Що таке «небюджетна» конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція – це конкурсна пропозиція, на яку не надаються місця для навчання за кошти державного бюджету

Що таке «небюджетна» конкурсна пропозиція

Конкурсна пропозиція – це пропозиція закладу вищої освіти щодо кількості місць для прийому вступників на певну спеціальність, яка включає інформацію про форму та строки навчання, конкурсні предмети тощо. Конкурсна пропозиція може бути відкрита (широкий конкурс)фіксована та небюджетна (контракт).

Небюджетна конкурсна пропозиція – це конкурсна пропозиція, на яку не надаються місця для навчання за кошти державного або місцевого бюджету (бюджетні місця).

Навчання на місцях небюджетної конкурсної пропозиції (контрактних місцях), відбувається на оплатній основі. Кількість таких контрактних місць визначає сам заклад вищої освіти в межах ліцензованого обсягу. Інформація про це оприлюднюються на його офіційному вебсайті та визначається в Правилах прийому.

Вступники при поданні заяви на контракт не вказують пріоритетність заяви та можуть подати до двадцяти заяв.

Вид кожної конкурсної пропозиції у всіх закладах освіти України вказано на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA».

«Вступ.ОСВІТА.UA»

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
06.07.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Уляна
Чи можна подати заяву на контракт у той самий заклад, що і бюджет? У кабінеті вступника пише, що абітурієнт вже подав заяву на дану спеціальність. Хоча ми подали лише на бюджет, а зараз хочемо подати туди ж, но на контракт.
Ганна
Для Уляна: Заява на бюджет є одночасно й заявою на контракт (якщо вступник не проходить на бюджет, він автоматично бере участь у конкурсі на контракт). Можна ще подати заяви лише на контракт, зокрема й до тих самих університетів, до яких подали заяви на бюджет, але на інші спеціальності чи освітні програми. Загалом можна подати до 20 заяв, з яких не більше ніж 5 - на бюджет.
Коментувати
Катерина
Доброго дня! У мене 2 питання 1. Якщо подаємо зараз заяву на контракт, але бажаємо при нагоді перевестись на бюджет (не встигли до 10 липня записатись на конкурс з фізкультури) треба вказувати: Небюджетна форма (25 місць на контракт) чи Фіксована пріоритетна (тут 30 бюджетних місць і 60 контракт). 2. Взагалі є можливість у разі недобору на сцеціальність, чи можливо підчас навчального процесу за умови відмінного навчання перевестись на бюджет? Дякую за відповідь
Галина
Для Катерина: якщо Ви не виконали умови для вступу на бюджет, то обирати можете лише небюджетну пропозицію. Фіксована - бюджетна. Для можливості переведення з контракту заява мала бути на бюджет, на який просто не пройшли за конкурсом. Ви не виконали умови вступу на бюджет, тому або контракт або вступайте наступного року, а поки що підготуйтесь
Коментувати
Ірина Бернавська
Доброго дня! Чи не планується скасування встановленого для окремих медичних спеціальностей (цікавить лікувальна справа) порогового балу 150 ? Не дотягнули до 150 0,4 бали, дуже шкода...В 2022 році комусь прийшла в голову світла думка і поріг відмінили...
Ганна
Для Ірина Бернавська: Добрий день. У разі вступу до закладів на сході або півдні середньозважений бал НМТ буде домножено на регіональний коефіцієнт 1,04 або 1,07 залежно від регіону. Відповідно, остаточний конкурсний бал перевищить 150.
Коментувати
Сергій
Скільки за 1 рік навчання потрібно заплатити. Якщо йти після 9 класу. Професія фінанси, банківська справа та страхування
Ганна
Для Сергій: Вартість навчання в різних коледжах є різною, її потрібно дізнаватися в коледжах.
Коментувати
Нікіта
Доброго дня! Чи можна поступити у ваш коледж після дев’ятого класу на архітектора?
Юлія
Доброго ранку. Якщо вже написано- "до наказу", що означає буква К в графі пріоритету.?
Для Юлія:
Це означає, що потрібно готувати гроші, щоб заплатити за навчання за контрактом.
Коментувати
Любовь
Добрий день у вас можна на основі повної середньої освіти 11-ти класів навчатися за державні кошти?
Вікторія
Доброго дня. Скажіть будь ласка, що потрібно складати на ЗНО по професії перукар?
Саргій
Доброго дня хочу запитати чи можна ще зараз зарегіструватись у ЛьвівДУВС на 081 на державну основу.Дякую.
Ілона
Доброго дня, чи можно поступити на контракт, якщо по біології 149 балів, а всі інші предмети подолала поріг? Тобто там же якось розраховується конкурсний бал, та потрібно, щоб було в загальній сумі більше 175?
Влад
Для Ілона: Можна, якщо бал більше 175, Ви вже знаєте
Коментувати
Вікторія
Добрий день! Чи можна поступити з училища в лютому на комп’ютерні науки, заочно
Тетяна
Доброго дня, під час подачі заяв до вступу що означає небюджетна 1-етап та 2-етап?
Тетяна
Доброго дня,мене цікавить така інформація,чи пільговикам (сирота) є державні місця?
тетяна
будь ласка, скиньте таблицю оплати на контрактне навчання у 2020р. у Вінницький медичний університет на " медичну психологію"
Ірина
Для тетяна: зайдіть на сайт університету. Там уся інформація для вступників.
Коментувати
тетяна
скільки коштує навчання на контракт у Вінницький медичний універ. на "медичну психологію"
qwerty
Для тетяна: пздц дура. знайшла куди писати XD
Дуркаина
Потише, а то на прием придешь, так она тебе не ту пилюлю выпишет...Хотя впрочем, судя по всему, она это будет делать совсем нечаянно.
Коментувати