Osvita.ua Вступна кампанія Умови прийому до вишів 2020: вступ на бакалавра
Умови прийому до вишів 2020: вступ на бакалавра

Міносвіти затверджені Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2020 році

Умови прийому до вишів 2020: вступ на бакалавра

Міністерством освіти і науки затверджені Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році. Документ підписаний міністром освіти і зараз проходить процедуру реєстрації у Міністерстві юстиції.

Умови прийому є обов'язковими для усіх закладів вищої освіти і визначають, як відбуватиметься вступна кампанія до вишів в 2020 році.

Електронна форма заяв про вступ

Під час вступної кампанії 2020 року майже усі вступники на основі повної загальної середньої освіти подаватимуть заяви тільки в електронній формі, за виключенням незначної частини деяких категорій абітурієнтів.

Кількість заяв про вступ

У 2020 році вступники, які планують навчання на місцях державного або регіонального замовлення, матимуть можливість подати до 5 заяв до вишів.

Кількість заяв на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб обмежуватись не буде.

У кожній заяві на бюджетну форму навчання вступник має визначити її пріоритетність.

Сертифікати ЗНО

Для вступу на перший курс на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та медичного магістра на основі повної загальної середньої освіти у 2020 році будуть прийматись сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років, окрім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов.

Якщо як конкурсний предмет закладом вищої освіти буде встановлено іноземну мову, вступник матиме право подати оцінку з сертифікатів ЗНО 2018-2020 років з однієї з іноземних мов (англійської, французької, німецької та іспанської) на власний розсуд.

Кількість конкурсних предметів

Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступатимуть на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), зараховуватимуться бали сертифікатів ЗНО (результати вступних іспитів та творчих конкурсів) з трьох конкурсних предметів, молодшого бакалавра - з двох конкурсних предметів.

Мінімальні бали для деяких спеціальностей

Мінімальні значення кількості балів із вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти не можуть бути встановлені менше ніж 150 балів для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія» з другого та третього конкурсних предметів.

Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти не може бути менше ніж:

  • 130 балів для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Фармація, промислова фармація»;
  • 140 балів для спеціальності галузі знань «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини».

Мінімальний конкурсний бал на бюджет

Вступники на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти допускаються до конкурсного відбору на місця державного (регіонального) замовлення за наявності конкурсного бала не менше 125.

Держзамовлення на підготовку юристів

Прийом вступників за державним або регіональним замовленням для здобуття ступеня молодшого бакалавра за всіма формами здобуття освіти, а також для здобуття ступенів бакалавра, магістрів за заочної формою здобуття освіти за спеціальностями «Право», та «Міжнародне право» в 2020 році не проводиться.

Основні строки вступної кампанії на бакалавра

Реєстрація електронних кабінетів вступників і завантаження в них необхідних документів розпочнеться 01 липня.

Прийом заяв та документів розпочнеться 13 липня і буде завершений 16 липня для осіб, які вступатимуть на основі співбесіди або вступних іспитів і творчих конкурсів, 22 липня - для осіб, які вступатимуть за результатами ЗНО, іспитів, творчих конкурсів, складених з 01 до 12 липня.

Формування рейтингових списків вступників, які вступають на основі результатів ЗНО, творчих конкурсів та вступних іспитів, надання рекомендацій для зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету або місцевого бюджету здійснюється не пізніше 12.00 27 липня.

Вступники, які отримають рекомендацію, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18.00 31 липня.

Зарахування вступників за кошти державного або місцевого бюджету відбудеться 01 серпня, зарахування на контракт може відбуватись до 30 вересня.

Надання рекомендацій для зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступатимуть на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб  на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції, здійснюється не раніше 12.00 01 серпня.

