Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Добрий день, скажіть, будь ласка, якщо я подала всі 5 заяв на бюджет, розставила пріоритетність, але нікуди не пройшла на бюджет, то можна буде вступити на контракт в якийсь із тих 5 вузів?
Галина
Для Вікторія: звісно можна
К.К
Для Вікторія: Можна,якщо виберете таку опцію при поданні заяви
Галина
Для К.К: зараз немає можливості вибрати лише бюжет, як було в 2017 році. Зараз заяви на бюджет, автоматично вважаються і заявами на контракт
Коментувати
Тамара Танасюк
Добрый день. Объясните пожалуйста по приоритетам на бюджет. Если мы планируем подать документы в одно заведение , но две разные специальности, и в другое заведение так же? Получится ? Или есть ограничения? Написано только , что можно подать 5 заявлений, конкретных объяснений нет. Спасибо.
Галина
Для Тамара Танасюк: А яке тут може бути пояснення. пріоритет 1 ставите тій заяві де хочете навчатись найбільше, а пріоритет 5 - де найменше.
Якось так
Для Тамара Танасюк: трохи не зрозуміло про, що ж Ви питаєте? Про пріоритетність чи про кількість і спосіб розміщення заяв на бюджет? Заяви можна подати і так, як Ви написали. А можна і всі п’ять в один ЗВО подати.
Тамара Танасюк
Дякую, мене як раз це і цікавило.
Коментувати
ЕВГЕНИЙ
Добрый день. Будьте добры подскажите есть ли льготы для поступающих детей (отец участник АТО)
Галина
Для ЕВГЕНИЙ: при вступі немає. пільга є у Вашого батька
Коментувати
Катерина
Здравствуйте , какой должен быть балл ЗНО , чтобы поступить на маркетолога ? Самый маленький балл вообще какой?
Ольга
Для Катерина: 100
Катерина
Спасибо большое
Коментувати
Адмін
Вступ за медичними спеціальностями за ЗНО або іспитами: https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Nata Neo
Доброго дня, підскажіть будьласка чи має право дитина яка вступає до ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ на бюджет з достатньою високими балами на першочерговість зарахування якщо вона з багатодітньої та малозабезпеченої родини? Якщо можно більш детально та грунтовно. Дякую за відповідь.
989
Для Nata Neo: першочергово? якщо високі бали, то вступить за рейтингом, а пільг при вступі немає. до вишів приймають в першу чергу розумних, а не бідних.
Якось так
Для Nata Neo: Відповідно до пункту 14 Розділу VIII Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році, діти з багатодітних сімей (п’ять і більше дітей) МОЖУТЬ бути переведені на вакантні місця державного або регіонального замовлення, якщо вони зараховані на контракт і не отримували рекомендацію на місця державного або регіонального замовлення. Проте є ще багато інших пільгових категорій, яких ЗОБОВ’ЯЗАННІ перевести на бюджет, ЯКЩО будуть вакантні бюджетні місця. Деталі можна почитати тут https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1225-20#n15
Коментувати
Елена
Есть ли какие льготы при поселении в общежитие(при поступлении) "детям войны"(2014г )?
989
Для Елена: а є така пільгова категорія? відповідно до якого закону? якщо є то в тому законі й треба подивипись які пільги. Точно є пільги для переселенців
Logic Power
Дети войны в нашей стране только одни - времен ВОВ. А понятия "дети АТО" не существует
Інга
Вони прирівніняні, служба у справах дітей встановлює статус і видає відповідне посвідчення
Коментувати
Ирина
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, подавать заявление на бюджет нужно в те ВУЗы, где примерно проходной бал прошлого года совпадает с моим, верно? А если прошлогодний бал выше моего - подавать стоит сразу на контракт? И если я бодала заявление на бюджет, то на контракт туда же подавать уже не нужно?
Влад
Для Ирина: заява на бюджет дійсна і на контакт. Прохідний бал на бюджет встановлюється один по всій Україні. Тільки в топові виші може бути він вищий, так як місць мало, а абітурієнтів з високим балом більше. Тому що ліцензійний обсяг на бюджет закінчується на більш високому балі, ніж в інших. Пріоритетність виставляй від 1 де саме більше хочеш навчатися, до 5 де найменше хочеш навчатися.
Коментувати
Виктория
подскажите пожалуйста на заочное обучение, рещультаты зно долдны быть с проходным баллом?
Влад
Для Виктория: як ви наперед можете знати, який буде прохідний бал? Цього не знає ніхто. Готуйтеся, щоб ЗНО було з найкращими балами
Коментувати
Сабина
Здравствуйте, можно ли вступить на контракт в медицину если математика ниже 150?
Влад
Для Сабина: ні. Якщо це саме спеціальність Медицина. З меншими балами можна на фармацевтику
Коментувати
Олена
Чи потрібно здавати ЗНО якщо вже є вища освіта ? Чи можна здобути другу вищу освіту за скороченим часом?
