Зарахування на контракт розпочнеться 6 вересня

Оприлюднення списків рекомендованих до зарахування на контракт розпочнеться 6 вересня

Зарахування на контракт розпочнеться 6 вересня

Зарахування на навчання вступників, які отримали рекомендації на бюджет та подали до навчальних закладів оригінали документів, має відбутися 5 вересня.

Після цього на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» статус заяви зарахованого вступника має змінитись зі статусу «Рекомендовано (бюджет)» на статус «До наказу».

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на контракт на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції, розпочнеться 6 вересня.

Статуси заяв таких абітурієнтів на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» та в електронних кабінетах будуть змінюватися зі статусу «Допущено» на статус «Рекомендовано (контракт)».

Абітурієнти, які отримають рекомендацію до зарахування на контракт, мають виконати вимоги до зарахування відповідно до правил прийому закладу вищої освіти.

Переведення на вакантні місця держзамовлення осіб, які мають на це право та які зараховані на навчання на контракт на основі повної загальної середньої освіти триватиме до 15 вересня. Подати документи, що підтверджують право на переведення, вступник має не пізніше 11 вересня.

Освіта.ua
02.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Возможно не поступить на контракт даже с баллом 144,02?Тянули до последнего,говорили баллы нормальные ,будете во втором приказе и не оказалось меня в приказе в числе поступивших,позвонила в комиссию ,сказали мест уже нет,ждите,может на заочное возьмём.Не знала,что и на контракт на стационар так сложно попасть(
Галина
Для Марина: все залежить від спеціальності та навчального закладу. якщо Ви вступаєте на суперпопулярну спеціальність топового вишу, то звісно можна й не потрапити на контракт з таким низьким балом
Коментувати
Андрей
Подали документы на контракт, заплатили за полгода. В списке в колонке документов стоял плюс, теперь его убрали. У всех остальных контрактников он остался. Стоит ли волноваться, что что-то пошло не так?
Влад
Для Андрей: ну так подзвоніть в приймальну комісію і запитайте.
Коментувати
Олег
Коли треба підписувати контракт???А то документи подав (і пише рекомендовано на контракт )незнаю коли треба під писувати контракт?
Олександр
Для Олег: Телефонуйте до приймальної комісії навчального закладу, куди подавали оригінали документів.
Коментувати
Надія
Доброго дня,прошу точноі інформаціі.Заочна форма на контракт до якого числа потрібно подати оригінали?
Татьяна
Добрый вечер, подскажите пожалуйста при конкурсном отборе на контракт, будут ли учитываться приоритет-например 5пр-высокий б. Контракт - высок. б., а 1 приоритет балл ниже, допустим все подали документы и проплатили, кто пройдёт?
Влад
Для Татьяна: нет. Только конкурсный бал.
Коментувати
Олександр
Скажіть будь ласка, якщо я вже підписав контракт і заплатив за навчання, то я вже пройду на контракт?
Viktoriia
Для Олександр: Якщо з вас вже взяли гроші, то мабуть якось гарантували, що вступите) Але офіційно станете студентом лише після наказу про зарахування. І коли вони (універ) також підпишуть цей договір!
Коментувати
Оля
Доброго дня Поступаю у ЛДУБЖД , на контракт Подала туди оригінали ще 27 серпня , вони казали що подзвонять коли буде наказ.. Приблизно через тиждень Сьогодні уже 7 вересня , у багатьох університетах вже пише до наказу (контракт) А там де я подала ніхто не дзвонить , пише допущено Бали у мене високі , та все це говорить що мене не взяли навіть на контракт???
Viktoriia
Для Оля: Навіщо відразу панікувати? Чому не взяли? Ви що бачили, що саме в цьому універі на вашу спеціальність на контракт всіх взяли, а вас ні? З сьогоднішнього дня тільки вишам дозволено приймати документи на контракт. Накази будуть не раніше 10 вересня. Те, що наобіцяли через тиждень від 27.08 наказ про зарахування на контракт, то це порожні обіцянки! Не можуть бути накази на контракт раніше наказів на бюджет!
Коментувати
Надія
Якщо в кабінеті статус "допущено" не змінився на "рекомендовано на контракт", це означає,що документи там не можу подавати?Поступаю на заочну форму,контракт.
Влад
Для Надія: можете! Подають давно, ще з середини серпня з статусом допущено хто на контракт
Viktoriia
Для Надія: Статус "рекомендовано" на контракт може і не з’явитися. Не треба його чекати. Університети з 7 вересня вже мають право приймати документи на контракт, деякі вже давно приймають і без "рекомендовано". Телефонуйте до вишу і питайте або просто везіть документи. Якщо будете сидіти і чекати зміни статусу заяви, можете взогалі нікуди не встигнути вступити.
Коментувати
Олена
Як,щодитина.подала.до?... ?ументи.наконтракт.ав?... ?наєзбагатодітноїсім?... ?.чи.має.вона.право.за.?... ?аконом.не.платити.за.?... ?авчвння....
Галина
Для Олена: За законом, якщо Ви уклали контракт, Ви зобов’язані платити, інакше Вас притягнуть до суду за невиконання умов контракту. але Ви можете не подавати на контракт, а рік присвятити підготовці, перескласти ЗНО та вступити на бюджет, або піти на навчання до ПТУ.
Коментувати
Наталія
