придумати тільки дурак!
Гость
"Дураков" у магістратурі взагалі не повинно бути. Ступень бакалавра дозволяє займати будь яку керівну посаду за винятком системи охорони здоров’я та керівних посад у навчальних закладах та дослідних інститутах.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!