Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола
Я правильно розумію , контрактники можуть подавати документи у ВНЗ з 2 серпня ? Ну ті у яких статус в електронному кабінеті зміниться
Олена
Підкажіть будь-ласка, якщо абітурієнт подає оригінали документів на бюджетне місце, і підписує договір, але потім відмовляється від навчання до настання навчального року. Враховується цей вступ в подальшому як той, що абітурієнт вже здобував освіту за бюджетні кошти . І що в такому випадку відбувається з бюджетним місцем, яке він звільнив.
Світлана
Ми пройшли на бюджет по 5 пріорітету, але хочемо відмовитись та чи пройдемо на контракт, якщо середній бал 178 на 122 спеціальність в хнуре?
Влад
Отримали рекомендацію по 5 пріоритету. Чи дійсні ще заявки на вищі пріоритети і чи можемо надіятися на них? Чи потрібно спішити подавати документи на 5й пріоритет щоб мати можливість потім отримати місце на бюджет по вищих пириоритетах в разі звільнення місця? 3-й абзац останнього пілрозділу саме про це говорить. чи я не так розумію?
Галина
Для Влад: Вам вже надане бюджетне місце. Ніяких змін не буде
Якось так
Для Влад: вступна кампанія вже завершена. Інших рекомендацій на бюджет вже не буде. Той абзац про коригування списків стосується етапу, коли система ще не завершила розподіл бюджетних місць. Тобто ці коригування були до 28 липня.
Коментувати
НАДІЯ
Навчальний заклад на окрему спеціальність пропонує максимальну кількість бюджетних місць 65, а взяли лише 22. Можете пояснити?
Галина
Для НАДІЯ: Бо в інших прохідний бал виявився нижче прохідного
НАДІЯ
Дякую. Як розраховується прохідний?
НАДІЯ
Маю на увазі прохідний бал на бюджет як розраховується.
Коментувати
Богдан
чому якщо я ставив пріорітет 1 і 2 ( по логіці більш пріорітетніший вибір), мені ставлять рекомердовано на бюдет по 5 пріорітету, а якщо я відмовлюсь від 5, то взагалі втрачаю шанс пройти на бюджет за будь якою іншою пріорітетністю?
Якось так
Для Богдан: Ви пишете під статтею, де є відповідь на Ваше питання. Просто потрібно прочитати і зрозуміти хибність своєї логіки.
Галина
Для Богдан: конкурсний відбір скінчився. Вчора видали рекомендації відовідно до конкурсних балів та обсгу держ.замовлення. Ви зі своїм конкурсним балом змогли пройти лише зна 5 пріоритет, на 1-4, Вам не вистачило балів. Якщо відмовитесь від отриманого бюджетного місця, то навчамтись можете лише на контракті
Богдан
ну то по підрахункам я міг спокійно пройти в вуз з 1 або 2 пріорітетоми (туди куди я я хотів більше), хто відкидає ці пріорітити?і чого на наш вибір не звертають увагу?
Коментувати
Юлія
Підкажіть будь-ласка, в списку де в мене 1 приорітет, іне рекомендовано на бюджет, ниже мене є особа з нижчим балом і приорітетом 4, у якиоїстатус Допущено з позначкою рекомендовано бюджет за приорітетом3. Як це розуміти? За яким приорітетом вона проходить?
Ігор
Для Юлія: ця людина вступила на бюджет за третім пріоритетом, але на якийсь інший факультет. в мене також на факультетах з вищим пріоритетом, де я не пройшов на бюджет стоїть рекомендовано на бюджет за пріоритетом 4. Тобто я вступив у ВУЗ з четвертим пріоритетом
Олексій
Для Юлія: Так і розуміти. Ця особа рекомендована на бюджет за іншою спеціальністю (інший пріоритет), тому і розташована нижче ніж остання особа, рекомендована у Вашому списку на бюджет.
Коментувати
Аліна
Поясніть чому в рейтингових списках зараховані з меншим балом і нижчим пріоритетом на бюджет , а інші з вищими балами і пріоритетом не рекомендуються на бюджет
Тарас
Для Аліна: З меншим балом можуть бути зараховані ті, хто вступав за квотами (у них свій конкурс). А ті хто вступає на загальних підставах швидше за все рекомендовані не на спеціальність, яку Ви переглядаєте, а за одним зі своїх інших пріоритетів. Тобто, якщо у абітурієнта написано "Рекомендовано на бюджет за пріоритетом №..", то це означає, що він також не вступив на цю спеціальність, а вступив за своїм пріоритетом №.. на іншу спеціальність, де його балів вистачило, щоб отримати бюджет.
Коментувати
Діана
Як дізнатися, що поступила на бюджет на магістратуру? І до якого числа (у разі бюджету) треба подати документи?
I
Для Діана: Рекомендації на бюджет на магістратуру будуть у кабінеті до 2 серпня. Подача документів до 18.00 7 серпня.
