Що таке «небюджетна» конкурсна пропозиція»

Небюджетна конкурсна пропозиція - це конкурсна пропозиція, на яку не надаються місця для навчання за кошти державного бюджету

Що таке «небюджетна» конкурсна пропозиція»

Конкурсна пропозиція — це пропозиція закладу вищої освіти для прийому вступників на певну спеціальність. Конкурсна пропозиція може бути відкрита (широкий конкурс), закрита (фіксована) та небюджетна (контракт).

Небюджетна конкурсна пропозиція - це конкурсна пропозиція, на яку не надаються місця для навчання за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням).

Навчання на спеціальностях, вступ на які відбувається за небюджетними конкурсними пропозиціями, відбувається за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб (контракт).

Вступники не вказують пріоритет при поданні заяви на небюджетну конкурсну пропозицію. Кількість заяв від абітурієнта на небюджетні конкурсні пропозиції не обмежується.

Вид кожної конкурсної пропозиції у всіх навчальних закладах України вказано на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA».

«Вступ.ОСВІТА.UA»

Освіта.ua
09.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Добрий день! Чи можна поступити з училища в лютому на комп’ютерні науки, заочно
Тетяна
Доброго дня, під час подачі заяв до вступу що означає небюджетна 1-етап та 2-етап?
Тетяна
Доброго дня,мене цікавить така інформація,чи пільговикам (сирота) є державні місця?
тетяна
будь ласка, скиньте таблицю оплати на контрактне навчання у 2020р. у Вінницький медичний університет на " медичну психологію"
Ірина
Для тетяна: зайдіть на сайт університету. Там уся інформація для вступників.
Коментувати
тетяна
скільки коштує навчання на контракт у Вінницький медичний універ. на "медичну психологію"
qwerty
Для тетяна: пздц дура. знайшла куди писати XD
Дуркаина
Потише, а то на прием придешь, так она тебе не ту пилюлю выпишет...Хотя впрочем, судя по всему, она это будет делать совсем нечаянно.
Коментувати