Вступ.ОСВІТА.UA опублікував перші заяви вступників

Інформаційна система розпочала інформування абітурієнтів та їхніх батьків про стан подання заяв

Вступ.ОСВІТА.UA опублікував перші заяви вступників

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» розпочала інформування абітурієнтів та їхніх батьків про стан подання заяв до закладів вищої освіти України.

Зокрема, у профілі кожного закладу вищої освіти публікуються рейтингові списки абітурієнтів.

Списки публікуються за кожною спеціальністю окремо у період під час подання вступниками заяв про вступ до закладів вищої освіти.

У списках зазначаються конкурсні бали, результати вступних іспитів, сертифікатів ЗНО, інша інформація, що необхідна для повного інформування зацікавлених осіб про перебіг вступної кампанії.

Інформація на сайті оновлюється тричі на добу.

Окрім того, платформа надає можливість отримувати дані про кількість заяв вступників за регіонами України.

Як відомо, подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня (до 16 серпня для вступників, які проходять творчі конкурси або складають вступні іспити замість ЗНО у виші, але не зробили цього у період з 1 по 12 серпня).

Вступ.ОСВІТА.UA

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія
Доброго дня, в кабінеті в статусі написано рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного(регіонального) бюджету), але подзвонили з коледжу і сказали, що на платне. Як так може бути? А статус не помінявся .
Софія
Доброго дня, хотіла поцікавитися, навчання 1 курсу університету починається з 14 числа воно буде дистанційним чи можна буде особисто приходити на заняття?
Влад
Для Софія: треба цікавитися у Вашому ВНЗ
Коментувати
Никита
позвони из вуза, сказали 100%проходите на контракт,мне этому верить или совершенно не стоит верить?
Даша
Сказали завтра везти оригинал документов на контракт...скажите , пожалуйста, контракт тоже надо завтра оплачивать или можно позже?
христина
доброго дня коли будуть готові результати на контракт в мене написано допущено я подавала на державне і не пройшла я можу піти на платне
Марина
Для христина: в мене теж саме написано "Допущено" і я не можу зрозуміти, що мені робити, пройшла я на контракт чи ні. Скільки ще чекати мені, а то можливо про мене забули і не відповідять мені, а я тут сижу чекаю, хоча можу подавати вже в інший вуз(мені відповів один вуз, що я пройшла, а в той який я хочу ще ні).Будь ласка, хто знає дайте відповідь на це
Влад
Для Марина: а що Ви чекаєте? З статусом допущено вже давно поїдають документи. В деяких вузах вже і місць немає. Несіть документы туди, де хочете навчатися. А пройшла чи не пройшла буде відомо 10 вересня, коли буде наказ про зарахування
Коментувати
Даріна
Добрий вечір, оновила сторінку, на даний момент статус змінився з "зареєстровано" на "допущено" і 6 номер, підкажіть, будь ласка, що означає номер, а також чи потрібно вже вести оригінали документів о університету чи чекати статус "рекомендовано"? Дякую.
Людмила
Коли будуть в електроному кабінеті оголошені результати вступу в коледжі. Як можна дізнатись,що поступив в коледж на бюджет.
Людмила
В списках до одного з вузів я 32,по 31 всім запропонували бюджет.Чи можливо пройти на бюджет,якщо попередній абітурієнт відмовиться.
...
Для Людмила: ні
Коментувати
Анна
Добрий день!Підкажіть,будь ласка,як правильно зробити.На бюджет не пройшла,але в інший заклад подавала на контракт на три спеціальності На одну з них написано сьогодні Зараховано на контракт,на дві інші поки що нє Мені треба чекати,поки появиться на інших статус Зараховано на контракт?Бо хочу вчитись по іншій спеціальності