Коментувати
Єлизавета
Доброго дня! Підкажіть,будь ласка, по пріоритету 2 мене рекомендовано на бюджет, але за першим все ще стоїть "Допущено до конкурсу". це означає ,що я не проходжу за першим пріоритетом і йду за другим чи просто мої дані ще обробляються та потрібно зачекати?
Галина
Для Єлизавета: нічого вже чекати. За 1-м пріоритетом можете лише на контракт
Коментувати
Эстер?
Доброго дня! Що значить фраза не рекомендовано на бюджет? Чи означає це.що пропонують контракт? І чи повинна бути ця пропозиція в особистому кабінеті вступника?Якщо так.то які строки?
Галина
Для Эстер?: контракт Ви обираєте самі, за який готові платити гроші.
Коментувати
Олександр
А чи є шанс отримати місце на пріоритеті вищому (1,2.3), якщо пройшов на 4 пріоритет?
Якось так
Для Олександр: ЖОДНОГО шансу.
Коментувати
Олександра
Коли можна подавати оригінали документів для навчання на контрактну форму? Маю на увазі, з якого числа. І якщо написано "ліцензійний обсяг 20", а абітурієнт у списку стоїть 22, то вже можна не претендувати на навчання за цією спеціальністю на контракт чи обсяг місць можуть змінити??
Тарас
Для Олександра: Документи на контракт можна вже подавати. Але треба розуміти, що зараз оригінали документів подають бюджетники (у них строк значно стисліший) і подати на контракт важко фізично (черги). Тому краще не поспішати. Найоптимальніший варіант – подзвонити у приймальну комісію і уточнити коли на контракт документи подати найзручніше. Щодо ліцензійного обсягу, то треба розуміти, що далеко не всі абітурієнти, які стоять у списку вище за Вас підуть на контракт саме сюди (вони ж подавали 5 заяв, а оригінали подадуть лише раз). Тому Вам вистачить місця ліцензованого обсягу. На рахунок того, чи можуть змінити ліцензований обсяг, то це залежить від ЗВО: деякі можуть перерозподіляти місця ліцензованого обсягу за спеціалізаціями в межах спеціальностей, а деякі навіть між спеціальностями - це можна вияснити в конкретному ЗВО, але для Вас тут не повинно бути принципової різниці, бо й при ліцензованому обсзі 20 Ви майже гарантовано в нього потрапите.
Коментувати
Ольга
Як подивитись чи поступив на бюджет? Пише тільки допущено до конкурсу і все де б де натискала шукала нічого не показує тільки допущено до конкурсу і все
karakum
Для Ольга: Це означає, що ви допущені лише до контракту
Коментувати
Людмила
Підкажіть, будь ласка, якщо документи подано на контракт але після формування списків буде вільне бюджетне місце чи будуть переведені вступники-контрактники на бюджетні місця? якщо заява була лише на контракт
Галина
Для Людмила: Тих хто подавав лише на контракт, точно не переведуть на бюджет. Якщо буде вільне бюджетне місце, то його можуть віддати контрактнику-пільговику, який подавав на бюджет але не пройшов, а якщо таких не буде, то місце згорить
Людмила
Є статус "дитина учасника АТО", на вступ це не впливає, а при дорозподілі бюджетних місць?
Якось так
Для Людмила: такий статус дає Вам право після заключення контракту претендувати з іншими контрактниками у яких також є пільги (статус) претендувати за певних умов на переведення на бюджетне місце. Деталі тут: https://osvita.ua/consultations/bachelor/68926/
Коментувати
Анна
Доброго дня! підкажіть будь ласка, нам рекомендовано до зарахування на бюджет за пріорітетом #5, якщо в вузах, де в нас пріорітет вищий хтось відмовиться, то ми автоматично отримуєм рекомендацію на бюджет з вищим пріоритетом? чи потрібно спочатку відмовлятись від рекомендаціїї на бюджет з 5-м пріоритетом? Дякую.
Галина
Для Анна: Сьогодні Ви отримали кінцевий розподіл місць . Вже нічого не зміниться. Якщо не подасте докуменди до 2 серпня, то і це місце втратите.
Коментувати
Лідія
Допоможіть,будь ласка з таким питанням,якщо я подала оригінал документи в престижний універ.на контракт і там не пройшла.Чи можна тоді забрати там документи і подати в інший універ.,в які я подавала заяви?
Ирина
Подскажите, пожалуйста, в системе "Вступ" будет отображаться, подал ли абитуриент оригиналы документов на контракт?До 12 августа?
Ірина Шеремет
Що означає "Ви отримали Рекомендацію на бюджет за заявою для здобуття (спеціальність)?
Наталія
Що означає якщо наш статус не змінився як до 28.07. так і сьогодні ДОПУЩЕНО , тільки виділено рожевим кольором?
Дина
Для Наталія: це означає, що ви пройшли на контракт. А ось чому рожевим виділено.. це дивно.
Коментувати