На Вступ.ОСВІТА.UA опубліковано перші списки вступників

Інформаційною системою розпочато інформування абітурієнтів та їхніх батьків про стан подання заяв

На Вступ.ОСВІТА.UA опубліковано перші списки вступників

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» розпочато інформування абітурієнтів та їхніх батьків про перебіг вступної кампанії 2021 року до закладів вищої освіти України.

Зокрема, починаючи з 14 липня на сайті інформаційної системи публікуються рейтингові списки вступників до всіх закладів вищої освіти.

Списки вступників з конкурсним балом публікуються за кожною спеціальністю та оновлюються тричі на добу (вранці, вдень та ввечорі).

Крім конкурсного бала, у рейтингових списках публікуються результати вступних іспитів, бали сертифікатів ЗНО, інша інформація, що необхідна для повного інформування зацікавлених осіб про перебіг вступної кампанії.

Вступники, які ще не подали заяви про вступ, можуть скористатися сервісом пошуку спеціальностей у закладах вищої освіти та знайти спеціальності за певними параметрами.

Як відомо, подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 23 липня (до 16 липня для вступників, які мають скласти творчі конкурси або іспити у виші та не складали їх у період з 1 по 13 липня).

Вступ.ОСВІТА.UA

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
OK Sana
Доброго ранку. Наше прізвище зникло із рейтингового списку навчального закладу. Куди звертатись, будь ласка?
Тамара
Доброго вечора. Скажіть, чому діти з окупованих територій мають квоту, а діти тих, хто проливав піт і кров за ту державу, в якій знаходяться ці університети-ні?!! Правильно! Хай діти тих, хто цілився в батьківське серце нашого захисника-тепер вчаться!! А, у нас ще є квоти для дітей загиблих!! Це такий бонус!! Якщо батька вбили!! Йди і ти вчися!!! От тільки мало,що над батьком знущалися на війні,-тепер ще й над сиротою будуть ті, хто з ТОК!!! Бо тато в них, той, що стріляв в нашого-напевне живий! І мама не зійшла з глузду!!!! А ти, Сину нашого Захисника, бери автомат до рук… іди… хай над тобою ще й там познущаються, не тільки на вступі, де ти зі своіми гарними балами,-не маєш права вчитись!!!! Ніколи не буде толку в цій державі!! І не ставайте на коліна перед Захисниками!!! Не показуйте того вашого їдкого фарсу!!!!
FuCK сепаров
Для Тамара: Да, такова реальность. Но когда нибудь, возможно, хоть что то будет справедливо.
Галина
Для Тамара: Ви не розумієте, що квоти дають не за заслуги родичів, а тим, хто не мав змоги повноцінно навчатись, а тому не зможе прой на загальних підставах. Діти, які жили на окупованих територіях вчились в рашиських школох за незрозумілими програмами російською мовою, і не мали змоги здати зно. Дітями героїв України ніхто не заважав вчитись аби досягти бажаного, вони не мають забити на все і вимагати пільг лише за заслуги батьків, хоча особисто вони нічого не зробили. А ось учасникам бойових дій квота дається
Дончанин
Для Тамара: Так не мы же напали на рогулей, а рогули не просто напали на нас, и продолжают убивать и грабить уже 7 лет. "Батькa" "вбылы"? Так эта падла получила наказание за свои преступления! Да, чтобы рогулихам жилось спокойнее: нормальные дети не едут учиться к убийцам. Едут только или полные тупицы, или предатели. Сейчас поступающих учиться к рогулям считанные единицы по сравнению с 2016-2018 годами.
Коментувати
Наталья
Добрый день, не могу найти информацию до какого числа можно подавать документы в вуз , а то звонят несите документы , а мы ждем от Каразина. Чтоб не переживать скажите до какого числа несут оригиналы в вуз
Галина
Для Наталья: результати вступу на бюджет будуть 28 липня і документи треба подати з 28липня по 02 серпня. На контракт до 12 серпня, а граничний ткрмін до 30 вересня
Коментувати
Віра
Добрый день! Данные в электронном кабинете всё верно. А на сайте в списках вижу отчество не верно указано. Но (Балы, Фамилия имя всё верно) Подскажите как быть? И как такое вообще возможно
Віра
Добрый день! Данные в электронном кабинете всё. Ана сайте в списках вижу отчество не верно.(Балы , Фамилия имя всё верно) Подскажите как быть? И как такое вообще возможно
Олена
При подаче заяв не вижу никакой графы для описания конкурсного бала, а в рейтинговых списках он указан? Програма считает его сама автоматически?
Галина
Для Олена: свісно сама рахує. Вступники не здатні середній бал атестату порахувати, хто їм довірить конкурсний бал рахувати
Коментувати
Олена
Добрий день ,якщо я подала в вуз 5 заяв на бюджет і вони вже допущені до конкурсу але але я хочу скасувати заяву за 2-пріорітетом то заяви з якими пріоритетами залишаться та чи можно так робити
Галина
Для Олена: можна. Всі інші заяви залишаться
Олена