Влад
Для Анна: прям так і написано? Зараховано? Точно? Бути такого не може.
Анна
Вибачаюсь,рекомендовано!!
Влад
Для Анна: нічого не треба чекати. Берете документи і везете в омріяний вуз
Коментувати
Полина
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, какие документы нужно преподнести для поступления на контракт? И что под собой подразумевает конкурс? Что нужно будет делать или сдавать? Спасибо
Влад
Для Полина: перелік документів є на сайті кожного вузу, шукайте. Нічого не треба здавати. Просто принести оригінали документів. Якщо у Вас їх прийняли, 90%, що Ви вступили
Коментувати
Сергій
Доброго вечора. Я подав 5 заяв на відкриту форму (як я розумію це бюджет, або контракт якщо не прохожу на бюджет). З першого дня подачі по сьогодні пише "Допущено до конкурсу", як зрозуміти чи я пройшов кудись на бюджет? Чи пройшов кудись на контракт? І чи є сенс іще чекати щоб статус заяви змінився? Дякую
Тарас
Для Сергій: Чекати нічого вже не потрібно. На бюджет Ви, на жаль, не пройшли. Потрібно везти документи на обрану спеціальність на контракт. Конкурсу на більшість спеціальностей нема взагалі. А навіть якщо буде (це буває лише на престижних спеціальностях в найпрестижніших ЗВО), то, щоб взяти участь, спочатку все одно треба подати оригінали документів туди на контракт. Тобто для Вас наступний етап - це вибір спеціальності та подача туди документів на контракт.
Коментувати
Віктор
Доброго вечора! Якщо я поступив на бюджет за пріоритетом 3 а хочу поступити на контракт за пріоритетом 1 що мені потрібно робити?
Тарас
Для Віктор: Подавати оригінали документів на ту спеціальність, де хочете навчатись, тобто на контракт на спеціальність з першим пріоритетом. Краще, звичайно, було б взагалі не подавати заяву на ту спеціальність, де Ви не хочете навчатись на бюджеті, але тут вже нічого не зміниш.
Коментувати
Марія
Якщо я вступаю на контракт,то мені вартість навчання треба оплатити при вступі чи в кінці року?
Влад
Для Марія: привступі
Коментувати
Натали
Добрый вечер,написано -допущено до конкурса,нам ждать или сразу везти на контракт
Влад
Для Натали: везти на контракт
Коментувати
Олександра
доброго дня. до якого числа можна подати оригінали на контракт? в мене висить статус допущено до конкурсу, в заявах вказувала виключно на контракт
Влад
Для Олександра: до 10 вересня
Коментувати
Лана
чи можна батькам подавати оригінали документів до приймальної комісії? Якщо можна то що для цього потрібно
Влад
Для Лана: про цетреба питати в приймальні комісіі
Лана
дякую
Коментувати
Valentina Shevchenko
Доброго дня підкажіть як що на даний час стоїть статус зареєстрованл в нз що це означає
Влад
Для Valentina Shevchenko: що Вашу заяву не розглядали навіть
Коментувати
Вадим
Доброго дня. Підкажіть будь ласка,я подавав всі заяви на контракт і у мене на всіх допущено до конкурсу,чи має змінюватись статус,чи вже вести документи у Вузи?Та чи можна везти документи в декілька Вузів?
Влад
Для Вадим: везти на контракт. У вас тільки один пакет документів, чи у вас є два свідоцтва, 2 чи більше додатка, 2 чи більше сертифіката зно? Подаєте туди, де збираєтесь навчатись
Коментувати
Катерина
Чи повинно прийти якесь підтвердження або ще щось для вступу? Що я повинна робити після того як з’явиться "рекомендовано на бюджет"?
Влад
Для Катерина: які ще треба підтвердження??? Везти оригінали
Коментувати
стас
є різниця між бюджет в технікум коледж і університет. На сайті закладу таблиця і як де коли но там все затянуто аж до кінця вересня в кабінеті все стасус зареєстрований в нз і в освіті юа всих так сьогодні ждати буде мінятися чи як дякую за відповідь