Для отримання інформації про вступну кампанію 2020 року приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія❤❤❤
Скажіть будь ласка чи можу я використовувати 1 предмет зно за 2019 , а 2 і 3 за 2020рік , чи можу я подавати результати для вступу у ВНЗ різних років .
123
Для Юлія❤❤❤: якщо Ви не здатні прочитати написане вище, Вам краще не вступати до вищого навчального закладу. Йдіть працювати.
Влад
Можете
Коментувати
Khrystyna Koprovska
Доброго дня! Чи можу я скласти ЗНО У 2020 році і подати його результати у 2021? Дякую!
Влад
Для Khrystyna Koprovska: так
Коментувати
Катерина
Добрий день! Я буду вступати до ВНЗ після коледжу в 2021 році. Чи можу я здати частину ЗНО в цьому році, а частину в наступному? Чи всі ЗНО потрібно здавати одночасно?
Hala
Для Катерина: Умови вступу на 2021 рік будуть оприлюднені в жовтні 2020 року. Окрім того, якщо Ви вступаєте на базі "молодшого спеціаліста", то там вступ через фаховий іспит. І можуть бути дійсними ЗНО з якими Ви вступали до коледжу (у 2020 році дійсні ЗНО за 2017-2020 роки), або які здавали в коледжі після ІІ курсу.
Коментувати
Наталя
Скажіть будь ласка для вступу на магістратуру "право" , ЗНО з англійської буде по загальній англійській чи суто по спеціальності право?
зоряна
Тобто середній бал атестату не враховується? Про нього нічого не написано. І наступне- 5 заяв до вишів. Можна подавати до різних, чи враховується подача документів , наприклад, в одному вузі на кілька спеціальностей?
Hala
Для зоряна: Де Ви побачили, що не враховується? Просто кожен виш визначає свої власні коефіцієнти для розрахунку конкурсного балу. В деяких вага атестату максимальна (0,1), в деяких - 0,05, а в деяких (здається Львівському мед.) взагалі 0. Тому конкурсний бал в різних вишах буде різним.
Влад
Можна подавати в один на 5 спеціальностей, можна в 5 різних вузів на 5 різних спеціальностях, можна на одну спеціальність в 5 вузів
Коментувати
ВАЛИК
я студент коледжу, минулого року я здавав українську мову та математику ДПА, нам сказали що результати як ЗНО не зараховується, сертифікат нам не дали, чи можу я використовувати результат з математики при вступі у ВНЗ, тому що результати нормальні? чи треба здавати ще раз усі предмети?
Hala
Для ВАЛИК: можете. діють ЗНО за 2017-2020 роки
Коментувати
Влад
Для Олег: ні, тільки на певні спеціальності. Тттттттттттттттттттт... ттттттттьььььььььььь... ьььтттттттттттт...
Вікторія
Доброго дня! Роз’ясніть, будь ласка, - так коли ж подавати заяву та документи, якщо ЗНО складатимемо за графіком в травні-червні? 3 13 липня по 16? чи по 22? дещо некорректно написано. ДЯКУЮ! "Прийом заяв та документів розпочнеться 13 липня і буде завершений 16 липня для осіб, які вступатимуть на основі співбесіди або вступних іспитів і творчих конкурсів, 22 липня - для осіб, які вступатимуть за результатами ЗНО, іспитів, творчих конкурсів, складених з 01 до 12 липня"
Галина
Для Вікторія: Що Вам не зрозуміло? до 16 липня подають документи ті, хто проходить за квотами, за співбесідами та вступними іспитами. до 22 -для всіх інших. якщо хтось вступає на спеціальність, де необхідно здавати творчий конкурс (наприкмад "музичне мистецтво" або "спорт"), то до 12 липня проходять творчі конкурси, а подати заяву можна до 22 липня. Це як і колись було: спочатку в театральний проходив творчі тури і лише потім, якщо їх пройшов, то подавав документи і здавав істити зі шкільних предметів.
Влад
Ви подаєте до 22 тзаяву в електронному вигляді, а документи везете вже тоді, коли ви пройшли на бюджет або коли запропоновано кониракт
Коментувати
Олег
В 2021 році вводиться обовязкове зно з математики як ДПА.Випускникам минулих років при вступі у виш також потрібно здавати зно з математики?
Галина
Для Олег: Не плутайте поняття. ДПА здається при випуску зі школи а не для вступу до вишів.
Олег
