5 тисяч заяв вступників потребують уточнення

Цьогорічні вступники вже зареєстрували та активували 162 тисячі електронних кабінетів

5 тисяч заяв вступників потребують уточнення

Цьогорічні вступники вже зареєстрували та активували 162 тисячі електронних кабінетів. Про це під час брифінгу повідомила директор Державного підприємства «Інфоресурс» Оксана Бєлік.

За її словами, наразі в 5 тисячах зареєстрованих електронних заявах встановлено статус «Потребує уточнення».

«Цей статус означає, що заяву прийнято до розгляду вишем, але вона потребує уточнення, оскільки є некоректні дані. Якщо у вступника виникають запитання, яка саме інформація потребує уточнення, то йому треба звернутись до приймальної комісії закладу. Її дані наведені в конкурсній пропозиції», – наголосила Оксана Бєлік.

Вона окремо відзначила, що зараз вступники досить часто звертаються на гарячу лінію з проблемою, коли їхні батьки чи навіть бабусі реєструють замість них електронні кабінети та подають заяви на бюджет на власний розсуд.

«Будь ласка, спілкуйтеся між собою! У таких ситуаціях нерідко вже нічого не можна змінити, якщо таку заяву – на бюджет, з виставленим пріоритетом зареєстрував виш. Вступник уже не зможе скасувати та подати замість цих інші заяви, а отже – вступити до омріяного університету», – підкреслила Оксана Бєлік.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
18.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Вступ БЕЗ ЗНО на Бакалаврат та Магістратуру. Навчайся в Польщі - живи в Україні! На базі Полтавської державної аграрної академії. Сайт bezzno.com.ua
перс
Для тих хто претендує і на безкоштовну форму навчання після 22 липня. До 29 липня триває прийом заяв на молодшого спеціаліста в ПБМК. Контактна інформація наявна в мережі.