Ніна
Для Олена: ЗНО складати не треба, якщо Ви не ступаєте на спеціальність Право, Медицина ,Ветеринарна медицина. Ви наприклад маєте вищу освіту (спеціаліст або магістр - не нижче!!!) і зараз можете отримати другу вищу освіту за абсолютно іншою спеціальністю, окрім вище вказаних. Це має назву ПЕРЕХРЕСНИЙ ВСТУП. В університеті, куди будете вступати, скласти треба три екзамени: 1. іноз.мова (не ЗНО!!!!) 2 - фаховий іспит (наприклад вступаєте на економіста, отже складаєте економіку), 3 - додатковий фаховий іспит - найчастіше у формі тесту - це тому що змінюєте спеціальність. Строк навчання буде 1,5 або 2 роки, ніякого скорочення немає. Вам краще вступати в магістратуру. І навчатися будете виключно на контракті. Якщо якийсь університет буде Вас запрошувати і запевнювати, що маєте право вчитися виключно на бакалавра спочатку, - не вірте та тікайте звідтіль. Дзвоніть та звертайтесь тоді в інші виші.
Коментувати
Роман
Доброго дня підкажіть, будь ласка чи правда що випускникам магістратури 081 право потрібно буде здавати зно замість державного екзамену для отримання диплому???
Ніна
Для Роман: Ні, це взагалі неможливо. ЗНО необхідно для вступу, а не для випуску. Щось Ви сплутали
Коментувати
Даша
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи можна маючи вищу освіту (Бакалавр), потрапити на бюджет на іншу спеціальність в коледж (молодший бакалавр)і?
Галина
Для Даша: Якщо "молодшого бакалавра", то ні (Вам буде не вигідно компенсувати вартість навчання на бакалавра). А якщо "фахового молодшого бакалавра", саме цей рівень зараз восновному дають коледжі, то можете, бо цей рівень відноситься не до вищої, а до передвищої освіти (там відсутні обмеження щодо кількості навчаня на бюджеті)
Коментувати
Оксана
Які правила переведення на бюджетні місця в магістратуру? Чи має дитина учасника бойових дій першочергове право на переведення на вільні бюджетні місця в магістратуру, якщо крім неї пільговиків нема і її рейтиноговий бал відрізняється від прохідного на буджет на 10 балів? Дякую.
Абітурієнт
Коли будуть відомі списки тих хто поступив на бюджет?бо у вівторок взагалі то вже навчання
Марія
Для Абітурієнт: взагалі-то вже давно відомі списки) і бакалаврів і магістрів
Коментувати
Наташа
Підкажіть будь ласка, чи можливе переведення на бюджет в УМСА, спеціальність Стоматологія, 1 курс:: ми знаходимося якраз під лінією бюджету,, пільговиків у рейтингу немає нижче нас. У нас високі бали, закінчили із золотою медаллю. Підкажіть куди потрібно звернутися, чи писати листа в МОН? Невже державі не потрібні розумні студенти?
Віталіна
Для Наташа: місця надані ще 27 серпня, це остаточні списки, ніхто нікуди не посунеться, забудьте про це!
Віталіна
Для Наташа: якщо когось виженуть або хтось сам покине навчання, то, можливо, тоді Вашу дитину і переведуть. Якщо не буде пільговиків. Бо є категорії пільговиків, які Ви не бачите в рейтингових списках. Бо в них немає квоти. Це діти атошників, багатодітній, діти шахтарів..
Наташа
У нас з 10 бюджетних місць, подали оригінал лише 9, 10 місце вільне , пільговиків немає, чому не можна забрати дитину,яка наступна у рейтингу з високими балами.??? Поставте на місце моєї дитини свою і підкажіть, що потрібно зробити? Будь ласка. Дякую за розуміння
Коментувати
Віталія
Абітурієнта немає в рейтинговому списку, хоч документи завезені та навчання оплачене. Що це може бути?
Олександр
А, як таке може бути? Для освітньої пропозиції затверджено ліцензійний обсяг місць - 200, а в наказах про зарахування 248 осіб. https://vstup.edbo.gov.ua/offer/702573
Геннадій
Я пройшов на бюджет, відправив копії документів з ЕЦП (оригінали не подавав, нічого вживу не підписував), але зазраз на фоні епідеміологічної ситуації починаю сумніватися, що хочу вступати у ВИШ в іншому місті цього року. Підкажіть, будь ласка, чи матиму я ще змогу потрапити на бюджет у наступному році, враховуючи, що навчання ще не почалося та оригінали досі в мене? Я вважаюся вже студентом чи ще ні?
Влад
Для Геннадій: ні, ти не студент, якщо не приніс оригінали
Геннадій
Їх скановані копії і документи з моїми підписами не рахуються?
Геннадій
Універ присилав лист, що виключать мене, якщо не донесу оригінали
Коментувати
Михайло
Доброго дня, коли будуть опубліковані списки контрактників? А то в електронному кабінеті пише лише "допущено до конкурсу".
Viktoriia
Для Михайло: Тоді, коли буде наказ про зарахування! Не раніше 10 вересня. На контракт університети мають право зараховувати до 30.09.
Коментувати