Дякую.Я розумію що таке дпа).Не дуже зрозуміло як буде з випускниками минулих років,які планують здавати зно і вступати у виші у 2021 році.
Олег
Для Влад: Дякую.
Коментувати
Людмила, Чеботарь
чи можна використати результати минулого тим що у коледжі здавали для оримання атестату? ім сетрифікати не надійшли
Світлана
чи мають пільги во вступній компанії 2020 р переможці та призери виставки - конкурсу Майбутнє України? як і переможці та призери олімпіад ІV етапу?
Галина
Для Світлана: ні
Коментувати
Людмила
Добрий вечip, пiдскажiть будь ласка, якщо я зараз навчаюсь на першому курсi у медичному унiверситетi закордоном та в наступному роцi хочу перевестися до Одеського нацiонального медичного унiверситету чи потрiбно менi знову складати ЗНО? Чи цей закон ще не прийнятий I чи потрiбно менiще якiсть екзамени складати? Дуже дякую!
Галина
Для Людмила: який закон? Про переведення з вишів інших держав? Немає такого. Якщо є ЗНО за 2017-2019 роки, то нічого заново здавати не потрібно. Просто вступаєте на Ікурс
Коментувати
Serge Hunk
Я правильно розумію, що тепер відрахований з бакалаврату не може поновитись на бакалавра? Тільки на молодшого бакалавра в заклади фахової передвищої освіти.
Оля
Для Serge Hunk: Также интересует этот вопрос,ничего не понятно.Вроде бы собираются изменить правила восстановления в университетах,сдавать зно.Может кто может объяснить?
Коментувати
Денис
В цьому році я закінчую коледж і збираюся вступати до університету, в 2018 році я здав ЗНО (лише з укр.мови).Чи треба мені в цьому році здавати ЗНО при вступі на 2-3 курс бакалаврату?
Палієнко Анастасія Миколаївна
Для Денис: якщо вступаєш у вуз партнер, тобто коледж в складі Університету, тоді не треба, вступ за внутрішнім іспитом на цю ж спеціальність на 3 курс і на 2 на іншу спеціальність. До іншого ВНЗ треба здавати зно і вступ на загальних умовах, іноді можлвий на цю спеціальність і в інший ВНЗ без зно, але це треба уточнювати і рідко коли буває та тільки контракт.
Коментувати
Людмила
Чи мають якісь пільги при вступі до ЗНО діти-чорнобильці 2 категоріі? Не знайшла ніякоі інформаціі про це!
123
Для Людмила: раз не знайшли, значить немає. дається чітко визначений перелік пільгових категорій. всі інші пільг не мають. П.С.: а взагалі за співбесідою вступають чорнобильці, які отримали залату медаль. всі інші вступають на рівні з іншими.
Коментувати
Олександр
Чи мають пільги діти при вступі в ЗВО у 2020 році у яких один із батьків інвалід війни, якщо мають підскажіть, і дайте посилання на нормативний документ
123
Для Олександр: ні. читайте умови вступу. там є перелік, хто проходить за квотами.
Коментувати
Світлана
Чи зміняться правила вступу до ВНЗ у 2020р. для МС, адже у 2018 студенти коледжів здавали ЗНО тільки з української мови?
СумДУ
Умови прийому до закладів вищої освіти 2020 - https://www.youtube.com/watch?v=xBy04YC_S1E
Оксана
Після закінчення коледжу (молодший спеціаліст) я хочу навчатись на іншій спеціальності на базі ПЗСО. Чи маю я на це право?
Андрей
Для Оксана: платно точно да
Ніна
Оксано, і безкоштовно також ДА!!! Ви маєте право навчатись за рахунок держбюджету у виші один раз за життя на бакалавра і на магістра також. Зверніть увагу, що Ви також можете вступити на іншу спеціальність до університету на основі Вашого молодшого спеціаліста і також на бюджет (наприклад у групу зі скороченим терміном навчання дають бюджетні місця) АЛЕ Вам необхідно буде все-таки скласти ЗНО та додатковий фаховий іспит. І вуаля - Ви на 2му курсі. Успіхів!!!
123
Для Оксана: так. маєте.
Коментувати
Олександр
Я навчався на бюджеті ( за квотою ), але відрахувався... Якщо я знову писатиму ЗНО на високі бали, мене зарахують на бюджет чи треба компенсувати збитки ?
Галина
Для Олександр: треба буде компенсувати і можна знову навчатись на бюджеті
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!