цього робити не варто. Ймовірно вони всі розглянуть вишами і при скасуванні пріорітету ви просто втратите одну заяву і залишиться 4
Галина
Для Олена: що значить не варто? Якщо людина вирішила, що не хоче там навчатись, то робити це потрібно саме зараз, а не коли їй дадуть бюджетне місце яке вона не хоче
Коментувати
Olga
Підкажіть, де можна знайти дані широкого конкурсу. В минулому році був на абітпошуку, в нинішньому ця опція відсутня.
Однодумець
Три дні взагалі неможливо відправити заяви,натискаємо"Пошук" і ВСЕ....далі нічого ....це ,взагалі,так нормально,да?Все у нас для дитини.
Галина
Для Однодумець: який пошук ви натискаєте? На якому етапі? На виборі вишів? Може Ви невірно обираєте рівень освіти?
Однодумець
Доброго ранку.Дякую за відповідь,ні,все правильно натискаємо Все по інструкції.Запевняють,що це висне через навантаження,але ж скільки можна чекати.
Яяя
Для Olga: Все у нас нормально, все для дитини! Діти подають заяви, ПК їх реєструє, процес іде. Спробуйте ще, і буде вам щастя.
Коментувати
Ярослав
Добрий вечір, підкажіть будь ласка, в який спосіб буде запрошений абітурієнт до складання іспиту у ВНЗ: вступ після коледжу за результатом зно та фаховим іспитом.
Тарас
Для Ярослав: зателефонуйте в приймальну комісію обраного закладу вищої освіти і уточніть деталі.
Коментувати
Дарина
Доброго ранку, я подала по дві заяви у 2 ВНЗ - на денну та на заочну форми навчання (кожна на контракт, заочні заяви-про всяк випадок). Бажаний ВНЗ допустив до конкурсу мою заяву на заочну форму, а інший- на денну. Підкажіть, будь ласка, чи можуть ВНЗ проігнорувати мої заяви та залишити їх зі статусом "Зареєстровано в ЄДБО" та чи можу я домогтися того, щоб бажаний ВНЗ допустив мою заяву на денну форму навчання до конкурсу?
Тарас
Для Дарина: всі Ваші заяви розглянуть та змінять статус. Ігнорувати їх ніхто не буде. Якщо виявлять помилку, то виставлять статус "Потребує уточнення вступником" (але раз є вже допущені до конкурсу заяви, то з документами все в порядку і цим не варто переживати). Тому потрібно просто зачекати.
Коментувати
Оксана
Доброго дня, мене теж цікавить, чому не враховуються бал за творчій конкурс, хоча коефіцієнт 0,5 він має?
Анна
Здравствуйте,почему в опубликованных списках стоит конкурсный бал рассчитанный только по ЗНО и атесстату,и не виден балл за творческий конкурс!?
Олена
Підкажіть, будь ласка, при подачі першої заяви в кабінеті вступника відображалась пільга (вас ідентифіковано як особу яка має права на спеціальні умови вступу (пільги)), потім при намаганні подати другу заяву пільга вже не відображалась ( вас не ідентифіковано як особу, яка має права на спеціальні умови вступу (пільги)). Чому так? P.S пільга у нас дитина інвалід з дитинства до 18 років.
Светлана
Для Олена: А тому що за пільгою можна подати лише одну заяву.
Олена
Дякую за відповідь
Коментувати
Ірина
З властного досвіду: коли телефонують і запевняють, що вас приймають за контрактом, везіть документи- це означає, що Навчальний заклад припускає, що може бути недобір студентів, тому вони намагаються вже зараз вас «прив‘язати» до себе отримавши від вас оригінали ваших документів. Такі дії навчальних закладів незаконні, зарахування на контракт відбудеться в серпні. Тим більше, що подання оригіналів документів до моменту початку офіційного етапу подання документів - не запорука того, що ви потрапити саме в цей вуз.
Валентин
а де знаходиться кнопка детальніше?Просто я вже дуже довго намагаюся знайти свої результати по тесту з української мови.
Олександр
Вітаю! Маю з історії 192.5, з мови й літри 182 та з іноземної 165. Як думаєте чи вийде вступити на бюджет до ЛНУ чи ЛьвПолітехніки (право)?
Александр
Для Олександр: наврядчи. Краще прямуй до нас, будеш кращим робітником місяця!
Сергей Лимонов
Краще прямуй до нас, будеш кращим робітником місяця! АТБ-завжди поруч!
Коментувати
Настя
Добрий день, хочу подати заяву на дизайн, творчий конкурс здавала, але його немає ні в кабінеті ,ні коли подаю заяву, вибрати нічого не можна. Дехто каже що треба подавати заяву так, а конкурсні бали підтягнуться потім,це дійсно так працює?
Світлана
Написано, що публікуються рейтингові списки вступників. А де списки? Видно тільки кількість заяв, але ж по цій кількості не видно рейтингів. Допоможіть розібратися, бо нічого не зрозуміло
Галина
Для Світлана: натисніть кнопочку "детальніше" і будуть списки
Світлана
Дуже вам вдячна за підказку, пані Галина!!!! Сама б не знайшла
Коментувати
Марія
Якщо в одній спеціальності є дві освітні програми,то можна вибрати лише одну?Чи програма автоматично порахує дві заяви?
Chevalier
Для Марія: Якщо це окремі конкурсні пропозиції, і Ви хочете подати заяви на обидві, то подаєте саме дві заяви.
Коментувати