Мін’юст затвердив Порядки прийому до вишів та коледжів

У Міністерстві юстиції зареєстровано Порядки прийому на навчання для здобуття фахової передвищої та вищої освіти

Мін’юст затвердив Порядки прийому до вишів та коледжів

У Міністерстві юстиції України зареєстровано Порядки прийому на навчання для здобуття фахової передвищої та вищої освіти.

За інформацією Міністерства освіти і науки, ключовим інструментом вступної кампанії 2023 року стає особистий електронний кабінет вступника, що надає можливість внести необхідні дані для подання заяв як на вступні випробування у закладі освіти, так і на участь у конкурсному відборі, дистанційно.

Для підтвердження вибору місця навчання абітурієнтам 2023 року достатньо буде визначитися в особистому електронному кабінеті вступника.

Конкурсний відбір до коледжів буде відбуватись на основі творчого конкурсу або співбесіди для тих, хто вступатиме на бюджет, та на основі мотиваційних листів для вступників на контракт.

Для вступу на бакалавра абітурієнти складатимуть НМТ або творчий конкурс (для мистецьких та спортивних спеціальностей).

Вступників до магістратури у 2023 році зараховуватимуть за результатами єдиного вступного іспиту (ЄВІ), єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) або фахового іспиту в закладі освіти.

У 2023 році збережені усі пільги та пільгові категорії, що передбачені законами, зокрема для жителів тимчасово окупованих територій.

Вступники, які зареєстровані та перебувають на ТОТ, зможуть пройти процедури вступної кампанії дистанційно та укласти договір про навчання впродовж трьох місяців після початку навчання.

Застосування пільг для жителів з територій активних бойових дій (територій можливих бойових дій) буде визначено у травні з урахуванням розвитку воєнно-політичної ситуації в Україні.

Для отримання важливої інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
29.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Можливо хтось знає, до якого терміну всі заклади вищої освіти мають затвердити свої умови вступу?
Андрій
Для Олександр: Теж дуже цікаво і також про заклади передвищої освіти.
Коментувати
Михнюк В.С.
Безкінечні зміни і новаціі від Шарова. Шкарлу було не до Правил. Правила не адекватні вимогам часу, викликам війни. Знову дурна робота приймальним комісіям- 25 заяв від абітури, замудрений Єві в аспірантуру, не врахування навчання в профільному коледжі , прирівнення іх випускників до школярів…