В нас документи не приймають до 7 вересня. Кажуть чекати !І це значить що ми можемо не потрапити на контракт ніде?
Viktoriia
Для Наталія: Якщо ще не приймають документи на контракт, нічого страшного. Починаючи з 7 вересня вони офіційно мають право це робити. От 7.09 і несіть. Зарахування на контракт не буде раніше 10 вересня. І ви можете вступити на контракт, якщо принесете документи.
Наталія
Прохідний бал на контракт визначає сам Вуз?
Viktoriia
Для Наталія: Якщо спеціальність не дуже популярна серед абітурієнтів і багато місць, тоді беруть всіх охочих, хто принесе документи. Якщо бажаючих більше ніж місць і всі принесли документи і готові вступити, то проводиться конкурс серед контрактників. Вуз не визначає прохідний бал, просто складає рейтинговий список по балам і бере тих, у кого бали вищі, на ту кількість місць ліцензійного обсягу, що є. Але конкурс на контракт реально буває лише в топових вишах на популярні спеціальності.
Коментувати
Світлана
Добрий день, на заочну форму навчання на контракт подавали заяву онлайн. Підкажіть до коли можна принести оригінали документів? Дзвонили в приймальну комісію, там сказали до 30 вересня, чи так це? Дякую
Viktoriia
Для Світлана: Вже після 6 вересня можна нести документи на контракт. А до 30 вересня відбувається зарахування на вільні місця! на контракт. Якщо вільних місць не залишиться (таке буває на популярних спеціальностях), то можуть відмовити. Тому, якщо ви хочете там навчатися, то краще оригінали принести до 10 вересня.
Наталія
Підкажіть будь ласка документи треба нести на контракт до 6 вересня а вже після цього йде зарахування чи можна і до 10 вересня подати.Чи можна вже і не вступити ?
Viktoriia
Для Наталія: Офіційно виші мають приймати документи на контракт після 6 вересня! Але деякі почали приймати раніше. Зарахування на контракт (наказ) зазвичай не раніше 10-12 вересня. Краще подавати документи до 9-10.09, щоб потрапити в цей перший наказ про зарахування. Потім вже будуть приймати документи лише на вільні місця, якщо вони залишаться. І тоді зарахування буде до 30 вересня. Якщо вирішили, куди хочете, несіть вже документи. Бо якщо будете сидіти і чогось чекати, то можете взагалі нікуди і не вступити.
Коментувати
Ирина Данильченко
Доброго дня. Подали заяву на заочне навчання. Чи можливо перевестися на денне? І через який термін?
Анна
Підкажіть, будь ласка, якщо я подала документи до ВНЗу ще у серпні, тепер треба чекати поки моя заява в ел.кабінеті буде змінено з "рекомендовано до зарахування" на "до наказу" ? Коли можна їхати до універу і заселятися у гуртожиток? Усі чекають 6 вересня.?!)) Раніше не буде підписаний договір з універом? На руки видали договір, підписаний тільки з нашої сторони.
Влад
Для Анна: ці всі питання до вузу, звідки нам знати, коли у вас поселення і чому Вам дали договір тільки вами підписаний? Накази про зарахування аж після 10 вересня. До чого тут 6?звертайтеся у вуз
Коментувати
олександр
Будь ласка, розкажіть конкретніше про переведення певних пільговиків на бюджетні місця з контрактних. Це місця тих рекомендованих, що не подали документи до 31 серпня чи якісь інші? Про які бали йдеться для тих, хто, звісно. зарахований на контракт, йде після першочергових пільговиків, чи ці бали визначені чи ще ні? Як дізнатися про цей процес зарахування чи сформований цей список чи не минуть переферійних пільговиків? і
Viktoriia
Для олександр: 1. Так, це місця рекомендованих, що не подали документи. 2. Бали мають бути меншими за прохідний бал не більше ніж 15 балів (для спеціальностей особливої підтримки держави - на 25). 3. Подавайте документи про пільги і потім вже все дізнавайтеся в університеті, там мають скласти список за черговістю. 4-5. Мають право на переведення пільговики, які не отримали жодної рекомендації на бюджет. А також, якщо була заява на бюджет туди, куди потім вони вступили на контракт.
Коментувати
Олена
Документи на контракт потрібно вже зараз подати, чи чекати рекомендації до зарахування? в одній з приймальних комісій, нам рекомендували зачекати 7 вересня, тому, що ми не впевнені на рекомендацію до зарахування і якщо подамо оригінали , то автоматично вибуваємо з конкурсу у інших вишах, це дійсно так?
Влад
Для Олена: деякі університети приймають документи ще з 13 серпня, разом з початком подання заяв. На деякі спеціальності вже не приймають документи навіть з високими балами. З статусом допущено можна подавати на контракт. Будете сидіти і чекати, залишитися ні з чим. Давно треба було вже занести документи туди, де хочете навчатись. Бо хто шустріший, документи заніс, підписав контракт і в 90%вже майбутній студент. Як Вы можете в бути з конкурсу інших вузів, як ніде ваших документів немає? Конкурс іде серед тих, хто приніс документи. А не кого рекомендували. Рекомендація можуть прислати 300 дітям, а місць 30, розумієте?
Влад
Для Олена: хто не стукає, тому не відкривають. Приказка така є. Вже он знаю таких, що чекають 6 вересня. Всі місця давно зайняті
Олексій
Проблема в тому, що ВНЗ не мають права приймати документи раніши як 6 вересня, та заключати договір коли інші стунди ще можуть подати документи, таке рішення- незаконне.
Коментувати